Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunismus nikdy jiný nebyl a nebude.
  • Štěpán si nechal svoji KSČ, v KSČM není a nikdy nebyl.
  • Jen to rozjeď Štěpáne at se národ baví,češi se rádi baví na cizí učet.
  • Mluvíš mi z duše, je to tak.
  • Podle fota to asi bude Srstkův brácha.
  • ale do Bržněvový prd.le jsi lezl, ta ti nesmrděla hrdino.
  • Kapitalismus jiný nikdy nebyl a nebude!
  • Rád si jeho knihu přečtu. A protože jsem ještě neměl možnost ji číst, tak jeho knihu ale ani jeho samého dopředu neodsuzuji. Byl to ve své době vlivný funkcionář KSČ, kniha mi snad napoví, jaký to je člověk. Pak teprve mohu přijít s nějakým event. odsudkem do diskuse. Ale odsuzovat dopředu člověka jen proto, že byl nebo je v KSČ (dnes KSČM), je notoricky obehraná písnička v Česku po "velkém listopadovém sametovém převratu", na kterou slyší jen nemyslící davy.
  • Akorát, že tenhle Štrougal prošel normalizací jako slizký had, úhoř je proti němu šmirgl, s Bilakem byl jedna ruka. To mám jinou představu o slušném politikovi.
  • co je pí.o, šahl jsem ti na tvůj idol, tak se s tím smiř, že to žádný zázrak není, kopyto jedno.
  • On taky patří do týmu našeho presidenta? O Šloufovi vím, ale o Štěpánovi jsem nevěděl.
  • Jinými slovy, restaurace kapitalizmu se jaksi nepovedla a když jo tak pro kdejakej ksindl.
  • Přečti si její a svůj příspěvek a pak uvidíš, že mimo mísu seš ty. nepomlouvej Evíka, její příspěvky jsou krátké, výstižné. Není žádná ukecaná ženská!
  • Ty patříš asi do blázince,jsi strašně nebezpečný pro své okolí
  • Evu už známe je trochu mimo se svými příspěvky,souhlasím s ff,kde jsou všichni co štrnkali klíči vesměs na dně ,bez práce a bez domova shavlovou pravdou jste se dostali tak akorát do pr..le
  • Ahoj Prdíku ... :-)
  • ... blbec provokuje pouze někoho, kdo se provokovat nechá :)))
  • Soustruhu Štěpáne, co jsi dělal Ty v r. 68? Zalezlý, nebo vítající své soukmenovce " iz savětskovo sajůza"? Po 45 letech se Ti to dobře kecá! Spousta lidí byla v té době odhodlána bránit vlast! (Historie se opakovala-r.38)
    Vždy pak přijde befél a přes to nejede vlak. Zvítězil tady vždy strach, připosrání, anebo rozum?
  • Opravuji tě. Bolševici. *9*
  • Evíku já tě miluju *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit