Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Před pár týdny jsem psal zde, při jiné příležitosti. "Vítejte v padesátých letech minulého století" 

  Něco na tom nesedí ? 

  A to je začátek. Nejhorší je, že tady spousta mudrců nazývá i mně komunistou, který jsem nikdy nebyl, ale přitom podporují bolševické manýry prázdných bolševiků fialů, pavlů a dalších. Smutnější je, že mládež česká inklinuje, vlastně už přímo praktikuje fašismus.

  A úplně nejsmutnější, že úplné nuly na sociálních dávkách hrubě uráží docenta Ševčíka 

  • Dobrý, ale i ty si pleteš trockismus s bolševismem a i ti, kteří tě nálepkují. To dělají skoro všichni. Mě když někdo nazve bolševikem, tak mě nechtěně chválí. Po Stalinovi v Sovětském svazu a dalších socialistických zemích nastoupil socialismus trockistický. Skutečný socialismus (bolševický, spravedlivý, bez třídní nenávisti), nikdo z nás nezažil.

 • Zajímavé, nikdo konkrétně neuvádí, čeho se Ševčík dopustil. Je to obecné blábolení. Má názory odporující názorům vládním a manstreamovým. Ze Ševčíka bude mučedník a jednou mu možná bude postavena socha před budovou VŠ ekonomické.  Tedy politický odpor proti němu. Vzpomínám, jak Havel řekl, že člověk má za svůj názor bojovat, i kdyby byl osamocený. Formálně máme demokracii ale jaksi bez demokratů. Ševčíkovi odpůrci by měli být vozidly Anton odvezeni na policejní služebny a za účasti psychiatrů vyslechnuti, zda neporušují například Ústavu ČR, a zda jsou způsobilí volit.

 • kocourXL

  Tisíce demonstrantů vyzvali neschopnou vládu k rezignaci a nic. Tak nevím proč by měl Ševčík odstupovat, když si to přeje pár zmanipulovaných studentů.

 • "Ševčík by měl učit leda na Vysoké škole života. Proruským výtržnictvím ničí pověst akademické obce"

  Hřímá nějaký novinářský šmudla z Reflexu. Podle spontální republikové reakce je to spíš figurka rektora kdo dělá škole ostudu. Kvalitní ostudu. "Demostranci" studentů zorganizovala nějaká šmudla co na fakultě externě snad jen uklízí.Ale udělala/zorganizovala před časem pochod buzíků po Praze. To tam mají na VŠE krásně zařízeno. Zaměstnají tam externě kdejaký odpad a ten jim potom zdivočí studenty. Budou mladí hrdinové vzpomínat na školní akci. Mamky je vypiplaly a poslali do školy. Jak ten na Hradě podepíše mobilizaci - šup kluci do zákopů. A válčit za cizí zemi. Návrat jako mrzáci nebo v cínových rakvích. A ti ve Strakovce: živí, zdraví a plní energie. A plní nových svěžích nápadů.

 • Nová doba ! Žáci vyhazují učitele !

 • Začaly normalizační čistky na
  vysokých školách ?: Nechte učit Ševčíka ! Petici na podporu Miroslava Ševčíka podepsalo už více než 20000 občanů. Při odvolání děkana se musí podle vysokoškolského zákona konat nejprve
  akademický senát fakulty, který jej zvolil. Další možnosti jsou právně
  komplikovanější. Senátoři již od víkendu čelí výzvám, aby děkana
  odvolali.

  Také byl zaslán Otevřený dopis rektoru VŠE Petru Dvořákovi, na čele podepsaný poslancem Jaroslavem Baštou, dále členové Klubu 2019. Rektorovi VŠE tak poslali otevřený dopis, pod kterým
  jsou dále podepsáni mimo jiných bývalí prezidenti Agrární komory ČR Jan
  Veleba a Zdeněk Jandejsek nebo herec Ivan Vyskočil..

  • Podpora panu docentu Ševčíkovi vyvolává velký ohlas nejen v Česku,ale i v zahraničí.

   Na mnohých zahraničních univerzitách vzniká solidární hnutí .Už jen jméno ŠEVČÍK

   se stává symbolem boje proti antidemokratickým praktikám.

   • To jsem nevěděl. Děkuji vám za informaci. Třeba bude odejit totalista rektor. A mohl by se do toho vložit i Petr Pavel. Zatemnělé mozky dostanou ťafku.

 • "Vysokoškolákům, kteří se dnes po poledni sešli před univerzitní budovou, vadí Ševčíkovo vystupování na veřejnosti včetně jeho přítomnosti na sobotní protivládní demonstraci."

  Jo ono jim to vadí! Oni by chtěli, aby se Ševčík choval podle představ svých studentů a měl názor, který je podle nich správný. Z takových studentů budou podobní jako soudili před desítkami let Horákovou. Ta měla taky "špatné" názory a bylo ji třeba potrestat. Fuj. 

  To bych chtěl vidtě, jestli by třeba ze Sorbony propustili nějakého profesora za to, že se zúčastnil protivládních demonstrací, kterých je ve Francii nemálo.

 • Tak soudruzi, vítám vás na naší schůzi a hned ze začátku más musím pochválit za vaši angažovanost a aktivitu. Abych to shrnul, i když to samozřejmě všichni víte, ale dobře se to poslouchá. Pod naším přímým vlivem máme ČT a masmédia, prezidenta a teď už i akademickou půdu. Všiměte si soudruzi, že za námi stojí mnoho dalších soudruhů, kteří uvědoměle napadají v diskuzích, na sociálních sítích i na školách každého, kdo si dovolí vyjádřit jiný názor. MY jsme ti, kteří určují, co je správné a co ne a nenecháme to nikoho zpochybňovat. Kdo si přesto troufne, bude politicky i společensky degradován, dehonestován a v krajním případě i propuštěn ze zaměstnání. A pokud soudruzi zjistíme, že i to je málo, zvolíme tvrdší prostředky, jak ty podvratné živly zpacifikovat. Soudruzi uvědomte si, že nejsme sami. Máme podporu EU i USA, což se nikdy žádným soudruhům nepovedlo. Proto využijme tohoto vlivu a této síly k rozbití sítě protistátních rozvracečů.

  • Bravo, ať žije 5kolka !


   • Už ne 5-tikolka,nýbrž 6-tikolka,což se dalo očekávat.

 • Tak doufám, že je taky rozehnali těžkooděnci.

 • dzixy

  Sodoma Gomora, když studenti chtějí odvolávat svého učitele. Holt, od vlády mají návod, že porušovat zákony, Ústavu a univerzitní předpisy je beztrestné. Připomínají slepé stádo ženoucí se do něčeho neznámého. Domnívám se však, že vysoká škola má studentům otevírat oči, obzory, ne je zavírat a oslepovat. Akt studentů byl opravdu pubertální a nedůstojný studentským zvyklostem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit