Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Příčinou veškerého společenského marasmu je bezbrehy liberalismus a přehnaná volnost, což by bylo logické u východoevropských států, které prošly autoritativními režimy. Avšak tyto tendence jdou že západní Evropy, tedy z oblastí demokratických.
  Dochází až k relativizaci dosavadních zvyklostí i mravů. Nechci být prorokem, ale nemůže tento stav ohrozit evropskou kulturu a vést k postupně erozi a zániku?
 • Proč se stále dokola ochraňují násiníci a zloději. Právo by snad mělo stát na straně poškozeného ! Jinak zde právo neexistuje.
 • dobrý politruk....
 • nepakovatelné jsou příspěvky zdejšího prasiče stránek.Zejména jak je vylepší jeho Yeh a podobnými skřeky. Moula byl v životě maximálně za vesnicí u rybníka.Možná v okresní nemocnici. Ale mastí tady americká slovíčka, jak kdyby psal z Floridy.Pamatuj si obecní vidláku - tím že přidáš do textu to co vidíš v TV, nejsi ještě američan.Jsi jen takový vesnický prd. Nikdo. Ale spolehlivě smrdíš z monitoru hnojem až sem!
  • neurážej venkov takových moulů zde nemáme .... to je spíš městská záležitost ......
 • Trestní odpovědnost u nejbrutálnějších trest. činů by měla být od 12 let. Mladí zločinci si dobře uvědomují co páchají, co se smí a co se nesmí.
 • To dobře znám, byl sem tam od narození a nezměnil sem se. Navrch sem se prohlásil za mladou kočku. *5*
 • Noční vlci a desítky dalších motorkářů uctili památku sovětských vojáků ve Varšavě, spolu položili květiny k pomníku Neznámého vojína a ke hrobům vojáků, kteří zahynuli při osvobozování Polska!!!
  A teď se klidně zeserte, vy havloidně-amrdólský swině!!!
  YEAH, YEAH, YEAH !!!
  CHI !!!
  • Hrdí Rusové opět zvítězí nad připosranci, jako v 1945 a tak to má být. *5*
  • "Noční vlci a desítky dalších motorkářů uctili památku sovětských vojáků ve Varšavě..."
   Solder má pravdu: To by se za socialismu stát nemohlo. Sovětští milicionáři by se s nějakejma motorkářema nes**** a krom toho v Sojuzu neměli ani ty JAWY, EmZety, Simsony a Babetty, na který čeští a endéráčtí "motorkáři" čekali pořadníky*1* *1* *1* *1* *1* Je potřeba zas tak snadno nezapomínat, soudruzi. *5* - Právě jsem se s radostí zesral *2*
   • kvůli neustálému hledění do zpětného zrcátka, nabourat do auta před sebou..... *6*
 • To by se za socialismu stát nemohlo. Mladiství delikventi dobře věděli co je to pasťák kde dostávali náležitou převýchovu a řádné kapky. Dnešní zvrácenou tzv, "demokracii" jsme měli pohřbít se zrádcem a lhářem Havlem. Pro zlepšení situace v republice je nutné odstavit od politických žlabů všechny havloidy, kchárlovce, kalouse, sluníčkáře a tzv. pražskou kavárnu.
  Jinak lépe nikdy nebude. Dobře totiž už bylo.
  • Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Řítí se Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to kouká jako blb.Proto je třeba začít alespoň důchodce léčit z troubovitosti tak,že místo dlužení na jejich důchody jim naordinovat takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráu.Za komunistů se též pracujícím odebírala částka na důchody.Ta šla na výstavbu nových továren kde měli lidé práci a vydělali i důchodcům na dlchody.Tyto továrny lumpové co se po komunistech prolhali k moci zašmelili cizákům.To co dnes seberou pracujícím na sociální zabezpečení jde rovnou na debužírování důchodců.Takže js státní kasa stále prázdná a ještě se na debužírování důchodců zde vládnoucí lumpové dluží.Chce to nastavit model co měli komunisté a to i za cenu,že nynější přitroublí důchodci pomřou hladem.
 • mladistvých, jistě. Ovšem v první řadě navrhuji TRESTNÍ ODPOVĚDNOST POSLANCŮ. Jak můžou o druhých rozhodovat nějací političtí samozvanci kteří čtvrtstoletí beztrestně kradou a přivádějí stát a občany do bídy a zoufalství??????
  • Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko z bídačuje je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
  • já myslím že by byla vhodná prevence. Prostě aby bylo ze zákona dáno, že politici po skončení volebního období přijdou zastřelit. *1* *1* *1*
   • píšu si na seznam návrhů......... *8*
 • Kdo vraždí nebo páchá jakoukoliv úmyslnou trestnou činnost je zločinec a je naprosto jedno kolik mu je let a je v kompetenci soudu na kolik takovou trestnou činnost ohodnotí i s ohledem na věk. Tak o jako humanitu jde. Tedy trestnost bez ohledu na věk a již vůbec k tomu nemíchat pohlavní dospělost.
  • já bych k tomu přidala zrušení mlčenlivosti - a to chránění. Na to - podle činu který spáchal NEMÁ PRÁVO.TAKY aby pře d takOvými mohli být lPdi v pozoru.- kDO VÍ, MOŽNÁ BY PRÁVĚ ZVEŘEJNĚNÍ A REAKCE LIDÍ TY PREVÍTY ZARAZILI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit