Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plno pindání ve všech mediích o nějakém kanaďanovi, ale výčet ostatních (možná včetně těch neudělených) NIKDE. Kde to žijem? V absurdistánu?
  • Herman to pěkně zavařil.

    http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/odbornik-prohlaseni-o-cine-bylo-pragmaticke-ale-tezko-prijatelne/1406220
  • Havloidní kretééni Brady dostane hovnoo a je vymalováno a vy havloidní kretééni s tím ale vůbec nic neuděláte..hi..hi.. *2* *2* *2* *2* *2*
  • Pan Brady jasně Zemanovi vzkázal, že si má vyznamenání strčit do řiti. Nic víc, nic míň.
    • Ne,tak to nebylo, Brady prý řekl, že si má Zeman ten odznak zapíchnout do své třetí brady! Jsou prý na to 2 svědci, kteří ale nic neslyšeli.
      • Nejlepší by bylo zapíchnout ho Simonovi do prdelééé.
        • *15* *15* *15*
      • Slyšely to dvě Brady.
        • *1* *1* *1*
  • kdo by to čekal že? *3*
  • Tři prezidenti - Bush, Havel a Gorbačov - jsou na návštěvě u Boha. Každý má právo zeptat se na jednu věc. Bush se ptá: "Bože, řekni mi, budou Američané někdy šťastni?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za tvého života", odpoví Bůh.
    Gorbačov se ptá: "Bože, a budou Rusové někdy šťastní?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za tvého života", odpoví Bůh.
    Havel se ptá: "Bože, budou Češi a Slováci někdy šťastni?" "Ano, můj synu, budou, ale ne za mého života", odpoví Bůh.
  • rozsekal tu novinářskou žumpu pan Forejt na tiskovce, ehm, že?
    • Forejt - to je ten pán, co do dneška nemá prověrku. Ha ha. To je squadra na hradě. Nejvíc mě dostal Ovčáček, kterej si musel napsat státní hymnu na papír. Tiskoví mluvčí hradu, co nezná státní hymnu. No to se musí ve světě popadat za břicho, a válet smíchy.
    • jo, mlčel jako skaut
      • :')))
  • Co Čech, to Columbo!
  • ... jsem spokojený primitiv, ale můžete na chvíli přestat, potřebuji se trochu vyspat :)))
  • Pan prezident je Božím dopuštěním, ne-li přímo trestem za hysterickou a primitivní zuřivost části národa proti prezidentu Havlovi a jeho veřejné hanobení. Kdo viděl Havla ožralého při veřejném vystupování? Národ mohl vidět Zemana ožralého nad korunovačními klenoty. A to měl ještě odvahu tam v takovém stavu jít a omlouvat se virozou. Na pohřeb prezidenta Kováče přiletěli pozdě. A zase lhali: prý byly nepříznivé povětrnostní podmínky, což meteorologové vyvrátili: další lež. Zapomíná o tom, že není bavič, ale hlava státu. Neuvědomuje-li si to, pak by měl odstoupit. Pokud ani na to nemá, pak by měl být zákon, podle kterého by mohl být prezident, který není schopen plně vykonávat svůj úřad, aniž by zesměšnil republiku- odvolán. Nemám proti panu Zemanovi osobně vůbec nic, je to starší člověk. který má právo na zdravotní potíže, ale proč chce působit dojmem, že on jediný může řídit republiku jako její hlava?
    • ožralého nikdy neviděl, zato Havla ano. Byl jsem totiž na vojně u hradní stráže za jeho prezidentování. Už jen z toho co jsem tenkrát viděl a zažil nevidím důvod, proč Havla svatořečit a uctívat. *5*
    • Narod videl vecne vozraliho zrzaveho Veskrnu alias Vena chrchla, ktery se vecne nekde valel a ochranka ho musela vodit jako slepce. Byla to vecna ostuda nasi republiky, tak uz si laskave havloidi zavrete ty svoje huby a zalezte nekde do kouta, hlavne idioot co si necha rikat Simona.
      • Kdy a kde ho národ viděl? Nemáš už halucinace?
    • roč chce působit dojmem, že on jediný může řídit republiku jako její hlava?


      protože by to tak mělo být.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit