Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • černoprdelnický sudeťáku nic nanavrhuj......bal si kufry. *15*
  • EET vláda schválila tak že to není Babišismus ale souhlas naší vlády(celé) komu se to nelíbí je patrně zloděj co nechce platit daně
    • nějaké Daně, které nic nedlužím a navíc ji ani neznám. Jen proto jsem zloděj? Proč bych měl platit zrovna Daně a né třeba Petře Pavle či Marcele? Anebo jim mám platit všem????
    • Potrefená husa se ozvala! Bůh ví kdo je zloděj!! Napříkad já jsem invalida 3. stupně a z invalidního důchodu bych nkdy nevyšel! Jsem umělec který si přividělá na léky a péči cca 2-3000 tisíce měsíčně a to bych měl mít EET? A když ho nechci tak jsem ZLODĚJ ?!!!
      • Takových umělců na*eru kýbl, a když přitlačím, tak dva. Měl jsi se lépe učit, poctivě pracovat a mohl jsi mít ten invalidní důchod větší. Jsi prostě umělěc - komediant.
      • Ano
        • A to jse myslel jak?
          • Jako umělec jste OsVČ?
  • Petra Kvitová daní v Monacu ,Babiš v ČR.
  • kolaboranta a křiváka co sedí na vládě za lidovce. Na pořadu dne jsou opravdoví celonárodně uznávaní křiváci, kteří na srazech sudetoněmeckého landsmanšaftu mluví o nás bez nás! Kteří vyprávějí bajky o našem připojení ..... Hochu nebude připojení. Nebude ani kamarádšoft tebou tam slibovaný. Je nová doba. Bude-li třeba ukáže se skopčákovi tvrdá pěst. A poteče červená z nosu. Jim i tobě. Takto se za zdejší lidi nemluví. Pambičkáři, spuštění-nespuštění není na pořadu dne!
  • jim to po říjnu bude slušet, a hezky za své a bez cigarety, hnupy ! *7* *1*
  • Proti EET jsou jenom ti,co nemaji čisté svědomí.Protože EET jenom narovnává podnikatelské
    prostředí a odhaluje podvodníky.Už z minulosti jsou podvodníci známí,jejich kauzy se soudně
    řešily skoro dvacet let a vládní politici,zejména z ODS,se ocitli ve vězení.Dokonce i dnes některé z ODS ( Alexander Novák,Ježek a další) brzy čeká soud.Podobně se chovaji i politici
    z falešné TOP09,kteří spolu s Kalouskem napáchali obrovské škody,přestože jejich fanklubem
    je Česká televize.
  • V minulosti jak ODS,tak i TOP09 využívali nespravedlivé podnikatelské prostředí u nás,
    k vlastnímu obohacování na úkor nás všech.Teprve nový ministr financí Babiš v tom udělal
    konečně pořádek : platit daně musí všichni.Zavedl EET,což je snad všude v Evropě.
    Dnes proti tomu protestuji pouze ti,kteří nemaji čisté svědomí a chtěli by pokračovat ve své
    protiprávní činnosti.
    • soudruhu BTW ty jsi sedmilhář jako ten tvůj guru Ovar, EET jen v Chorvatsku a vygoogluj si efekt toho nesmyslu
    • Pokud vím tak EET mají pouze v Chorvatsku a moc jim to nejde. Kdyby si v civilizované zemi chtěl ministr financí zavést centrální účtárnu a mít tak přehled podnikání v celé zemi to by asi letěl.
  • Socha se jmenuje Vašek po kocovině

    https://www.super.cz/511766-dagmar-havlova-ve-varech-zarila-ve-slunecne-zlutych-satech-bustu-zesnuleho-manzela-s-ni-odkryla-i-uma-thurman.html
    • Pak ještě máme obraz ten se jmenuje Miloš při trvalé viróze.
    • víme soudruhu BTW, Pelemele *15*
  • Jsem řemeslník a dělám převážně pro firmy. Proto mám za první pololetí 60 faktur.
    Ale jen 28 stvrzenek za hotovostní platbu. Asi jsem hlupák ale dávám je každému. Ale kvůli tak malému množství si teda nějaké EET zřizovat nebudu. To totiž znamená také nosit sebou podstatně více "krámů" než nyní. A taky se o ně starat a platit za připojení k internetu zase peníze navíc. Proč, když to nepotřebuji? I drobní zákazníci mně budou muset platit fakturou. Už je vidím, jak je bude bavit stát frontu na poště! Ne všichni totiž mají platbu přes internet. *6*
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3209-svedsko-brzy-na-kolenou-v-zemi-je-55-zon-smrti-v-malm-propuka-dzihad-rucni-granaty-proti-policii-fake-news-jiz-nestihaji-ani-lhat-svedove-brzy-mensinou-znasilnovani-za-potlesku-eu-a-osn-bude-v-evrope-valka.htm

    *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit