Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm,

    tak ex soudruh pan senátor Štětina, bývalý milovník Sovětského Svazu, dnes antikomunista z povolání SE BOJÍ, ŽE KOMUNISTÉ VYHRAJÍ VOLBY. Jinak by se je tak zoufalecky nesnažil zrušit ještě před voplbami. Má pan Štětina strach že by zrušili osiny, nebo celá senát? *1*
  • Máte to spočítané Štětinové a spol.. Od válu půjdete ať se vám chce nebo ne!!! A pak rovnou před soud zodpovídat se za to, co jste s touto republikou udělali. Rozkradli, vytunelovali, zdevastovali průmysl, morálku lidí a zaseli jste tady tento současný prokorumpovaný hnůj!!! Žádné převlékání kabátu tě nepomůže ty zrůdo!!!
  • Má-li tady být jen trochu funkční demokracie, pak se všichni musíme demokraticky smířit s realitou - komunisti mají svou podporu ve společnosti, ať se mi to líbí či ne. To je realita! Pan Štětina, nechce-li to vnímat, by měl ihned odejít do důchodu a už se nehrabat do politiky! Za vzestup popularity komunistů můžou, což je paradox, především pravicové strany. Až si to všichni uvědomí, pak se snad přestanou handrkovat, lhát/krást, dělat z lidu "blbé ovce" a začnou pro nás - normální opravdu něco užitečného dělat. Není toho zrovna málo, co je potřeba urychleně řešit, všichni o tom jen žvaní a skutek utek...
    Dle hesla "Tonoucí se stébla chytá." brzy "dojde" i na komunisty - ve volbách půjdou vzhůru (!!!). Bohužel!
  • Když člověk sleduje duševní projevy Štětiny,tak žasne,jaký hlupák se v Česku může stát senátorem.Zakazovat komunisty v době,kdy jejich hvězda stoupá strmě vzhůru,je ta největší hloupost jak si proti sobě popudit většinu národa.Protože pravicových darebáku má už nyní národ dost,tak toto je nejrychlejší cesta,jak donutit většinu národa,aby vzal do rukou bejkovce a pravicové darebáky od politiských koryt vypráskal.Z vládní podporou dvaceti procent,je toto nerealizovatelné.To i nebožtík Hitler,měl měsíc před koncem války větší podporu národa.
  • Kdo si ještě myslí, že po dobrém se zde něco změní tak zaspal dobu. Frustruje vás současná situace? Komu si půjdete stěžovat? Vždyť ti kdo sedí nad vámi nad tím ani nehnou brvou, jim aktuální systém vyhovuje moc dobře. Zkuste si takhle přijít šéfovi postěžovat, že máte pocit, že firma špatně hospodaří a je tunelována, a že by měl uznat svoje pochybení a snížit si mzdu. Kam by vás asi poslal? To je přesně ČR. Doufám, že tento stát brzy zkrachuje EU se na nás vyprdne a koupí si nás nějaká ropná velmoc a bude si s námi dělat co uzná za vhodné. Obětoval bych cokoliv za to, vidět developera, spekulanta a zkorumpovaného státního úředníka s lopatami v rukou, jak na konci měsíce dostávají minimální mzdu *3*
  • Štětina má znaky psychopata už dávno - to ale není to hlavní. Názorům veřejnosti neutečete a i kdyby zakázali komunisty,což nejde je asi jedno ,pod kterou vlajkou se nespokojenost lidí " VYBOULÍ " , to snad uzná každý...
  • Štětina v prdeli,to má smysl.Pořád jen komunisti.Jinde v cizině jsou taky a nikde jinde si je do huby pořád neberou.Tady je to jako na smetišti.Kde jaká štětina na WC mísu tu hlásá bludy pana obludy.Kua to už nemá smysl ani číst. *12* *12* *12* *12* *12* *6* *6* *6* *6*
  • Štětina se tak bojí voleb, že vyhrají komunisti, až se ztoho pomátl. Bude muset hošík od válu a bude po zlodějnách celé jeho slavné strany. Lidi jsou opravdu tak naštvaní, že hodně voličů ODS teď říká, že radši KSĆM než znova tu bandu zlodějů. Kam jsme snimi došli? Že okrádají postižené, maminky s dětmi, nemocné a sami si stále cpou panděra a přilepšují, kde se dá. Co je to za reformy, vše zdražit, lidem snížit platy. To dokáže udělat každý blb. Ať si řádně, ale opravdu pevně utáhnou opasky sami a pokud to dokážou, pak ať to chtějí po lidech. Štětina je příjemný asi tak, jak zapíchlá štětina v prd...li.
    Zloděj křičí, zrušte KSČM, nebo si je lidi zvolí a my už nebudeme moci krást. Také se stydím a hrozně moc, že jsem debilně zvonila klíči v domění, že to je pro dobro této země. A ani se nechci omlouvat tím, že jsem byla moc mladá. Babi mi říkala, abychom ještě rádi nevzpomínali na staré časy. A je to tu. To, co se tu děje je největší ostuda této země v čele s presidentem Klausem. Bohužel.
  • Jsem rád,že KSČM existuje. Je to jediná strana která NEMÁ korubční skandály. A "I" jako je Štětina ať jde do háje. Já budu volit KSČM !
    • Nebudeš sám, těch lidí bude moc a moc!!!
  • Když se je nepodařilo potrestat za vraždy tedy genocidu a mučení tak po 20 létech se 5 kolona zdárně chopila rozkladu společnosti a máme to tu. Všude jsou ale vyhedali jsme tedy novináři spolupracující ABL jako zástupný problém a na KSČ se zapomělo *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit