Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se stále zastáváte trojkoalice? Co dokázala pro obyčejné lidi? Vyčistila ten chlívek?
    Myslím, že si pomohli zbudovat .... jen pro sebe.
  • Já se domnívám, že Kárl na Facebook těžko něco sám vyplodí. Zřejmě mu jeho stránku obhospodařuje pár mladých nadějných Kalouskovců a sám Kárl ani nemá páru, kdo a co píše jeho jménem. Že ho vodí Kalousek je každému jasné již několik let, sám by se tehle brepta už asi nebyl schopen k něčemu vyjadřovat. Takže je to opět Kalouskova provokace.
    A mimochodem, divné je, že Parlamentní listy vybírají jen reakce, které nadávají Zemanovi.
    • ... jsi skutečný chudák :)))
    • Přesně tak, je to půl na půl.
    • PL to nezvládly, když zavedly cenzuru. Bývaly tam velmi početné diskuse, ale nyní....cenzura je cenzura. *12* *16* *12*
  • Dokud se ta pakáž v parlamentu (potažmo všude) nenaučí normálnímu chování, tak bych je o ověřené podpisy žádal taky. Těm se nedá věřit ani pozdravení. Jsou schopný za sebe do parlamentu poslat náhodného kolemjdoucího a tací nám pak odhlasují budoucnost. Vždyť se to tam mění jak fusekle. Ví ještě vůbec někdo, kolik je jich tam legitimních od voleb? Kdo volil ty ostatní?
    • Hlavně se nadá věřit pozdravení té proradné rudooranžové bolševické svini co si teď nechává říkat prezident. Je to jen ožralá polhaná zrůda s uslintanou vepřovou tlamou z které hned po cigaretovém smradu a alkoholovém oparu vyleze další nechutný žvást.
  • Zemana moc nemusím, ale pořád je mně milejší než přitloustlý ušišlaný dement, který jenom žere s re a spí. Navíc ještě prodává lobkovický palác Němcům.
    • Pan zástupce a špión evropské šlechty v ČR by skutečně měl jít na zasloužilý odpočinek a v klidu si žít společně s manželkou jako křesťan ve Vídni. Tímto činem by naplnil desatero božích přikázání.
  • Až bude chtít vidět KS *12* , tak dojdu do prasečáku
  • Vopičáku KS už zmizni !!!
  • Levičácká lůza se těší, že její fýrer Milouš Lukoilovič Zeman zavede fašismus jako kdysi v Itálii Mussolini nebo v Německu Hitler či u nás Gottwaldd a že bude zase moct loupit a ejakulovat při trýznění těch, kdo mají jiný názor. A zemanofilní stádo jim přizvukuje.
    • Jen bych chtěl podotknout, že komunisti z nakradeného současně budovali pro lidi ( i ty okradené, i když možná ne v jejich zájmu), zatímco tato kapitalistická lůza krade jen pro sebe a horních 5000.
      Nezbývá mi tedy nic jiného než volit menší zlo.
      Okrádáním všech lidí v republice si léčí rádoby demokraté mindráky z doby, kdy museli makat a držet hubu a krok....
    • Pane tečko, jste hlupák.
      • ... užij si to tady :)))
      • A co ty tvé sliby? *12* *16* *12*
        • ... klídek, to je dvojník :)))
          ... snad ty sám?
          ... na mě klidně zapomeň
          ... já na tebe zapomenu rád
  • Intelekt Zemana srovnávat s Trautenbergem je jako srovnávat Einstaina s posledním bezdomovcem. *2*
  • Korektor to napsal moc krásně. Jo hoši dokud budem jenom nadávat
    po hospodách nebo v nálevně nudných článků u Tiscali tak nic nezměníme.
    Je třeba uvést se do života a zanechat po sobě stopu jak říkaji mudrci.
    To znamená pokoušet se o revoluci. Nechat se zavraždit jako reportér
    který jde po stopě mocných gaunerů. Dostat se přes nejzabezpečenější
    vojenskou oblast v USA oblast 51 a zjistit zda tam skutečně mají létající
    talíře. Těch krásných možností jak se stát někým je opravdu mnoho.
    Takže hlavu vzhůru a do bojů teda do života. *2* *2* *2* *2*
    • Pravdoláskaři, kontraverzni kapitalisté, vexláci, korupčníci, tuneláři, mafiáni a podobná elito národa, chtěl bych pro vás něco udělat, ale po včerejším teplém dni jsem úplně vožralej. Tak to bude i dnes.
      • Jakej pán takovej pes. Tvůj pán Zeman také hodně chlastá. Že jo podvraťáku?
        *2* *2*
    • Area 51 s tím nemá nic společného, u nás je třeba odporážet pravicové lumpy a bude to lepší!!
      • Ano, levicoví lumpi se měli odporážet a ne je nechat, aby schovali pod pravicové převleky.
  • Tak koukam, ze tady na Tiscali to zabalili uz v patek odpoledne... Protoze presne od te doby sem nedali ani jednu jedinou novou zpravu... Jsou to opravdu chudaci, kteri s novinarinou vskutku nemaji nic spolecneho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit