Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když je dost "starej" na to aby mohl vraždit nebo znásilňovat, je taky dost "starej" na to aby šel do lochu!!! *16* *16* *16*
 • "Trestní odpovědnost a způsobilost k pohlavnímu styku jde (nejen) v Česku ruku v ruce a bylo by tak logické věk sjednotit i při snížení hranice. "
  .
  Tak v tom já tedy žádnou logiku nevidím. To je jako spojovat trestní odpovědnost s povolením konzumace alkoholu nebo s řízením auta.
  Já naopak vůbec nechápu, proč ty dvě věci spojovat
 • No konečně. Ať už je to v platnosti. Klidně mohli snižít i o rok dva níž, ale alespoň něco.
 • vyjde z nápraváku když měl stěstí na příbuzné oběti, kteří nejsou mstiví. Běžný člověk ožebračení svého bližního nezkousne.A než žít s vědomím že někde vesele přežívá bezstarostný darebák, zařídím to jinak.Je několik efektivních způsobů, jak si to zařídit, aby grázl nevyšel a nebo zbytek života už třeba jen popojížděl.
 • mladistvých, jistě. Ovšem v první řadě navrhuji TRESTNÍ ODPOVĚDNOST POSLANCŮ. Jak můžou o druhých rozhodovat nějací političtí samozvanci kteří čtvrtstoletí beztrestně kradou a přivádějí stát a občany do bídy a zoufalství??????
  • Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko z bídačuje je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
  • já myslím že by byla vhodná prevence. Prostě aby bylo ze zákona dáno, že politici po skončení volebního období přijdou zastřelit. *1* *1* *1*
   • píšu si na seznam návrhů......... *8*
 • To by se za socialismu stát nemohlo. Mladiství delikventi dobře věděli co je to pasťák kde dostávali náležitou převýchovu a řádné kapky. Dnešní zvrácenou tzv, "demokracii" jsme měli pohřbít se zrádcem a lhářem Havlem. Pro zlepšení situace v republice je nutné odstavit od politických žlabů všechny havloidy, kchárlovce, kalouse, sluníčkáře a tzv. pražskou kavárnu.
  Jinak lépe nikdy nebude. Dobře totiž už bylo.
  • Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Řítí se Česko do státního bankrotu a obyčejný český blb na to kouká jako blb.Proto je třeba začít alespoň důchodce léčit z troubovitosti tak,že místo dlužení na jejich důchody jim naordinovat takovou dietu jakou neměli ani za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráu.Za komunistů se též pracujícím odebírala částka na důchody.Ta šla na výstavbu nových továren kde měli lidé práci a vydělali i důchodcům na dlchody.Tyto továrny lumpové co se po komunistech prolhali k moci zašmelili cizákům.To co dnes seberou pracujícím na sociální zabezpečení jde rovnou na debužírování důchodců.Takže js státní kasa stále prázdná a ještě se na debužírování důchodců zde vládnoucí lumpové dluží.Chce to nastavit model co měli komunisté a to i za cenu,že nynější přitroublí důchodci pomřou hladem.
 • Mohla by si paní Hana Dubnová po sobě ten slint alespoň přečíst a opravit překlepy. Co je to "studenta"? Byla ta studentka tak velká??? *2* A co chtěla žurnalistka sdělit obratem "...a dítě by skončí v detenčním ústavě..."????? - Ale to by asi byla příliš náročná novinářská práce, stačí žvanit z jedné vody načisto... *1* *1* *1*
  • "O malém vrahovy..."
 • Kdo vraždí nebo páchá jakoukoliv úmyslnou trestnou činnost je zločinec a je naprosto jedno kolik mu je let a je v kompetenci soudu na kolik takovou trestnou činnost ohodnotí i s ohledem na věk. Tak o jako humanitu jde. Tedy trestnost bez ohledu na věk a již vůbec k tomu nemíchat pohlavní dospělost.
  • já bych k tomu přidala zrušení mlčenlivosti - a to chránění. Na to - podle činu který spáchal NEMÁ PRÁVO.TAKY aby pře d takOvými mohli být lPdi v pozoru.- kDO VÍ, MOŽNÁ BY PRÁVĚ ZVEŘEJNĚNÍ A REAKCE LIDÍ TY PREVÍTY ZARAZILI.
 • Noční vlci a desítky dalších motorkářů uctili památku sovětských vojáků ve Varšavě, spolu položili květiny k pomníku Neznámého vojína a ke hrobům vojáků, kteří zahynuli při osvobozování Polska!!!
  A teď se klidně zeserte, vy havloidně-amrdólský swině!!!
  YEAH, YEAH, YEAH !!!
  CHI !!!
  • Hrdí Rusové opět zvítězí nad připosranci, jako v 1945 a tak to má být. *5*
  • "Noční vlci a desítky dalších motorkářů uctili památku sovětských vojáků ve Varšavě..."
   Solder má pravdu: To by se za socialismu stát nemohlo. Sovětští milicionáři by se s nějakejma motorkářema nes**** a krom toho v Sojuzu neměli ani ty JAWY, EmZety, Simsony a Babetty, na který čeští a endéráčtí "motorkáři" čekali pořadníky*1* *1* *1* *1* *1* Je potřeba zas tak snadno nezapomínat, soudruzi. *5* - Právě jsem se s radostí zesral *2*
   • kvůli neustálému hledění do zpětného zrcátka, nabourat do auta před sebou..... *6*
 • Proč se stále dokola ochraňují násiníci a zloději. Právo by snad mělo stát na straně poškozeného ! Jinak zde právo neexistuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit