Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vida, americkeho generala se mu zachtelo. A za to muze Putin, jak budou urcite informovat vsechna media, protoze spion Putin se urcite prevliknul za toho utocnika, aby generala slozil. Teeeda takovou reklamu, jakou dela EUSA propaganda Putinovi, by nevymyslel ani on sam. *1* *1* *1*
    • Ne Putin za to může nepřímo. Prostě při projevu koukal upřeně do kamery a hodného civilistu zhypnotizoval. Jinak mrtvej Naťák, dobrej Naťák.
  • Tak to čumím, ti vlastenci jim dávají pořádně pokouřit, to teda jo!!!
    • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!!Čest!
  • Já su dneska jakésy jeblé. Furt tu pýšu takové nesmisle, až se mně chce blut. Furt bich dójíl kozle, furt se opakuju až su z teho ůplné debyl. Už aňy nevým co sem napsál za hovadiny. Proč já su enem taková svyňa?
    • Já su tak šťastné že aj ty sy takoví potróblenec jak já. Toš uš sme dvá a dva só rada a třé só zrada. A pamatuj sy kamošu, dyš tam nebodó hrr na nich aš tm bodó cófnem.
  • Jó okupanty nemají nikde rádi. Afgánci jim to dávají znát. Utěk bude pozvolný aby svět to přehléhl.
  • To je cílené rozbíjení diskuze........,Protiargumenty jaksi nejsou v zásobě........
  • Já su dneska jakésy jeblé. Furt tu pýšu takové nesmisle, až se mně chce blut. Furt bich dójíl kozle, furt se opakuju až su z teho ůplné debyl. Už aňy nevým co sem napsál za hovadiny. Proč já su enem taková svyňa?
  • Po přečtení posledních příspěvků se potvrzuje, že úroveň našeho národa klesá. Je to vina rodiny a hlavně školství.
    • Toš také sem si toho všýml. Já mám dneska v lebeňy ůplně nasrané. Povydajó, že aj jakési závyty mám strhané. Žepré fšecki dva, ale to je kravyna protože já mám třy.
    • A kdo vychovával tebe- tečko - Tondo?

      Zabijte Vladimira Putina, vyzývá oceňovaný představitel americké CIA Mayer Herbert . takové německé fašistické jméno a stejný způsob chování -. prostě skvěle " vychovaný. " nesoudruh Amík.
      A další vychovaný - pro změnu nesoudruh novinář Ukrajinec
      Ukrajinský novinář navrhl vyhladit 1,5 milionu obyvatel z Doněcku
      Ukrajinský novinář, představitel Kyjevské kreativní třídy, Bohdan Butkevič, ve vysílání ”Gromadska TV” prohlásil, že je třeba zničit lidi z Donbassu přes genocidu a vraždu 1,5 milionu obyvatel Doněcku. “Donbass není jenom depresivní region. Je tam spousta nepotřebných lidi. Mluvím o tom naprosto vědomě. V Doněckým regionu je asi 4 miliony obyvatel, a z toho je tak 1,5 milionu navíc. My nepotřebujeme pochopit Donbass, my potřebujeme pochopit ukrajinský národní zájem. Donbass je potřeba využívat jako zdroj. Pokud jde o Donbass, neznám recept, jak to udělat rychle. Nicméně, nejdůležitější v tomto okamžiku je, ať to zní jakkoliv krutě: je tam určitá kategorie lidí, kterou je potřeba jednoduše zabít.” – řekl novinář. Zdroj: alternews.cz
    • Bohužel to dopadne vždy tak, že pravdoláskařům v lepším případě rychle dojdou argumenty, v tom horším ( a častějším ) je nemají hned od začátku a začnou tapetovat blivajzy. *11*
      Jako malé dítě. Když něco nechce slyšet, ucpe si uši a začne vykřikovat blá blá... *8*
    • Máš pravdu. Ti co vychovali demokraty by měli vyset! Po bolševicku!
  • Nejlepší kosmonaut je soudruch Gagagaryn protože doletělét nejdál a je na mněsíci pořád a Vůdce Putin mu tam posílá Kavyjár a bateryje aby mohl visílačkovat spátky na zem. A proto výme že tam žádný Ameryčan nigdy nebýl. Čest! A fšecky války vihrajeme a bue komunyzmus!
  • Komušisti jsou prachsprostí vrazi!!!
    • Soudruzi Porošenko, Kolomojsky , Achmetov, Jaceňuk , Tahnybok určitě. a i gigazloději. a maafiáni.
    • Proč kradeš nick pakundo?
      • Komu? Myslíš toho komunistického hňupa? Tak tomu nic nekradu, protože všecko patří všem!
    • Absolutní souhlas!
  • zahájil manipulaci s body, a dává je po třech najednou! To už ale známe....
    • To s body se děje vždy když přijde vemeno a nej hlupák honza!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit