Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jo...všechno jako...plagiát všeho...šaškárna mladé ambiciozní Karolínky, která včas přepřahla koně, aby nevypadla z politické šmeliny...a tak blbé koně vyměnila za politické obcování se starými harcovníky u koryta moci, kteří jí za to dali jedničku do stranické knížky za to, že jim podržela u koryta moci.... vetře se kam může za každou cenu, bez svědomí a zábran...přece tu její stranu nikdo nevolil, neboť si jí vlastně odkrojila od těch blbů s Kočí k radosti těch blbů, co tzv. škrtynebodluhy vybydlují národ a vlast do mrtě... !!! ...dle mého názoru....tak proč by ona neparazitovala i na cizím logu???...dle mého názoru...
  • Je to banda která za dva roky stejně nebude schopná života a rozpadne se
  • opravdu ten pohled volá o pomoc, ještě nějaký čas a bude to na svěrací kazajku, uf :-)))
  • ta fotka předvádí jasnou retardaci té osoby.Prosím pana primáře z Bohnic,aby jí převzal do své péče.Děkuji.
  • Soudruzi, máte to marný, máte to marný, máte to marný!
    • Chachachacha cháááááá !!! Chachacha.....dobrý fór !!!
  • Logo sem logo tam to je jedno...kdo bude volit takové lidi co jsou většinou buď zrádci a nebo jim jde zase jen o peníze a aby získali akorát dostatek lidí a oslů na to, aby dosáhli na státní příspěvek a ve stylu "letadlo" mělo pár lidí ve vedení zas na několik let výplatu s tím , že ostatní členové si v příspěvcích zaplatí i tu "Matonku a chlebíček" vlastně ze svého...Takoví prostě čuchli ke korytu a dělat už nepůjdou a nepůjdou , to raději budou mlátit hubou na každém rohu,aby zase něco naslibovali a hlavně zůstali u koryta..Žádný z takových "politiků" nedělá za pár korun ...žádný není chudák a podvýživa od pohledu ! Takoví jsou za naše peníze zajištění na generace dopředu.....
  • V hospodě U Tiscali se zase sešla parta pivních "mudrců" a hlásají tady svá "moudra", jak jsou všichni neschopní, líní, kradou, jenom oni, ti pivní strejci jsou dokonalí a kdyby ono tolřídili, to by naše země jenom vzkvétala.Ještě si k tomu zvolte ožralu Zemana... *1*
    • A ty musíš taky na pivo, strejdo, hlásat své žvásty. Hlavně neopomeň otevřít právní poradnu, blbe. Seš dokonalost sama o sobě, kdyby dokonalost vzkvétala tak budeš samý květ, opadaný
      • Berte v úvahu že Petr je cikán a jelikož je diskriminován tak aspoň tady může být důležitý, takže se mu nedivím.
        • No, on nosí za jménem akademický titul: "CSc". Jenom u něho nejde o kandidáta věd, ale znamená to:" Celkem Spokojený Cikán. Bodejť by nebyl spokojený, nemaká, válí se, bere dávky a pindá blbiny !!!
          • Vzal jsi mi ta slova z úst, Honzo.
    • No vážně, není to d e b i l, ten Petr?? To snad ani není možný
  • Presně tak, tato strana neprošla volbami, nebyla zvolena žádným občanem tohoto státu, tedy dle mě je tato strana ve vládě protiústavně. Zkkátka tam nemá co dělat a členové by měli být potrestáni, za porušování zákona a ústavy. To je opět výsměch všem zásadám a všemu, co ještě zbylo v tomto kocourkově. Hold pro plná koryta se jde i přes zákony.
    Měl by jim všem být udělen pořádnej trest, aby je přešla chuť na podvody a aroganci vůči poctivým lidem.
    • Na tvůj názor všichni naštěstí kálí!
    • Přesně,Sama "strana" LIDEM je plagiját.Mimo to tato strana nebyla do PS nikým zvolena !
    • Já myslím, že důležitý je program strany, za kterou poslanec kandiduje a jak ten program dodržuje či nikoli. Není tak důležité, zda zůstává ve své "rodné" straně, i když tato se zpronevěří svému programu, za který se dostala do parlamentu. Je třeba se zbavit "partajokratického" uvažování a hledět spíš na konkrétní osobnosti.
      • Petře zajeď si na pár dnů na hřiby, ať máme od tebe pokoj !!!!!!!!
  • Karolína Peake se svojí nikým nevolenou stranou je nám u - tam někde dole co končí záda !!! Nechápu jak jí můžou dávat plat za něco, co nikdo nevolil ???? To se může stát jen v našem Švejkostánu !!!
    • Někteří lidé volili Karolinu Peake, proto je v parlamentu. Já jsem sice nevolil ty Vychcánky Všehoschopné, za které původně kandidovala, ale ta žena působí solidním dojmem. Když volím, tak mě zajímá nejen program strany a především jeho reálnost, ale také osoby, které z ni kandidují. Rozhodně nepatřím k těm, kdo skočí na laciné sliby, že se bude mít dobře a bez námahy, protože mu to "jeho" strana "zařídí". Vždy jsem byl veden k tomu, že chci-li něco, musím si na to nejdřív vydělat a ušetřit. A abych si mohl vydělat, musím se celý život učit nové věci.
      • Ty rozumbrado,ona by měla být doma u sporáku a ne v parlamentu či dokonce ve vládě! Ty si viděl na volebním lístku v r.2010 nějakou stranu Lidem ? Ale s tebou nemá cenu diskutovat,protože si na všeobecně na netu profláklej. Nevadí mi,že jsi ROM,ale že jsi takový všeználek a navíc trochu pyšný,i když občas nevím na co?
    • ukradená partaj, ukradené logo, všichni mi můžou bejt ukradený, neboli ať jdou do (_!_) ...
  • Peake je stará politická rajda,kterou bude třeba po revoluci poslat na přátelský pokec s katem a požádat katovského mistra,aby jí procvičil ve zpěvu o jejích lumpárnách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit