Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Hned ho zavřem až zčerná a černocha až zbělá kdo bude šířit tyhle špatné informace takzvané dezinformace, to by tak hrálo aby se říkalo jak je vláda a její přednosta málo chytrá!

  • Kdo podporuje fašistický režim je fašista. Tečka. Okamžitě k tribunálu !

  • ...bez cenzury...

    Tím by se mělo Tiscali řídit...

    Dostala jsem stopku - a teď ji zřejmě dostanu znovu - a na můj dotaz proč, za jaký příspěvek do diskuse ( ptala jsem se 2x) mi redakce neodpověděla...!

    Nepíšu vulgárně, jako někteří diskutující...

    • To,že u nás je cenzura,jsem už poznal několikráte,když můj příspěvek byl smazán.Přesto nebylo v něm nic neslušného a ani nic nepravdivého.Šlo pouze o názor na současné konání MS v kopané v Kataru.Kde jsem obdivoval technické vybavení sportovišt.Bohužel vracíme se o osmdesát let zpátky .........

      • 👍🛴...

        A bohužel, Tiscali nemá asi tu slušnost, aby odpovědělo na dotaz...

        Hmmm- asi mě čeká další stopka za kritiku redakce...

    • Nový nick, stejná osoba? Za co Vy byste měla dostat stopku? Nikdy jsem nezaregistroval důvod k takovému kroku. 

      Dávejte si pozor, co píšete, abyste se nedostala na černou listinu Vítka. 

      • Nevím za co...

        Redakce Tiscali mi na můj dotaz - ptala jsem se 2x - neodpověděla...

  • mun.go

    "Vláda v této věci podle něho postupuje tak, že předkládá informace, které odpovídají realitě. "

    To ovšem dělají všichni. Podstatné je, do jaké míry vládou předkládané informace odpovídají realitě - z jedné poloviny, čtvrtiny, osminy, šestnáctiny, dvaatřicetiny ... 

    ---

    Z jakéhosi důvodu je uzavřena diskuse pod článkem «Pouze pro bílé: Před 67 lety řekla statečná Afroameričanka rozhodné „ne“».

    V celém článku se velmi důsledně používá jediný korektní termín: Afroameričanka, Afroameričan ... v tomto pořadí, neboť ženy mají přednost ... ale ještě v textu zůstaly "černošské taxíky". To by měly být správně afroamerické taxíky, vážená redakce! 

    • Rasová segregace ve
      Spojených státech stále trvá, jen si pseudodemokraticky převlékla kabát a
      ukazuje svoji další, mediálně deformovanou, tvář.

      Vznikl nový rasově
      segregační termín Afroameričan, kterým se označují černoši, byť se narodili již
      po mnoho generací v Americe. Nebo je to jenom pro to, že z černé Afriky
      pocházejí dávní předkové dnešních tzv.Afroameričanů, které otrokáři jako lovnou
      zvěř pochytali v Africe a v okovech je unesli na práci do Ameriky?

      Proč, aby se zachoval
      systém označení lidských ras na této planetě, není v Americe zavedený stejně
      rasově segregační termín Asioameričan pro přistěhovalce z Indie, Japonska, Číny
      a dalších asijských zemí? Na těchto lidech, jejichž mnohá generace se v Americe
      také narodila a již v Americe mnoho generací žije, je stále vidět, kde
      jsou jejich původní kořeny, stejně jako na černoších.







      Zaveďme dále v zájmu
      zachování názvoslovného rasově segregačního systému ještě další rasově
      segregační termín Euroameričan, jako označení dnešních bílých Američanů,
      jejichž dávní předkové ze staré dobré Evropy uprchli před katem a galejemi za
      Atlantik a v Americe se narodily i jejich další generace a žijí zde stejně jako
      Afroameričané i Asioameričané. 

    • V ten okamžik musíme
      rozhodně potvrdit, že pravými Američany jsou POUZE potomci Hurónů, Čejenů,
      Navahů, Apačů a mnoha dalších indiánských kmenů, kteří jsou původními Američany
      po mnohem-mnohem-mnohem více generací, než jsou Afroameričané, Asioameričané i
      Euroameričané dohromady a na potomcích původních Američanů je dnes stejně
      dobře vidět, že jejich pravé kořeny jsou právě v Americe.

      Takže v zájmu
      rovnoprávnosti a demokracie je již na čase zrušit rasově segregační označení
      Afroameričan.

      Je také na čase, aby se
      dnešní Euroameričané původním Američanům omluvili za spáchání největší genocidy
      v dějinách lidstva, tj. téměř vyhubení desítek milionů původních Američanů,
      kterou završilo tzv. dobytí divokého západu a veřejně to Euroameričané
      přiznali. Zpět se vrátit nedá nic, ale alespoň omluva by od dnešních
      Euroamerických demokratů byla nanejvýš vhodná. 

      P.S.: Nejsem vůbec rasista, jen bych se přimluvil za dodržování
      lidských práv a rovnoprávnost všech ras žijících v Americe.









      P.P.S.: Amerikou nejsou jen Spojené státy a jen Spojené státy
      nejsou Amerikou !!!

    • Nežertujte pane Mungo. Za pár let so heterosexuální běloch bude muset dovolit, aby mohl cestovat s korektními cestujícími. 

      Buď bude mít duhové triko - nebo pěšky!!

      • mun.go

        Taky by běloch mohl použít trochu tmavšího pogmentu a nasadit afroúčes / afroparuku - analogie k Michaelu Jacksonovi/*, který se naopak vyběloval ...

        /* nechť Michael odpočívá v pokoji. Přes všechny pomluvy to byl velký zpěvák.

  • Kdo bude chránit nás před tím co do nás cpete za pravdivé informace.

  • Jen takový příklad do pranice. Celkem nedávno naše média přinesla zprávu o ukrajinském pilotovi, který sestřelil  několik desítek ruských letadel. Posléze sama Ukrajina přiznala, že si to vymyslela. Měla by tedy být ta naše média potrestána za dezinformace, které zveřejnila? 🙂

    • goyim

      Ne. Jednoduše platí, že lhát a manipulovat (a ve finále i krást a zabíjet) se může, když to dělá ta správná strana. :} To je základní "morální" hodnota té tzv. západní demokracie.

  • Diwa

    No a co se tady celou dobu děje ? Stačí se vyjádřit trochu ostřeji a pravdivěji a hned máte pozastavený účet ! A to se bavím jenom tady na diskusi všeobecně na různých portálech ! Krom toho, kdo jako bude rozlišovat a kdo bude ten vyvolený, že je to dezinformace ? Za 30 let od revoluce to celý stát dopracoval akorát do zadnice !!! Svoboda přestává být svobodou a pomalu se bojíte napsat, nebo vyslovit svůj názor !!! Fakt skvělá doba !!!😬

  • goyim

    To říká šašek, který už jednou regulérně porušil ústavu když v ČR vypnul některé weby - bez jakýchkoliv důkazů, bez soudu, bez opory v zákoně? 😂

  • Jo vláda už jednou čelila "dezinformacím", když nezákonně vypnula weby, které s vládnoucími šmejdy za jeden provaz netáhly. Mimochodem, většina z toho, co ty weby zveřejnily a co bylo označeno za konspirace se nakonec i potvrdilo, zvlášť okolo covidu. Totalitní režim nesnese pravdu a první co udělá, že zavede cenzuru. Od cenzury už potom není daleko k pronásledování a stíhání lidí s nepohodlnými názory. Ostatně současný režim stíhá 50 lidí za to, že si dovolili zpochybnit oficiální narativ o válce na Ukrajině, takže tu pomyslnou čáru režim už taky překročil.

  • Takže těch 50 lidí co byli odsouzeni za to co říkali se tímto ruší? Můžeme aspoň svobodně říkat to co vláda chce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit