Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi je načase, abych vyšel s pravdou ven. Dostal jsem od nejmenovaného ústavu za úkol zjistit, kde je v médiích velká koncentrace lidí, kteří nenachází kvalifikované uplatnení ve společnosti a řeší to řetězovou bezcílnou komunikací s podobně postiženými existencemi.
    Měl jsem delší dobu úlohu zkoumat reakce těchto typů občanů v různých komunikacích. Myslím si, že jsem zde nepromarnil čas, když jsem si jistou dobu hrál na vás, střelci a jiní zbloudilci české internetové komunity.
    Vím, že doba pro uplatnění neadaptilních jedinců v české společnosti je momentálně moc obtížná. Doufám však, že plodné výsledky mého průzkumu budou nápomocny, aby část z vás očekávala lepší budoucnost, než zde řešit své osamocení hloupými půtkami o lidech, kterých osudy s těmi vašimi nemají nic společného.
    Přiznám se, že si v běžné pracovní době říkám "Prdíci". Bylo to součástí strategie mého průzkumu. Má mise dnes končí. Reakce některých z vás ji o tomto víkendu urychlily. Díky za to, dámy a pánové. Některým z vás se nelíbí, že redakce tiscali ponechala tak dlouho článek o Karlu Schwarzenbergovi. Omlouvám se, ale byla to součást strategie průzkumu. Ta parta si potřebuje také občas odpočinout. Tento "tropický" víkend se k tomu hodil.
    Po mnohých z vás se mi bude stýskat, ale nic netrvá věčně. Děkuji za podnětné reakce. Váš přítel Ruda alias "konektor" a "Prdící".
    PS: Z pochopitelných důvodů nebudu moci reagovat na vaše možná překvapené reakce. Přeji vám šťastné zítřky a hlavně zdraví. Děkuji moc :)))
    • Je fajn šuline, ze se priznavas k necemu, co kazdy vnimavy poznal po par prispevcich tve rozpolcene osobnosti pisici pod nekolika nicky. Ty uz nicim neprekvapis, a ver tomu nebo ne, jsou tu zajimavejsi individua nez jsi ty. Jinak si dej obklad na hlavicku, to vedro ti asi spalilo zavity. *3*
      • ... nemohu ti neodpovědět, protože jsi vyjímečná existence: tobě vedro nemá co spálit :)))
    • Ty nejsi korektor, ale rozpojenej konektor a íčko máš šlus v makovici!
    • ... fakt poslední vzkaz, kámoši: Moc se omlouvám těm, ktěří nerozumí tomu, o čem píši :))
  • Konečně praviciví duševní mrzáci uzneli, že KS patří na větev
    • Zloději nicků zase patří do vězení jako všichni ostatní chmatáci soudruhu! *2* *2* *2*
    • STOP SPOZe jsem naprosto stejného názoru!! Máš bod!!
    • STOP SPOZe jsem naprosto stejného názoru!! Máš bod!!
  • Vlastenci napište, kdy bude defenestrace, abych viděl KS jak bude viset *12*
    • Kdy? no to je jednoduché možná někdy po té hradní bestii.
    • Spadají pod pojem vlastenec i rodinky s rudou knížkou jejichž potomci si
      dnes pro změnu hrají na tržní pravičáky? Pokud ne tak o hodně stoupenců
      přijdete. V tomhle národě se to převlékačema kabátů jen hemží. *2* *2* *2*
    • Tenhle ti to řekne (odkaz) a zkoukni komentář od "Honza Němec"
      https://www.youtube.com/watch?v=MEEI1GfzdXY&list=UUJ0Ei60uHjczHtQjSoigy2g
    • Já mám rád domácí zabijačky *12*
  • Trautenberg nemoh dostat ani 20 procent hlasů, byl to vyloženě podvod při sčítání hlasů.
    • No, nějaký ten hlas dostat musel. Vždyť to vidíš jak ti jeho voliči tady kvičí.
      • Ale tady kvičí nejvýše čtyři pitomci, kteří z 808 příspěvk§ jich sami napsali asi 600. Už musí psát jedině s krejčovskými náprstky...
        • Nejsou to ani čtyři pitomci, jsou tady známí, tečka, alias fleck, NOT SPOZ, Honza, jirka, kastrovanej fidel, což je cikán Pišta Žiga ze s Plzně, duševně nemocný chudák, a NOT CSSD další ubožák, pak se dá ještě přiřadit KUBIKULA, taky slušný blb. *2*
          • No ale ty jsi výkvět tohoto národa p i t o m č e. Podle toho to tady taky vypadá, samej samolibej b l b. *11*
  • Jen ať ta fotka zůstane.Ta fotka stojí za to. Ten rozumu postrádající, prázdný, nic nechápající výraz promíchaný se zatvrzelým zoufalstvím d e b i l a, co ani hymnu státu kde kandiduje na prezidenta se nenaučí. Jakoby nám sděloval, nic nevím, nic nepovím ale na má slova dojde. Vždyť nám ten jeho výraz tak krásně vysvětluje, jak je možné, že ten člověk nezvládne ani prostý volební akt, jakým je správné hození volebního lístku do urny, pokud ho Kalousek nevede za ruku. Jen ať ta fotka ještě chvíli zůstane. Je to sice ponižující pro jeho voliče ale kousek ponižující reality jim zase až tolik neuškodí.
  • Vykopejte už toho nácka, už tady straší 14 dnů!!
    • Třeba někdo na Tiscali čeká, že se Karla někdo* konečně zastane, což, jak je vidět, je utopie. Anebo, je holt víkend a v práci-v redakci, nikdo není. *1*

      *Někdo znamená někdo, ne nikdo"-korektore. Karel se s lůzou tvého formátu nevybavuje. *1*
    • ... ty zde strašíš měsíce, pííííííííííčo :)))
  • Žádný kníže neexistuje, tyto tituly byly zrušeny velmi dávno, mělo by být trestné je používat!!
    • ... mělo by být trestné, aby sem psaly zrůdy jako ty :)))
      • Sebereflexe do třetice. *1*
    • Šlechte zrušil tituly T.G.M v roce 1920.

      Tituly a titulování používají praviciví zmrdi a *12* *12* *12*
  • Žádný kníže neexistuje, tyto tituly byly zrušeny velmi dávno, mělo by být trestné je používat!!
  • Jak tady chcete toho Trautrnberka dlouho nechat ? Copak nejsou důležitější zprávy?Ať třeba Troška nebo i někdo jiný s ním natočí pohádku a tam může strašit děti .I když dnešní děti se jen tak nějaké příšery neleknou takže ani tam nemá šanci.
    • ... dostavil se další nounejm :)))
    • Ne, postavíme Trautnbergoleum a tam ho budem ukazovat!
      • Dobrý, palec hore!
      • ... tebe v kafilérce :)))
  • Pan Zeman zvítězil 80 procentním náskokem, což svědčí o tom že drtivá většina národa je moudrá a nevolili ho jen tupouni a zloději.
    • Zeman dostal spoustu hlasů zadarmo. Protože kdo nechtěl dát hlas vládě
      ve které kníže sedí musel chtě nechtě ve 2 kole podpořit Zemana.
      Mnoho lidí mu v 1 kole hlas vůbec nedalo. Takže se tu nechvástej.
      Spousta lidí moc dobře chápe že je to pěkný křivák a brala ho jen jako
      menší zlo. *2* *2*
      • Takže vlastně jej zvolila s rozumem, že? A zvolen byl, tak co stále remcáš? Respektuj názory většiny, která o půl milionu více občanů než KS , mu dala své hlasy. Já mu fandím. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit