Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte proč zdražilo a není k dostání máslo????
    Páááč všechno máslo na hlavě ma soudruh Sobotka......hrobař čssd *1*
  • V minulosti jak ODS,tak i TOP09 využívali nespravedlivé podnikatelské prostředí u nás,
    k vlastnímu obohacování na úkor nás všech.Teprve nový ministr financí Babiš v tom udělal
    konečně pořádek : platit daně musí všichni.Zavedl EET,což je snad všude v Evropě.
    Dnes proti tomu protestuji pouze ti,kteří nemaji čisté svědomí a chtěli by pokračovat ve své
    protiprávní činnosti.
    • soudruhu BTW ty jsi sedmilhář jako ten tvůj guru Ovar, EET jen v Chorvatsku a vygoogluj si efekt toho nesmyslu
    • Pokud vím tak EET mají pouze v Chorvatsku a moc jim to nejde. Kdyby si v civilizované zemi chtěl ministr financí zavést centrální účtárnu a mít tak přehled podnikání v celé zemi to by asi letěl.
  • https://www.novinky.cz/domaci/442447-posledni-pruzkum-pred-prazdninami-lidovci-se-stan-mimo-snemovnu-cssd-ctvrta.html
  • Jsem řemeslník a dělám převážně pro firmy. Proto mám za první pololetí 60 faktur.
    Ale jen 28 stvrzenek za hotovostní platbu. Asi jsem hlupák ale dávám je každému. Ale kvůli tak malému množství si teda nějaké EET zřizovat nebudu. To totiž znamená také nosit sebou podstatně více "krámů" než nyní. A taky se o ně starat a platit za připojení k internetu zase peníze navíc. Proč, když to nepotřebuji? I drobní zákazníci mně budou muset platit fakturou. Už je vidím, jak je bude bavit stát frontu na poště! Ne všichni totiž mají platbu přes internet. *6*
  • Socha se jmenuje Vašek po kocovině

    https://www.super.cz/511766-dagmar-havlova-ve-varech-zarila-ve-slunecne-zlutych-satech-bustu-zesnuleho-manzela-s-ni-odkryla-i-uma-thurman.html
    • Pak ještě máme obraz ten se jmenuje Miloš při trvalé viróze.
    • víme soudruhu BTW, Pelemele *15*
  • Zaorálek: V létě postavíme obrněný transportér, ten pak rozrazí vrata kůlny.Kam se zaparkuje a navždy zmizí.
  • Má rád někdo chlapské zápasy v bahně ?
    • Bělobrádek a Chovanec proč?
  • Kluci, ještě to nespouštějte! Musíme si ještě nahrabat!
    • No vidiš jardo, všichni hrabou a ty budeš pořád jen ta socka z kolbenky, která hýká radostí jako podsvinče, že konečně někdo ty malé podnikatele sedře, ubožáku.
  • Proti EET jsou jenom ti,co nemaji čisté svědomí.Protože EET jenom narovnává podnikatelské
    prostředí a odhaluje podvodníky.Už z minulosti jsou podvodníci známí,jejich kauzy se soudně
    řešily skoro dvacet let a vládní politici,zejména z ODS,se ocitli ve vězení.Dokonce i dnes některé z ODS ( Alexander Novák,Ježek a další) brzy čeká soud.Podobně se chovaji i politici
    z falešné TOP09,kteří spolu s Kalouskem napáchali obrovské škody,přestože jejich fanklubem
    je Česká televize.
  • Nejlepší by bylo posla Bureše s i jeho EET na Slovensko nebo do p... *16*
    • ... chlastáš i dnes svůj tradiční krabičák, pitomečku s "posla"?
    • proč na slovensko?
      • No protože odtamtud pochází. Ale to bychom asi Slovákům neměli dělat, jednodušší by bylo poslat ho do p... Jenomže když je tady tolik tupých ovcí...
        • ... tvá tupost je kouzelná, to by ses ty musel vrátit do Indie, ty dementní cigoši :)))
        • Omyl pochází jako 78% národa z československa.Pokud ty ne máš to blbè BTW
          • Omyl: je národ český a národ slovenský a všichni byli OBČANÉ českoslovenští. A před válku k těmto občanům ČSR patřilo ještě 6 miliony občanů mluvících německy a také občané mluvící maďarsky.
            • to občan

              jak víš že nemluvíš Moravsky? Že to co se nyní označuje jako "čeština" není původní moravský jazyk který si Češi přisvojili? A když už jsme u jazyka, znamená to tedy že Rakušané jsou Němci protože mluví německy? A kým jsou Američané Skotové Australané mluvící anglicky? Kým jsou Švýcaři mluvící několika jazyky?

              V historii byla země Velká Morava která podle hodnověrných pramenů existovala už začátkem tisíciletí a měla společné kořeny s Ruskem. Až kolem roku 1000 se abrakadabra kde se vzali tu se vzali separatistický kmen Čechů který se odtrhl od Moravy a upadal pod německý vliv v němž se zmítá dodnes. Ty si buď třeba Čečencem nebo Rumunem to právo ti nikdo neupírá ale kvůli tomu ještě nemáš právo dezinformovat druhé. Čechy a Morava byly v historii součástí Rakousko-Uherska a Třetí říše. Takže stejně tak je možno tvrdit že oba národy jsou buď Němci nebo Rakušané. Tato logika postrádá smysl, poněvadž říše a režimy se mění přicházejí a odcházejí ale PŮVODNÍ KOŘENY JSOU STÁLE STEJNÉ. *3* *15*
            • To informovaný:
              Občanství je snadno definovatelné z hlediska práva.

              Národnost je definována jako společenství lidí, kteří se hlásí ke stejné národnosti.
              A zde je problém, protože definice "národnosti" není jednoduchá.
              Národnost zahrnuje hovoření určitým mateřským jazykem, vyznávání určité kultury a zpravidla i občanství, to ale ne vždy. A Moravané hovoří česky nebo "moravsky"? Pravda, v Brynclu mluvijó hantecem a na severu po našemu. Ale sever Moravy je vlastně Slezsko, takže ho k Moravě historicky počítat nelze.
              A to že někteří Moravané se považují za Moravany tak jako i někteří Slezané jsou Slezané a ne Češi, to jim nikdo nebere. Já sám se považuji na prvém místě za člověka, pak za Evropana a pokud jde za můj mateřský jazyk, kulturu, místo narození tak za Čecha. A pokud jde o občanství, jsem občanem České republiky a narodil jsem se jako Čechoslovák.

              V historii existovaly Země Koruny České, tj. Království České, Markrabství Moravské a více Knížectví slezských. A Československo a nyní Česká republika je pokračovatelem této historické skutečnosti.
              *2* *3*
            • omyl, je národ český moravský a slovenský. Všichni byli občané státu československého. Před válkou to bylo úředně respektováno. Po válce komunisté svévolně zrušili země českou moravskou a slovenskou a zavedli kraje české a slovenské. Tento zločin komunistů nebyl dosud napraven ani současnými velkohubými pseudodemokraty.
            • Před válkou mě to nezajímá.On a většina lidí má v rodném listu znak a název československo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit