Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale Charlie Hedbo si může dovolit cokoliv.Naprosto.Protože do redakce mu letos vtrhla obyčejná islámská chátra.Postřílela všechny.Na ústupu nešetřila ani policisty.Tak právě pro to, že islámský pes, ten obyčejný všivák jehož život tady nemá vůbec žádnou cenu vyvraždil zdejší lidi.Jen tak aby se předvedl.A my tady právě tyto psy přijímáme a tihle psi tady míní vytrvat dlouhá léta.Jasně že dojde na lámání chleba.F.R. Čech řekl tuhle při jednom rozhovoru památnou větu:" pane redaktore já už ne, ale vy si ještě zastřílíte!" A ono to čím dál víc vypadá že měl pravdu.A ne naší vinou.
  • Varování Ministerstva pravdy a lásky:
    Následující příspěvek byl smazán, protože jste ho nechtěli ani číst, ani jste o něm nechtěli přemýšlet.
  • Na karikatuře nazvané Důkaz, že Evropa je křesťanská, kráčí po vodě vousatý křesťanský prorok kolem dítěte, jemuž nad hladinu koukají jen nohy, se slovy: „Křesťané kráčejí po hladině, muslimské děti se topí“.
  • Čechy patří Čechům. Nezvané hosty je třeba důrazně a důsledně otočit na hranicích a nazdar. Zákony jsou od toho, aby je ani běženci neporušovali. Naše vláda, ani celá EU na toto nebyly připraveny a předvádí jen stresy a zmatky. Je třeba urychleně jednat. Kecy z pražských kaváren - zaprodaných médií a TV, si nechte na Orlík. Než vám ty špinavé huby budou demokraticky zavřeny.
  • Něco nazamyšlení.
    https://www.youtube.com/watch?t=3&v=mQC9EyIP30Q
  • A není to dyškrymynácija? *3*
  • ... cha cha, kde končí tvé IQ, začínají narážky na rodiče, jsi nejprimitivnější chudák :)))
  • ... já neřeším neřešitelné, trosko, od toho máme tebe a jiné primitivní nuly :)))
  • vidíš lopato? Tebe museli zparchantělí rodiče spláchnout do toalety aby se tě zbavili.A ejhle pikolik, lopata výkaly živená se nám vrátila!
  • ... pořád dokola, jsi neškodný a neskutečně omezený, prde :)))
  • ... jsi na pokraji svého duševního potenciálu, nemáš na to, blbe :)))
  • je pohroma jak se ty lůza od popelnic dorveš na klávesy.
  • ... kde se hrabe má bezmoc na tvou nevzdělanou primitivní fantazii, jsem v pohodě, blbe
  • ... jsi mimo mísu, ale od toho jsem zde já, abych ti a tobě podobným zvedal mandle :)))
  • z huby ti páchne až sem.Přestaň futrovat z těch popelnic.
  • vidíš ale ty s tím dobytkem nic neuděláš.Jsi nic.Jsi prd! A nejkrásnější je ta tvoje bezmoc.Bezmoc socky čehokoliv dosáhnout.
  • Jo, konečně od tebe něco rozumného :-)

    Buď si jist, že já bych sem muslimy nezval jako ta kravka.
  • ... Jirka na hrad :)))
  • ... jsi nacionalistický dobytek :)))
  • ... zalez do nory :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit