Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to čumím, ti vlastenci jim dávají pořádně pokouřit, to teda jo!!!
    • Mi komunisti sme skromní a aji tak tůto válku vihrajeme. V tem nám požehnej náž Vůdce Putin! Já mam maleho camprlika v kaťatech ale budu našeho nadsoudruha branit vlastnim tělem!!!Čest!
  • Dokud nechcípne poslední agresor z USA a NATO, tak nebudou mít klid. Oni už to ví. A co vy ostatní??
    • My také a je třeba, aby to vědělo a uvědomovalo si to , co ńejvíce lidí po celém světě. .
  • Já muslimy v Evropě fakt nemusím. Klidně mi dejte nálepku jakou chcete.
    Ale v Afganistánu jsou doma. Nemají zájem o žádný import "demokracie" a taky nejsou tak blbí aby nevěděli že jde stejně o něco jiného. Vojáci NATO se můžou zaštiťovat nevímjakými humanitárními poselstvími, můžou tam provozovat nevímkolik nemocnic pro civilisty, můžou děckám rozdávat čokolády. Všechno marný, budou to vždy okupanti. A pokud se jim navíc "daří" zabíjet nevinné děti a ženy, nevykoupí to ničím.
    Ať se muslimové ve svých zemích klidně zabíjejí navzájem. Bylo to tak po staletí a je to jejich věc. My nemáme žádné právo jim tam cokoliv vnucovat a neomluví to žádné rádobyhumanitární havloidní prdy. A nebo ať jdou zkusit Amíci nastolovat demokracii do Saudské arábie, když už se považují za mesiáše svobody. *7*
    • Když končila druhá světová válka,tak vítězné mocnosti řešili to,proč k této válce došlo.Došli k závěru,ze to byl proto,že národy nežily ve svých přirozených hranicích.Proto došlo k odsunů Němců z Česka a byli přisunuti Češi s ukrajinské Volyně.Ti blbové co se po komunistech prolhali k moci vše přeorali.Proto je dnes Česko na pokraji státního bankrotu a problémy se ve světě kupí a kupí.
    • Ono totiž jde o to, že muslimáci nechtějí zůstat jenom ve svých zemích. Tam ať se třeba sežerou. Oni se rozlézají do civilizovaného světa za lepším bytím a také proto, aby šířili mezi nevěřícími psy "jedinou víru pravou". *7*
      • A díky komu ty blbe?
        • Díky tomu, že jsme příliš vstřícní a nebráníme jim v tom, chytráku.
          • To se pleteš ty nacistická bestie. To je politika USA, ktrá vyvolává konflikty a lidi utíkají. Proto ty šmejde teplej!
          • Oni nemaji radi veprovy hlavy. Tak se jich lze docela snadno zbavit. Ja to zkousel a vzdycky to fungovalo, alespon v jednotlivych pripadech. *1*
  • Jó okupanty nemají nikde rádi. Afgánci jim to dávají znát. Utěk bude pozvolný aby svět to přehléhl.
  • Hezky si je vojaci NATO vycvicili, ty "afghanske policisty". Ted zakouseji plody sve prace na vlastni kuzi. Njn. to je ta humanitarni vojenska pomoc .
  • Afghanistán je 2 Americký Vietnam. Tamní bojovníky nelze zničit - žijí jako vesničané
    a po útoku se opět změni v civilní občany. Stále tam platí kmenová věrnost a moc peněz
    tam není tak velká jako ve zkaženém Západním světě kde je vše na prodej.
    A všechna ta drahá supertechnika je Amíkům k ničemu.

    Afghanistán se změnil na tržní stát - to znamená že politici a obchodníci bohatnou na
    krádežích zatímco lidé dál strádají. Mnoho jich už volá po návratu Talibanu. Za něj
    byla přísnost ale ne tenhle bordel říkají.
    • Jasná ukázka jak je odporným USA zrůdám z Bilderbergu jejich vyspělá technika k pr-u. a prachy také..
  • Bijte okupanty vždy a všude!!!
  • Jen víc takových střelců!
  • vražda na tyranech není zločin
    • souhlasim, jde o odboj!
    • SOUHLAS - škoda každé rány - kulky která padne vedle. Vražda na tyranech co chtějí ovládnout celý svět a diktovat všem a znásilňují země tisíce mil od jejich země, není zločinem.
    • Není snadné bojovat s okupanty.http://zpravy.aktualne.cz/domaci/proc-zradil-karel-curda-historik-predlozil-nova-fakta/r~2d44572c5daf11e39c89002590604f2e/
  • No vida, americkeho generala se mu zachtelo. A za to muze Putin, jak budou urcite informovat vsechna media, protoze spion Putin se urcite prevliknul za toho utocnika, aby generala slozil. Teeeda takovou reklamu, jakou dela EUSA propaganda Putinovi, by nevymyslel ani on sam. *1* *1* *1*
    • Ne Putin za to může nepřímo. Prostě při projevu koukal upřeně do kamery a hodného civilistu zhypnotizoval. Jinak mrtvej Naťák, dobrej Naťák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit