Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čo sa ovciam niepáči, veď som im dal koblihu, boha jeho.
    • Ovca ma vel´mi zložitý zaživací trakt... Ovciam sa kobliha nedava, somár, ledaže bys je chtěl zahubit
  • Jestli by byl veleúspěšný i tehdy, kdyby Babiš nebyl ve vladě??
    • jasné, nebol
  • Přejte mu to, hamižnost je duševní porucha, je fakt, že duševně nemocný člověk by tam neměl co dělat. Jak nám vypráví, že odvádí na daních 2 miliardy, tak kdyby nedostal dotace, tak už dávno zkrachoval. Není to žádný spasitel je to vlastně chudák. Rovný rovného si hledá a vrána k vráně sedá. Co nám to dává je jasné, v Babišově hnutí jsou stejní lidé jako on. V parlamentu jsou stejné strany jako hnutí Ano.
    • Ale pozor... včera proběhla zpráva,že sníží DPH na sudovém pivu......Takže pivo se posouvá na úroveň léků....To je populismus, co? Kombinace koblihy a piva... to bude některým hodně špatně..... zkušenost mi říká, sníží-li se DPH cena výsledná se nemění, ale zůstává vyšší marže obchodníkům... ...On chce totiž .. jak říkal... všetko...
  • Za první republiky(po r.1918) byli vítáni politici zámožní.Nevstupovali totož do státní služby s cílem cucat státní rozpočet.Pro běžného občana je tedy nepochopitelné,že Babiš takto slouží občanům.Nevěřte hovadům typu Kalouska,Babiš a jeho firma je pod neskutečnou konrolou.Patří mu dík za to pro republiku koná.
    • Kolik ti platí,nebo máš duševní poruchu.:-(
    • Ale nikdo z nich nebyl takhle roztaženej, nikdo z nich nepřijímal státní dotace a pobídky... To je asi jeho hlavní motor.. udržet si vliv a tím i přísun peněz... Ale volby má vyhrané.. protože lidem slíbil slevu na pivě a a migranty tady také nechce...
  • V tomto státě dánském je totiž politika podnikatelským oborem, kde se dá ještě v naší rozkradené a zadlužené republice zbohatnout. Pravda, na úkor spoluobčanů a člověk na to musí mít "kufr". Pan ministr Mládek nedávno ozančil živnostníky jako pijavice. Tou pijavicí může být ale opravdu někdo jiný.
    • Pokud jsou živnostníci pijavice tak ministr financí je hroznýš královský
  • No řekněte nestálo Burešovi zato rozdat ovčanům pár koblih,a má se ještě líp ,ale nám v době růstu navýšil se socanama státní dluh,proč asi?
    • No, až Bureš vybuduje centrální účtárnu podniku Agrofert-ČR a každá hajzlbába bude vydávat účtenky a posílat do centrální účtárny zprávu o každém, kdo se tam přišel vy*cat nebo vy*rat, tak to státní dluh pak klesne. A jelikož se na WC platí předem, tak klient dostane předem i účtenku a bude ji moct použít na vytření "píp" a ušetří se tak toaletní papír. A to teprve nastane růst národního hospodářství. *2*
      • Nezjednodušujte účtování služeb na vytírání vyměšovacích otvorů.Krást se nemá a každý příjem nechť podkéhá zdanění.To je jádro pudla,ne hajzlpapír.
  • ANO - a už je líp *14*
    • To mám radost, že se máte dobře. *3* Málokdo to v dnešní době přizná.
      Jako by se lidi styděli nebo co ..
      • No, jak kdo. Já si také nenaříkám. I když pochopitelně nemohu mít všechno co vidím, nebo co bych chtěl. *3*
        • Zajímalo by mne s čím v mém vyjádření klikáček nesouhlasí. Domnívá se snad, že si naříkám? A také že mohu mít všechno co vidím nebo co bych chtěl? *3*
  • To se to lehce berou dotace, když na ministerstvo které je přiděluje dosadil svoje
    lidi. Babiš je vychcaný gauner. *12*
    Člen KSČ pokládá 17 listopadu kytičky na národní třídu a řeční o demokracii.
    Kariérista. Stejný gauner jako Dlouhý. Dnes zástupce podnikatelů odsuzuje rudou totalitu.
    Jako člen KSČ asi mluvil jinak.
    • Za 1.republiky byli s oblibou voleni bohatí občané.Nebyli dík svému jmění korumpovatelní.Babiš je toho pro dnešní myšlitelnost nepochopitelný.Tak ho dál pomlouvejte.Považuji ho za politika na svém místě.
  • 1,5 miliardy za par koblih zdarma a to se vyplati, je to borec *15*
    • Stály ty koblihy za to?Asi ANO.
      • určitě ANO. *3*
    • Ale prý byly ty koblihy dobré, říkají ovečky, které je ochutnaly a potom Bureše volily v domnění, že budou každý den dostávat koblihy. *1*
      • Kolik myslíte, že rozdal těch koblih? Ve volbách dostal 927 420 hlasů.
        *3*
        Podobné nesmysly tu píšete už dva roky. Nevím jestli jste byl volit a koho jste volil,
        a ani mě to nezajímá. Nevím proč urážíte své (možná chytřejší) spoluobčany za to,
        že mají jiný názor než vy.
        Nejspíš to ukazuje na určitou kulturní nevyspělost pisatele. *1*
        • Nevím, kolik rozdal Bureš koblih. Mám koblihy docela rád, ale od Bureše jsem žádnou nedostal. Jestli ho ale někdo volil jenom za příslib koblihy, aniž by ji dostal, tak to není moc dobré vysvědčení pro voliče.
          *3*
          Soudruh Lump pracuje pro StB a sleduje kdo, co a jak dlouho píše? *6*
          Koho jsem volil, to je moje věc, volby jsou tajné, soudruhu, zatím. Volit ale někoho, kdo se snaží přeměnit ČR na Agrofert (a řídit stát jako podnik), nesvědčí o chytrosti a spíš to vyjadřuje, že dotyční nemají vůbec žádný vlastní názor.
          O mou kulturní vyspělost netřeba míti obavy. Burešův sekretáři. *1*
          • Třeba ho lidi volili jenom proto aby tam byl. Koho měli volit bývalí voliči ODS.Kalouska?
            Mě to stačí, takže já svou"koblihu" dostal.
            Co je na tom špatného - řídit stát jako podnik? Většina státních podniků, včetně státu, se topí v dluzích. To by si žádný soukromý podnikatel nemohl dovolit. *3*
            Tomáš Baťa byl jeden z nejproslulejších a nejúspěšnějších podnikatelů v českých dějinách.
            Přitom byl 10 let starostou města Zlína a nikomu to nevadilo, spíše naopak. Za jeho starostování prošel Zlín nebývalým rozvojem.
            Toho, že píšete stejný komentář o ovcích a koblihách už hezky dlouho, by si všiml i slepý. *14* *3*
            A proč by státní zaměstnanec nemohl dostat výpověď? *3*
            • Podnik a stát nelze řídit stejným způsobem. Funkcí podniku je dosahovat maximálního finančního zisku a kdo svou činností tuto funkci poškozuje, může být majitelem propuštěn. Funkce státu je zcela jiná a velmi široká. Stát nemá také žádného majitele, i když mnozí se za něho považují, a ze státu také nemůže nikdo dostat "výpověď". *3*
              Pokud jde o Baťu, s tím souhlasím. Ovšem Baťa neřídil Zlín jako podnik, naopak svůj podnik SPRAVOVAL tak jako vykonával svou funkci starosty Zlína.
              Ano, ten komentář o ovcích a koblihách skutečně píšu dlouho a budu ho psát i nadále. Vystihuje totiž skutečnost a doufám, že alespoň některým "ovcím" to třeba dojde. Nebo bych snad měl někoho požádat o dovolení psát to? Nežijeme v komunistické totalitě ani ve státě řízeném Babišem jako podnik, ale ve svobodné demokratické zemi, kde mi svobodu projevu zajišťuje Ústava.
              *14* *14* *14*
        • Pan Já má ale v podstatě pravdu. Ta podstata spočívá v tom, že se v předvolebním období vždy objeví nová strana nebo hnutí, které nachytá stejné ovce, které věří, že se opravdu něco změní, ale ono si nic k lepšímu opravdu nemění. Platí zásada, co politik to gauner a lhář ( mimo komunál).
          • Před volbami se objeví spousta nových stran. Některá z nich uspěje (získá své voliče-nevím proč jim říkáte ovce) a dostane se do parlamentu. A že se nic nemění to je jenom váš názor.
            Uznávám, že to jde pomalu, ale rozhodně to takoví Janoušci a Rittigové nemají tak snadné jako dřív.
    • Cena zakázky neříká nic o tom, kolik na tom vydělá. Pro zdejší odborníky - za ty peníze musí odvést nějakou práci. Taky na tom může prodělat a nebude ani na ty koblihy.
      *3*
      V roce 2012, kdy nebyl ministrem, získaly jeho firmy ještě větší zakázku. *3*
      • Lump maká pro ještě většího lumpa:-))))))))))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit