Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od turka nic nebrat,hlavně ty špíny v ničem nepodporovat
    • ... každý turek proti tobě vysokoškolský profesor, ty zdegenerovaný pitomečku :)))
      • Každý je proti tobě profesor, asociální degene, co tu chvistáš nonstop. *15* *15* *15*
        • ... neopisuj primitive, když dojde slovní zásoba, raději sklapni, víc se ztrapnit nemůžeš :)))
          • ).( *1*
            • a zameč! *5*
            • ... vidíš, že to jde, ty napůl hluchoněmá trosko, nechci ubíjet tělesně postiženého :)))
  • myslim si, ze erdogan chystal dalsi vlnu cistek a oni se snazili narychlo neco udelat, proto to bylo ais tak zbrkly a chaoticky a ani uz nemeli podporu lidi...kadzopadne turecko se definitivne promeni v islamsky stat jakoym byla osmanska rise..pro Evropu tim hur...Erdogan uz se s ni parat nebude, vidi, ze je slaba...ale je to muj nazor, treba neni spravny *9*
    • ... už nemysli, jsi marný, pitomečku (přečetl jsem si z tvých blitků pouze první 2 slova) :)))
      • ale ale špíno ty tady hltáš každo větu a horlivě přemýšlíš rektálním otvorem co napsat.A výsledky prasení tebe bezmozka - zde.
  • Ten puč je poslední záchvěv demokracie v turecku.Tohle nikdy nesmí do Eu!
    • ... stačí, že v ní smrdíš ty a tvá nevzdělaná famílie kopáčů :)))
      • píšeš o sobě že
  • Včera jsem napsal, že puč à la Turkey je "krásné divadlo". Pravda- slovo nechutné je asi výstižnější. Málokdo již dnes pochybuje, že to bylo divadlo, stále na jedno brdo. Turecký Sulejman dlouhodobě evidentně manipuluje s fanatikama, ti po takovém divadle ochotně tlučou hlavou o zem a velebí svého "vůdce" a při tom se zbaví nepohodlných -dtto. němci před válkou. A Západ hraje mrtvého brouka. Západ to dělá celkem samozřejmě, protože sám dělá to samé. Jen za poslední dobu to byl stejný motiv, akorát s jinou scénou: U nás sametové vodění za nos Havlem, v Polsku Soliadita, V USA slavné divadlo okolo 11.září o barvičkách na Ukrajině ani nemluvě. Tam kde to lidé nepapali- vojenské přepadení ( Kambodža, Vietnam, Jugoslávie, Irák, Afganistán, Líbie, Sýrie...). Zápaďáky balamutili pohádkami celou dobu a ti vesměs ani neměli ponětí co s nimi hrají- přeci zlí komunisté, zlé Rusko atd. Překrucování a lhaní i o včerejší historii je jim vlastní. Zkoušet ale dnes podobné primitivnosti na nás- to je urážející. Dost na tom, že jsme to spapali v 89 roce. Horší je, že naši představitelé z různých důvodů přistupují na takové nechutnosti a nás vystavují stále většímu nebezpečí.
    • ... klídek, již včera jsi byl tak primitivní, žes to dnes neměl šanci překonat, pitomečku :)))
  • Ode dneška piju jenom Meltu! Žádná turecká!

    Erdogunnovi se podařilo vyždímat z EU co to dá a ještě si posílil pozice. *12*
    • vážně si myslíte, že mu tu operetku zbaštili.....neřekla bych a asi mu to došlo, protože dnes svého vojenského poradce zabásnul..... *1* *1*
  • Po tom, co se děje ve světě musím konstatovat, že v mnohých případech je lepší diktátor než pokus o zavedení demokracie.
    • Ono je to tím, že demokracie vyžaduje Občany a zachovávání jistých pravidel. A těch je ve světě nedostatek, převládají ovcané a lůza, která se plete demokracii s anarchií.
  • já piji jen kvalitní ruský čaj, na tureckou kávu házím bobek
    • zapomněl jsem napsat, že se mi dnes zdálo o Ovčáčkovi *14*

      uf, uf to bylo roštovačka

      YEAH !!!
  • ... užil jsem si dokonale chátru, s úsměvem si nyní úplně jinde dám tureckou kávičku :)))
    • Jdi třeba do ).( degene. *15*
    • A nezapomeň si tady Simona, ty troubo.
      • ... jsi primitiv, kterému nikdy nic nedojde, neskutečně hravě si tě vychutnávám, póvle :)))
  • pěticípá hvězda...
    • Klikáček nesouhlasí, asi přebral vodky a vidí tam sedm cípů, cyp jeden... *1*
  • ... zdravím inteligentně inteligenty (zde naštěstí skoro žádní) a primitivně primitivy :)))
    • To je dost, že jsi pozdravil pitomče ale lést nám tolik do prdelle, to jsme nečekali.
      • ... promiň, ale dnes tě už ignoruji, jsi ztrátou času pro zdejší primitivy, natož pro mě :)))
      • ... jenom primitiv píše o nás, mám velkou radost, jak dokonale omezené NIC jsi :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit