Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte proč zdražilo a není k dostání máslo????
    Páááč všechno máslo na hlavě ma soudruh Sobotka......hrobař čssd *1*
  • Kluci, ještě to nespouštějte! Musíme si ještě nahrabat!
    • No vidiš jardo, všichni hrabou a ty budeš pořád jen ta socka z kolbenky, která hýká radostí jako podsvinče, že konečně někdo ty malé podnikatele sedře, ubožáku.
  • https://www.novinky.cz/domaci/442447-posledni-pruzkum-pred-prazdninami-lidovci-se-stan-mimo-snemovnu-cssd-ctvrta.html
  • Zaorálek: V létě postavíme obrněný transportér, ten pak rozrazí vrata kůlny.Kam se zaparkuje a navždy zmizí.
  • https://www.youtube.com/watch?v=SJfOTo71dzU
    • Ta pleška je dobrej č.rák
  • EET je jeden krůček k babišismu, sorry jako k fašismu.
    • ... jsi neskutečně primitivní chudák, užívej si to zde dosytosti, já si užiji festival ve Varech :)))
  • Nejlepší by bylo posla Bureše s i jeho EET na Slovensko nebo do p... *16*
    • ... chlastáš i dnes svůj tradiční krabičák, pitomečku s "posla"?
    • proč na slovensko?
      • No protože odtamtud pochází. Ale to bychom asi Slovákům neměli dělat, jednodušší by bylo poslat ho do p... Jenomže když je tady tolik tupých ovcí...
        • ... tvá tupost je kouzelná, to by ses ty musel vrátit do Indie, ty dementní cigoši :)))
        • Omyl pochází jako 78% národa z československa.Pokud ty ne máš to blbè BTW
          • Omyl: je národ český a národ slovenský a všichni byli OBČANÉ českoslovenští. A před válku k těmto občanům ČSR patřilo ještě 6 miliony občanů mluvících německy a také občané mluvící maďarsky.
            • to občan

              jak víš že nemluvíš Moravsky? Že to co se nyní označuje jako "čeština" není původní moravský jazyk který si Češi přisvojili? A když už jsme u jazyka, znamená to tedy že Rakušané jsou Němci protože mluví německy? A kým jsou Američané Skotové Australané mluvící anglicky? Kým jsou Švýcaři mluvící několika jazyky?

              V historii byla země Velká Morava která podle hodnověrných pramenů existovala už začátkem tisíciletí a měla společné kořeny s Ruskem. Až kolem roku 1000 se abrakadabra kde se vzali tu se vzali separatistický kmen Čechů který se odtrhl od Moravy a upadal pod německý vliv v němž se zmítá dodnes. Ty si buď třeba Čečencem nebo Rumunem to právo ti nikdo neupírá ale kvůli tomu ještě nemáš právo dezinformovat druhé. Čechy a Morava byly v historii součástí Rakousko-Uherska a Třetí říše. Takže stejně tak je možno tvrdit že oba národy jsou buď Němci nebo Rakušané. Tato logika postrádá smysl, poněvadž říše a režimy se mění přicházejí a odcházejí ale PŮVODNÍ KOŘENY JSOU STÁLE STEJNÉ. *3* *15*
            • To informovaný:
              Občanství je snadno definovatelné z hlediska práva.

              Národnost je definována jako společenství lidí, kteří se hlásí ke stejné národnosti.
              A zde je problém, protože definice "národnosti" není jednoduchá.
              Národnost zahrnuje hovoření určitým mateřským jazykem, vyznávání určité kultury a zpravidla i občanství, to ale ne vždy. A Moravané hovoří česky nebo "moravsky"? Pravda, v Brynclu mluvijó hantecem a na severu po našemu. Ale sever Moravy je vlastně Slezsko, takže ho k Moravě historicky počítat nelze.
              A to že někteří Moravané se považují za Moravany tak jako i někteří Slezané jsou Slezané a ne Češi, to jim nikdo nebere. Já sám se považuji na prvém místě za člověka, pak za Evropana a pokud jde za můj mateřský jazyk, kulturu, místo narození tak za Čecha. A pokud jde o občanství, jsem občanem České republiky a narodil jsem se jako Čechoslovák.

              V historii existovaly Země Koruny České, tj. Království České, Markrabství Moravské a více Knížectví slezských. A Československo a nyní Česká republika je pokračovatelem této historické skutečnosti.
              *2* *3*
            • omyl, je národ český moravský a slovenský. Všichni byli občané státu československého. Před válkou to bylo úředně respektováno. Po válce komunisté svévolně zrušili země českou moravskou a slovenskou a zavedli kraje české a slovenské. Tento zločin komunistů nebyl dosud napraven ani současnými velkohubými pseudodemokraty.
            • Před válkou mě to nezajímá.On a většina lidí má v rodném listu znak a název československo.
  • Má rád někdo chlapské zápasy v bahně ?
    • Bělobrádek a Chovanec proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit