Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať si každý z iniciativy vezme uprchlíky do svého domu a na zahradu chalupu a živí je tam ze svého a neotravuje lidi této země,pak jim může zařídit lepší život ale jen za své peníze
  • Jednomu se v komentářích nelibi .porad umíš česky psát nebo jenom cist.?.Ať zije - hledám slovo. Co je ted v módě?
  • Vážení, ani krok zpět a hrrr na ně!!! Už není kam ustoupit!!! Máme v sobě krev husitů, tak si neudělejme ostudu. Žižka se musí v hrobě obracet!!! *10* *16* Každý národ má svrchované právo určovat si svůj osud sám!!! Každý, kdo mu toto právo upírá, je nepřítel a vrah!!! Ten, kdo není na straně zájmu národa o zachování jeho existence, je proti nám!!! Když zjistí, že mu to projde, půjde ještě dál!!! Nepříteli nejde o to, aby z nás učinil poslušné otroky, jde mu o naše vyhlazení, copak to nevidíte? *16*
  • To bych ty tisíce, co touží po znásilněných a zavražděných dcerách a manželkách, po teroristech vraždících v obchodních centrech, po mešitách a právu šaría, chtěl fakt vidět. Autor článku je šapitovské plem plem a vlastizrádce. O šibenicích radši nic nebo mě zas zablokujou, ale je to fakt. *12* *10* *11*
  • Teď jsem přečetl dost obsáhlý článek z přímé účasti našich lidí jmenovitě poslance Fiedlera a dalších ve francouzském Callé v Parlamentních listech. To co ona banda hlupáků co věčně podepisuje nějaké petice by přivedla do republiky je přesně a výstižně vyjádřeno v uvedeném článku. Je s podivem jací hlupáci a Uhl jím je neb mrtví student 17. listopadu je jeho výtvor a on vypustil idiocii do světa, jen prudí za naše peníze (státní) další nesmysly. Pokud si nevezme alespoň 5 těchto chlapíků a jeho Šabatová také a Třeštíková a další pak taková petice je jen plácání hubou jak to dělají již 25 let bez toho aby dali nějaké řešení a ne vládo tady dej peníze a starej se. Hnusí se mi tito lidé neb jejich humanismus je jen zástěrkou jejich doslovného příživnictví.
  • Byli jsme a budeme hrdy narod jak Čechů tak Slováků. Slyšel někdo z vás v poslední době slova - jsem hrdý na to že jsem Čech? Cenzura nás uplne oslepila.asi jsme na vrcholu evoluce . A co dál? Kam budeme utíkat? Kdo za nás dá ruku do ohně. Je mi s toho smutno. A jako otec rodiny ji budu branit. Ještě ve mně trocha hrdosti uvnitř zůstává...
    • Nesmíš utíkat, musíš jednat. Nikdo to za tebe neudělá, všichni nás podrazili.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ICF36xjK5HM&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=JeGqpGpjEas&feature=player_embedded
    https://www.youtube.com/watch?v=ko-ic--FcnM

    A to bych to tady mohl otapetovat!!!
    To chtějí ti naši H----A ?!?!
  • Neskutečně! Naší předkové se otáčejí v hrobě. Zneuctění naší historie. Kolik století se branily a budovaly hranice mezi islámem a námi. Teď se dokonce najdou tací lidé jako je tato paní a snad hájí nebo brání vstup uprchlíků na naše území. Pro mne vlastizrada, hanobení národa. Pokus je někdo chce ať si za ním odcestuje k není a stará se tam o něj. Dokud takove ženě nepredvede uprchlík v křoví co dokaze do té doby bude hájit bludy. Ona se o nás národ nijak nezaslouzila a kde bere tu drzost se zastitovat podobnými lidmi kteří si nevidí do úst. Pro mne je toto trestný čin a ne oprávněný protest
  • Tak si to shrnme: petici proti prijimani uprchlikum podepsalo 150 000 a petici proti demonstracim proti uprchlikum 5000.
  • Zde si můžou ty tisíce přečíst docela dobrou definici uprchlíka. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vztyceny-prostrednicek-a-soustani-Cesky-poslanec-popsal-co-otresneho-zazil-mezi-uprchliky-v-Calais-382483
    Kdo koho potom nenávidí? Odpůrci imigrace, když chtějí chránit před hordami černých zločinců a parazitů svoje spoluobčany a svou vlast, nebo multikultiúchylové, když chtějí za každou cenu zničit životy svých spoluobčanů a přivést svoji vlast do totální katastrofy? V některých afrických zemích minimálně každý čtvrtý negr znásilnil minimálně jednu ženu. Ať si je vezmou ty tisíce k sobě domů a zavřou si je za pořádným plotem na vlastním pozemku, když po těch násilnících tak touží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit