Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demonstrace je třeba upravit resp. rozšířit demonstrování i za vyhoštění podporovatelů islámu... *3*
  • Je pro mne nepochopitelné, jak může tolik lidí proudit do Evropy a nic se proti tomu nedělá. V zájmu koho se to děje. Další věc je, že existuje dost států s islámským náboženstvím, které jsou velice bohaté a "uprchlíky" by bylo v těchto státech jak kulturně, tak ekonomicky, mnohem méně bolestivě přichýlit a případně zase vrátit zpět do jejich původních domovů. Pochybuji, že z Evropských států tyto "uprchlíky" někdo bude ve velkém vracet zpět. Není se čemu divit, že našinci se brání a projevují svůj nesouhlas už nyní. Až tady "uprchlíci" budou, bude pozdě. Samozdřejmě nelze opomenout ekonomickou stránku. Když jsem viděl vybavení ubytovacích prostor pro "uprchlíky" říkal jsem si, že spousta domovů pro seniory, ubytoven pro naše spoluobčany kteří se ať už svoji vinou nebo vinou této společnosti dostali do problémů, jsou na podstatně horší úrovni. O stravování ani nemluvě. Žebráme mezi lidma na sociální účely, na operace a léčení dětí, sbíráme plastové víčka. A najednou máme peníze pro cizí lidi, kteří z naprosté většiny budou pro naši ekonomiku a společnost jen krátkodobou zátěží protože většina z nich směřuje jen za ekonomickými zájmy směrem na západ od nás. Pokud by mělo dojít k masívnímu přijímání těchto "uprchlíků", nebylo by možná nejlíp, abychom my "uprchli" raději do Německa nebo těch států, které se o svoje občany starají daleko lépe a "uprchlíky" dovezené k nám nechali našim elitám ať s nima budují Českou republiku.
    Plně souhlasím s názorem, že kdo podepisuje petice podporující přijetí "uprchlíků" nechť si je vezme domů nebo jim celý servis spojený s pobytem na našem území hradí ze svého až do doby, kdy tento "uprchlík" začne pracovat a přispívat této společnosti jako každý jiný občan.
  • tragédů, to nestojí za řeč natož za článek. *15* Klid národe, klid.
    Proti uprchlíkům podepsalo více než 150 tisíc a petice pokračuje. *3*
    • Petice pokračuje, to je pravda, ale zatím si z toho "páni" tak nějak.. dělají akorát "zadek" a doslova "kakají" na většinovou vůli lidí, co jsou už taky dost "nakakaní" z tohoto všeho.. a zatím to rozhodně nevypadá, že by to ti "páni" brali už sakra vážně s vědomím, že to tak už dál fakt nejde..
      • Je to jak vždy, nic se neděje pokud se nic nestane.. pak budou mít plnou hubu iniciativy a návrhů.. že pane Sobotko
  • Tak si to shrnme: petici proti prijimani uprchlikum podepsalo 150 000 a petici proti demonstracim proti uprchlikum 5000.
  • Neskutečně! Naší předkové se otáčejí v hrobě. Zneuctění naší historie. Kolik století se branily a budovaly hranice mezi islámem a námi. Teď se dokonce najdou tací lidé jako je tato paní a snad hájí nebo brání vstup uprchlíků na naše území. Pro mne vlastizrada, hanobení národa. Pokus je někdo chce ať si za ním odcestuje k není a stará se tam o něj. Dokud takove ženě nepredvede uprchlík v křoví co dokaze do té doby bude hájit bludy. Ona se o nás národ nijak nezaslouzila a kde bere tu drzost se zastitovat podobnými lidmi kteří si nevidí do úst. Pro mne je toto trestný čin a ne oprávněný protest
  • protože tam už nebylo mezi tou africkou zlodějskou a vraždící chátrou bezpečno.Ale sakra nebezpečno! Nyní tady prozřeli vymaštěnci z Prahy a je tu nosná myšlenka že přicházejí jen ti hodní.Ne přichází ta největší spodina a dobrodruzi ničeho se neštítící.Táhnou sem i svoje malé smrady s tím že se jim o ně budeme starat! Budou polehávat v našich špitálech vykrmovat se v našich utečeneckých kantýnách a zabírat místo v čekárnách lékařů! A právě takovým situacím je třeba zabránit.Za jakoukoliv cenu.
  • Těm pitchusům, co tohle podepsali vzkážu jen jedno. Vezměte si je domů a živte je, pokrytci...

    Ovšem ne na úkor těch, co je zde nechtějí, ju?

    IMHO: Kolik jste, "pravdolásky", pokrytecké pseudohumanistické ludry, posbírali víček pro naše nemocné děti?
  • až to je hloupé. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by patřil mezi ty "tisíce". *12* *16*
  • Byli jsme a budeme hrdy narod jak Čechů tak Slováků. Slyšel někdo z vás v poslední době slova - jsem hrdý na to že jsem Čech? Cenzura nás uplne oslepila.asi jsme na vrcholu evoluce . A co dál? Kam budeme utíkat? Kdo za nás dá ruku do ohně. Je mi s toho smutno. A jako otec rodiny ji budu branit. Ještě ve mně trocha hrdosti uvnitř zůstává...
    • Nesmíš utíkat, musíš jednat. Nikdo to za tebe neudělá, všichni nás podrazili.
  • Ať si každý z iniciativy vezme uprchlíky do svého domu a na zahradu chalupu a živí je tam ze svého a neotravuje lidi této země,pak jim může zařídit lepší život ale jen za své peníze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit