Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lívie dostala trafiku a navíc se kvůli ní pozměnily i zákony takže se ptám,je nenahraditelná?Ne je to Klausová,to je ten důvod.
  • jane-kdyby jsem byl jak píšete krettén nikdy by jsem nebyl schopen dosáhnout titulu MUDr kdežto s debilismem to možné je.Je mi teda zcela jasné že vaše znalost významu těchto slov je nulová a plácáte bláboly což je v naší zemi velmi rozšířený uzus takových lidí jako jste vy.
  • Klausovi byli vždycky skalní bolševici. Nechápu, co je tu tak drží, když v Rusku nebo KLDR je takový ráj- vládnoucí rodince nikdo neoponuje. Když někdo usne při jejich projevu, tak ho zastřelí..... *8*
  • Bolševici byli jen příjemní pozorovatelé face to face a dnes......................no coment lidé zpozorněte.
  • Tato stránka prochází velmi tvrdou cenzurou.cui bono. Panta rei a a ejhle komunistické zvyky se vracejí.
  • Pro mě a za mě tuhle povedenou rodinku mohly mámy klidně spolknout a nebo tátové nastříkat koze do pití.
  • na tomto serveru začíná být denní realitou. Člověku se z toho zvedá kufr...
  • Kdysi platilo, kdo není s námi, je proti nám. jednotná kandidátka národní fronty! To by vám vyhovovalo? jeden názor a 99,9 % hlasů?
  • Kdysi platilo, kdo není s námi, je proti nám. jednotná kandidátka národní fronty! To by vám vyhovovalo? jeden názor a 99,9 % hlasů?
  • Kluk si vybírá zásadně mediální témata, jeho dementními podněty se zabývá prostějovská radnice, soudy, krajský úřad a další instituce. Tedy, ne že by úředníci nepotřebovali občas pokouřit, ne ale kvůli takových hovadin. Je fakt „jednoznačným přínosem“ pro společnost - zatím chodí občas do školy a současní učitelé z obchodky se modlí, aby už vypadl. Radši ho nechají prolézt - ale uvidí se u státní maturity tu neobčůrá..... Vážení - a to vše činí za peníze daňových poplatníků - tedy i Vás, diskutérů. Prostějováci z něj mají fakt „radost“. Tak asi tak…
  • Toho hocha znám, bydlí ve vedlejší ulici. V Prostějově a jeho rodina je dostatečně známa - kluk vyrůstal v kverulantském prostředí, otec jako vedoucí kina byl schopen prodat na školní představení na jedno místo tři lístky, takže si stěžovali ředitelé škol. Dramaturgie v kině nebyla nic moc, úřad s ním několikrát řešil pracovní pochybění. Matka si poté našla náhradního chlapa, který vyhrožoval i soukormé firmě žalobou na disktiminaci, když ho nezaměstná. Rodiče se o kluk léta tahají. Není divu, že z něj vyrostl takový trotl. Momentálně kluk chodí už do druhé školy, na tu první poslal stížnost o diskriminaci z důvodu pohlaví, prý když chlapci musí běhat stovku, zatímco dívky pouze šedesátku.
  • Vzhledem k tomu, že jakýkoliv kritický příspěvek k mladému aktivistovi je ihned Tiscali cenzurován, musím konstatovat, že tento server je krajně neobjektivní orientovaný na jednostrannou propagandu. Je mi líto, G. Orwell měl pravdu v románu 1984. Bohužel ho někteří špatně čtou, tento román je varováním, nikoli návodem.
  • jane
    a což teprve mohl zplodit tvůj tatíneček-že?
  • jane
    napsal člověk s žádnou mentálni kapacitou,lidově řečeno-kreténl.Myslím že k této karikatuře není více co dodat.
  • jane
    no přeci ty
  • jane
    Jaroslav Bican---ojektivita novinářů?
    typický novinář a autor članků když píše-- Prostějovský student samozřejmě není žádný práskač, bonzák či udavač. Aktivista přitom jen splnil svou občanskou povinnost, když upozornil na jednání, u kterého byl důvod se domnívat, že není v souladu se zákonem///.když občan jen splnil svou občanskou povinnost, když upozornil na jednání, u kterého byl důvod se domnívat, že není v souladu se zákonem tím že upozorňuje ne nevydání účtenly k EET tak je práskač, bonzák či udavač ?
  • No vidíte, v TV Nova je "profesorka" již na gymplu a má asi 24 let.
    V Tv projde snad všechno! *3*
  • Studenti volili knížete jen proto,že to bylo COOL. Což mluví samo za sebe i za kvalitu školství i marihuany.
  • Štěpán měl pravdu, byl to génius, což tehdy málo kdo viděl, ani já ne. Také jsem ho nenáviděl. Teprve čas ukázal, že to byl chytrej chlapík. Navíc vyvrátil jeden mýtus o tom, že političtí vězni byli jen za fašizmu a komunizmu. Sám byl toho jako polistopadový, politický vězeň důkazem.
  • Ale vanhorne se ptal na Klause ml. a ten za svého otce nemůže. Nevím, co je špatného na Livii. Myslím, že naší republiku reprezentuje dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit