Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby měla jeskyni pořádně vystříkanou na bílo, zpívala by i koledy pozpátku !!!

  • Ale pořád je to docela pěkná holka na ozdíl od KanonenUschi.

  • schizofrenie našich eurokomnácků: válku začalo Rusko 24.2.2022, leč naše s, soudkyně odsuzují na léta báně lidi, kteří prý bojovali na Donbasu proti Ukrajině.  A co Voloďa podle svého plánu udělá s těmi miliony ukrajinských Rusů, do kterých se 8 let strefovali a

    tisíce jich pobili ?

    A co udělá se 100000 ukrajinských zlořinců, které 26. února nařídil propustit z vězení a dát jim osobní zbraně podle jejich výběru ?

  • 👍🛴...

    A bohužel, Tiscali nemá asi tu slušnost, aby odpovědělo na dotaz...

    Hmmm- asi mě čeká další stopka za kritiku redakce...

  • Je poviností všech občanů,aby pravidelně sledovali ČT,kde se doví,co si maji myslet.Každé myšlení,které neodpovidá pravidlům ČT,lze považovat za nebezpečné.

  • To,že u nás je cenzura,jsem už poznal několikráte,když můj příspěvek byl smazán.Přesto nebylo v něm nic neslušného a ani nic nepravdivého.Šlo pouze o názor na současné konání MS v kopané v Kataru.Kde jsem obdivoval technické vybavení sportovišt.Bohužel vracíme se o osmdesát let zpátky .........

  • Rád bych se zeptal na Tvoji větu: " ...nebyla mi ani sdělena příčina..."

    Jak obecná, nejasná, neosobní a zavádějící je ona fráze "...nebyla sdělena..." 

    Pro vyjasnění demokratických diskusních principů, prosím, uveď, koho ses ptal, jakou si myslíš, že onen pan NEBYL má nebo má mít k žádané odpovědi kvalifikaci nebo oprávnění apod.

    Tyto neosobní fráze typu: ... bylo zjištěno, bylo stanoveno, bylo určeno ... jsou velmi zavádějící, protože bez důkazu a diskuse veřejnosti pouze předkládají NĚCO k věření. Proto těchto zamlžujících dogmat tak nepříjemně často používá političština a v mnoha případech i policajtština. Mám s tímto gramatickým tvarem - opisný trpný rod - svoji zajímavou pracovní zkušenost. 

  • Rasová segregace ve
    Spojených státech stále trvá, jen si pseudodemokraticky převlékla kabát a
    ukazuje svoji další, mediálně deformovanou, tvář.

    Vznikl nový rasově
    segregační termín Afroameričan, kterým se označují černoši, byť se narodili již
    po mnoho generací v Americe. Nebo je to jenom pro to, že z černé Afriky
    pocházejí dávní předkové dnešních tzv.Afroameričanů, které otrokáři jako lovnou
    zvěř pochytali v Africe a v okovech je unesli na práci do Ameriky?

    Proč, aby se zachoval
    systém označení lidských ras na této planetě, není v Americe zavedený stejně
    rasově segregační termín Asioameričan pro přistěhovalce z Indie, Japonska, Číny
    a dalších asijských zemí? Na těchto lidech, jejichž mnohá generace se v Americe
    také narodila a již v Americe mnoho generací žije, je stále vidět, kde
    jsou jejich původní kořeny, stejně jako na černoších.







    Zaveďme dále v zájmu
    zachování názvoslovného rasově segregačního systému ještě další rasově
    segregační termín Euroameričan, jako označení dnešních bílých Američanů,
    jejichž dávní předkové ze staré dobré Evropy uprchli před katem a galejemi za
    Atlantik a v Americe se narodily i jejich další generace a žijí zde stejně jako
    Afroameričané i Asioameričané. 

  • V ten okamžik musíme
    rozhodně potvrdit, že pravými Američany jsou POUZE potomci Hurónů, Čejenů,
    Navahů, Apačů a mnoha dalších indiánských kmenů, kteří jsou původními Američany
    po mnohem-mnohem-mnohem více generací, než jsou Afroameričané, Asioameričané i
    Euroameričané dohromady a na potomcích původních Američanů je dnes stejně
    dobře vidět, že jejich pravé kořeny jsou právě v Americe.

    Takže v zájmu
    rovnoprávnosti a demokracie je již na čase zrušit rasově segregační označení
    Afroameričan.

    Je také na čase, aby se
    dnešní Euroameričané původním Američanům omluvili za spáchání největší genocidy
    v dějinách lidstva, tj. téměř vyhubení desítek milionů původních Američanů,
    kterou završilo tzv. dobytí divokého západu a veřejně to Euroameričané
    přiznali. Zpět se vrátit nedá nic, ale alespoň omluva by od dnešních
    Euroamerických demokratů byla nanejvýš vhodná. 

    P.S.: Nejsem vůbec rasista, jen bych se přimluvil za dodržování
    lidských práv a rovnoprávnost všech ras žijících v Americe.









    P.P.S.: Amerikou nejsou jen Spojené státy a jen Spojené státy
    nejsou Amerikou !!!

  • Nevím za co...

    Redakce Tiscali mi na můj dotaz - ptala jsem se 2x - neodpověděla...

  • mun.go

    Taky by běloch mohl použít trochu tmavšího pogmentu a nasadit afroúčes / afroparuku - analogie k Michaelu Jacksonovi/*, který se naopak vyběloval ...

    /* nechť Michael odpočívá v pokoji. Přes všechny pomluvy to byl velký zpěvák.

  • gaheris

    Hned ho zavřem až zčerná a černocha až zbělá kdo bude šířit tyhle špatné informace takzvané dezinformace, to by tak hrálo aby se říkalo jak je vláda a její přednosta málo chytrá!

  • Kdo podporuje fašistický režim je fašista. Tečka. Okamžitě k tribunálu !

  • Náš blazeovaný a všemi milovaný premiér? Vy si snad děláte legraci. 

  • Nežertujte pane Mungo. Za pár let so heterosexuální běloch bude muset dovolit, aby mohl cestovat s korektními cestujícími. 

    Buď bude mít duhové triko - nebo pěšky!!

  • Nový nick, stejná osoba? Za co Vy byste měla dostat stopku? Nikdy jsem nezaregistroval důvod k takovému kroku. 

    Dávejte si pozor, co píšete, abyste se nedostala na černou listinu Vítka. 

  • ...bez cenzury...

    Tím by se mělo Tiscali řídit...

    Dostala jsem stopku - a teď ji zřejmě dostanu znovu - a na můj dotaz proč, za jaký příspěvek do diskuse ( ptala jsem se 2x) mi redakce neodpověděla...!

    Nepíšu vulgárně, jako někteří diskutující...

  • goyim

    Ne. Jednoduše platí, že lhát a manipulovat (a ve finále i krást a zabíjet) se může, když to dělá ta správná strana. :} To je základní "morální" hodnota té tzv. západní demokracie.

  • mun.go

    "Vláda v této věci podle něho postupuje tak, že předkládá informace, které odpovídají realitě. "

    To ovšem dělají všichni. Podstatné je, do jaké míry vládou předkládané informace odpovídají realitě - z jedné poloviny, čtvrtiny, osminy, šestnáctiny, dvaatřicetiny ... 

    ---

    Z jakéhosi důvodu je uzavřena diskuse pod článkem «Pouze pro bílé: Před 67 lety řekla statečná Afroameričanka rozhodné „ne“».

    V celém článku se velmi důsledně používá jediný korektní termín: Afroameričanka, Afroameričan ... v tomto pořadí, neboť ženy mají přednost ... ale ještě v textu zůstaly "černošské taxíky". To by měly být správně afroamerické taxíky, vážená redakce! 

  • Kdo bude chránit nás před tím co do nás cpete za pravdivé informace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit