Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • může za to Kalousek, CIA a USA!
    • Jsi jen nechutný komoušský opdad - ani se to nedá nazvat lidský.
      Komunista není člověk - je to jen zvlášní hříčka přírody, něco jako třeba rusofilní gengstr z hradu jakýsi zeman.
    • jdi do hájem zloději nicků, může za to kapitalismus, který dělá z lidí na jedné straně sběř a na druhé oběti, pro který jsou důležité jen prachy
    • Jojo, plácáš nesmysly jako obvykle. Ale hlavně že nejsi rasistka... *1* *1* *1*
      • hezký pláč , nicméně na špatném hrobě *11*
      • A ty? Co kdybych si tě vzala a po svatbě se začala oblékat jako Muslimka. *15* *15*
        • Hezká ženská jako Ty se přece nebude zahalovat *1* , spíš naopak. Že se ty jejich nosatý kníratý vobludy zahaloujou, to mě neudivuje - jinak by každej chlap utek!!! *2* *2* - A Ty by sis mě stejně nevzala, tolik peněz nemám *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *8* *8*
          • Co ty víš. Jsi na mě hodný a neposíláš mě do kurníku. *15* *15*

            v květnu s tím seknu a peněz budu mít dost. Záleží jen na tobě zda by ti nevadilo
            čím jsem se živila. Pak taky na tom zda hledáš vztah nebo jen holku na jednu noc.

            Pa můj Andílku.
            *3*
            • Ale lumírku, to není malý pindík, to je jen velký poštěváček. *1* *1* *1* Takové věci jsi Ty ještě neviděl... *1* *1* *1* *1*
            • Hele to budem muset probrat někde jinde. Tady je to trochu jako v tom vtipu:
              "Lze souložit na náměstí?"
              "Lze, ale musíte počítat s tím, že vám kolemjdoucí budou radit!" *3*
            • Nikdy jsem tam nebyla ale ty to tam nějak podezřele dobře znáš. *2* *2* *2*
            • Jen pozor pekelný Anděli, tato pusinka soudruzka má v kalhotech malého pindíka a proto dělá v gay klubu mámu, tak abys nenarazil.
  • Pane Pekelný Andílku neřekla bych že islamista spáchá masakr někde
    v Uherském Brodě. Spíše půjde o tamního občana který se mstil nebo mu hráblo.
    • a kdo by o tom věděl víc, než ty sama, že *3*
    • Hlavně, že ho vykostili hned na místě, odchytávat ho a zkoumat jeho duševní stav by moc dlouho trvalo a do budoucna přineslo zbytečné náklady.

      Správný postup, spokojenost, kdo šermuje na veřejnosti bouchačkou, musí počítat s problémy.
      Nedávno jsem viděl chodit v Milovicích airsofťáka se dvěma AK - 47 v náručí - takoví to podělají všem ostatním.
      • Jak to může poděl@t někdo s airsoftovou zbraní??? Jak to s čím souvisí, pane Hroch?
        • Nemůžete běhat na veřejnosti se zbraní, která je k nerozeznání od ostré, je to zbraň kategorie D, zákon hovoří jasně, je třeba ho znát, neznalost neomlouvá.
          • No to ano, ostatně riskujete, že s Vámi policajti šeredně zatočí, nedávno jsme viděl cikána-hiphopera, u kterého PČR při perlustraci objevila plynovku - během zlomku vteřiny se válel na zemi a mířily na něj dvě ostrý bouchačky, ani jsem nezahlíd jak a měl ruce za zády v poutech a pak teprve moh začít něco vysvětlovat... moc se mi to líbilo, oni ti naši policajti zas nejsou takoví amatéři, jak se někdy zdá. *1* *3*
            • Naprosti v pořádku. Veliké + policii. Taková paka je třeba i byť jen preventivně eliminovat.
  • To zase nastane zpřísňování pravidel pro držitele legálních zbraní, už je mi jich dopředu líto...

    Já nemám raději už ani vzduchovku, na tu pakárnu a další okruh starostí bych asi neměl.
    • Jestli stihl vypálit 25 ran, tak to vypadá na zbraň střílející dávkou, tu legálně civilista v držení mít nemůže, to vám řekne každý držitel zbrojního průkazu... ale jinak s Vámi souhlasím, že největší prů.er při takovýchhle excesech je, že mezi normálními lidmi je MÁLO zbraní. Jinak by ho někdo stihl včas zneškodnit. V takovémhle případě by to snad dokonce i v Čechách uznali jako nutnou a přiměřenou obranu. A já se teda rozhodně nehodlám svého SIGa vzdát...
      • Pořídil možná poloautomat a nezákonně jej upravil na automat, u některých zbraní celkem jednoduchá věc. Nebo "koupil" přímo automat.
        Mezi obyčejnými lidmi v ČR je málo zbraní, to je bez debaty. Zejména těch pro vlastní obranu, krátkých kulových. Dříve se ozbrojených občanů báli komunisté, dnes asi stejně i naše pseudodemokratické "elity".
        Ani já spolehlivého S and W 29 ...
      • ano, proto v USA, kde jich je HODNĚ mají nejvíc takových událostí na světě *7* *7* *2*
        • A víš proč pusinko, je to velká země, hodně lidí a taky víc magorů. Kapišto pusinko?
        • Kdyby v USA občané, kteří mají LEGÁLNĚ zbraň, ji odevzdali, tak tam zločinnost stoupne ihned min. o 100% !!! Tak tady nekvokej hlouposti, ty hovězino ... *3*
          • Rozumná řeč. Podle statistiky sdružení LEX je největší nárůst násilných trestných činů v zemích, kde je nejrestriktivnější přístup k legálnímu držení zbraní - např. ve Velké Británii. Nejméně této trestné činnosti je naopak tam, kde doma zbraň každý - ve Svýcarsku (po absolvování povinné vojenské služby dostávají Švýcaři své střelné zbraně s sebou domů - pro případ mobilizace jsou rovnou vyzbrojeni. Navíc s nimi mohou cvičit). Ono je to logické: kriminalita se nepáchá legálně drženými zbraněmi, takže zloděj/lupič se ozbrojí restrikce nerestrikce. Ale půjde lupič někoho vykrást, když musí počítat s tím, že oběť je dozajista ozbrojená???
            • Přesně tak, navíc když se v dané zemi neřeší tak blbě, jako v ČR, nutná sebeobrana. I když zde už máme v tomto ohledu drobné pokroky, spíše krůčky, kupodivu dle zdravého rozumu. Chválabohu za ně ...
  • Islamista???
    • Nebo komunista?
      • anebo nějakej opravdu zlej Troll? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit