Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Egoistický tyran Erdogan se projevil. Pro EUrosojuz by to mělo být dostatečným varováním. Pokud tomu nebylo již dříve - čistka v parlamentu, odmítnutí protiteroristických zákonů...
    Turka je třeba urychleně kopnout do zádele nebo opustit EUrocirkus. Erdogan má totiž pocit, že drží Evropu za koule s uprchlíky. Je nezbytné dát najevo, že tomu tak není. Na to je ovšem Brusel měkký.
  • Ten Blijec pitomců to je intoš jedna báseň *12*
    • Víš jak se pozná intoš jedná báseň, vesnický balíku? Hledá je kolem sebe, pitomečku :)))
    • ... od tebe to beru jako poklonu, ty zbídačený primitive :)))
    • Blijec pitomců je místní degen Sajmon a druhej degen reaguje.
      Tiscali cirkus. *15*
      • ... ne, máš pech, je to tvé IQ 11, sráááči :)))
      • ... nevadí mi ani trochu velký zmatek ve tvé extrémně omezené makovici, troubo :)))
        • ... a už vůbec mi nevadí primitivní hlasování trosky, která nevychází ze své nory :)))
      • podle nicku nebudeš též žádný myslitel.Spíš duše prostá, v azbuce myslící.Takovým je nejlépe 15 verst pod zemí.
        • A ty jsi pitomec Simon bratr Blijce pitomce, možná siamský dvojče. Akorát nevím, kde jste srostlí, jestli na palici nebo na prdeli.
          • Sajmon bude nejspíš blbec Ziegler osobně, na Tiscali si dělá reklamu. *15*
    • Nejlepší je nereagovat, je to někdo z tiscali co si povídá sám se sebou....
  • Nepovedlo se, snad příště, po lepší přípravě...hurá styl je dobrý tak na cestu do mučíren nebo na popraviště.

    Turecké kriminály jsou proslulé svojí brutalitou, mučení je běžnou každodenní praxí...EU ale soudí, že tam dochází k "pozoruhodnému pokroku..."
    • Nepovedlo se? : Řekla bych právě naopak. Sultán se nám odkopal. Když jsem viděla ty kukláče na fotkách co povolal na obranu "demokracie" po islámsku, myslím že ukázal KDO VELÍ ISLAMISTŮM A KDO TO CELÉ SPUNKTOVAL. Turecký mocipán a Hitlerovou dcerou. Jako za první světové - taky byli spojenci .. proto Makrela tak vítala všechny uprchlíky.... jo jo historie učitelka... Teď jenom jak z toho. Sultán Erdogan tlačí nás s Makrelou do poddanství a proto asi britové couvli. Došlo jim to dřív naž nám....snad se ubráníme jako naši předkové....
      • ... piš jenom za sebe, primitive :)))
  • Je mi uplne jedno jakej rezim maj a budou mit v Turecku jen doufam, ze tohle (mimo jine) byl dost silny signal toho ze Turecko v ZADNEM pripade do Evropy NEPATRI!!!! A EU uz prestane jednat nebo byt jen uvazovat o pripojeni Turku!!!!!!!!!!!!!!
    • ... ty tam však spolehlivě patříš, pitomečku, sbal kufry :)))
    • němci se nevzdávají .. bohužel.. ani po
      stu letech....
      • ... s tupci jako ty si poradí i liliputánci :)))
  • po "tureckém hospodářství" vznikne "turecká demokravcie"
  • ... BIJEC pitomečka je den ode dne blíž k sebevraždě ze své bezkonkurenční omezenosti :)))
    • A ty už si sebevraždu spáchal..hi..hi
      • ... ne, pouze na tebe seeru, moulo bez špetky inteligence, o fantazii nemluvě :)))
    • ... zničil jsem bezkonkurenčního degena, bude sa mi ale dnes nádherně spinkat :)))
      • spinkat se ti bude v teplých hoovnech jak ti je předehřála tvoje zparchantělá matka.Chamraď z ulice bojuje o místo na slunci alespoň výlevy tuposti.Venku by jsi strachy hubou neklapnul.To už je úděl zbabělé páchnoucí chátry. Spolu se svými zparchantělými rodiči si užívat života na hnojišti.Ve všeobecném opovržení a hanbě.
        • ... trosku jako ty posílám spolehlivě pokaždé do hajzlu bez čtení :)))
    • ... vždy jsem doufal, že zde najdu svého pucfleka, perfektně se zadařilo, mám ubožáka :)))
    • JO? Obecní hlupáku.To já budu do tebe kopat dle libosti. Kdykoliv se mi zamane.A ty budeš jen bezmocně přihlížet.Protože s tím nic nemůžeš dělat.To už je úděl sprosté chátry.Nechat si všechno líbit a maximálně vytahovat svůj intelekt.A co tvoje zparchantělá matka? Smrdí jak ty? Asi víc. Krásný zpackaný život v kafilerii.Všichni ti tady závidí.A napiš s kým by jsi se chtěl zas setkat lopato!
      • ... proč jsi přestal prskat své primitivní hlasy proti mě, debílku, opět pěna u huby?
      • ... máš ještě něco, co si nepřečtu, jsem šťastný, jak jsi ze sebe udělal uplného k*k*ta :)))
      • ... dej si třeba sto hlasů, menším čuráč*em se tím nestaneš, ty nejposlednější tupče :)))
      • ... čím víc tvých primitivních hlasů, tím lepší mám pocit z perfektně vykonané práce :)))
      • ... fakt už od tebe, hňupe, nečtu ani písmeno, nakládám ti podle tvých vyblitých řádků :)))
      • ... jen hlasuj, kde není intelekt a potence, nastupuje zoufalství pubertálního krypla :)))
      • ... stále platí má velkorysá nabídka: napiš kde a kdy rozflákám tvůj beďarový xicht :)))
      • ... zjevně nemáš čím pochopit, že nemám důvod číst tvé blití krysy, vychutnávám si tě :)))
      • ... má trpělivost přináší zasloužené ovoce, ubožák píše romány, ale já na ně se*u :)))
  • Protože tady v diskusi se opět zmiňuje demokraticky zvolená turecká vláda z hlediska uprchlické krize... tak jen připomenu, že je celkem 5 scénářů vývoje uprchlické krize... ve zkratce:
    Vzhledem k tomu, že v EU máme stát blahobytu, který lidem bere co tvoří HDP a díky tomu všem v rámci daného území zajistí "zdarma blahobyt" a jižně od EU jsou státy, které "blahobyt zdarma nemají" tak se dá předpokládat tento vývoj z hlediska politik:
    1) udělá se nepropustná bariera aby lidi prahnoucí po blahobytu zdarma nemohli přijít... protože válka vs. blahobyt zdarma je velké lákadlo, bude nepropustná bariera znamenat "válečnou zónu"... to politici nikdy nepřipustí, uvedl jsem to jenom proto aby bylo jasno, že zastavovat něco hranicemi není politiky akceptovatelné řešení
    2) nechají se sem lidi proudit a čím víc lidí bude živeno "blahobytem zdarma" (a produktivní občané budou pořád stejně velká skupina) tím horší blahobyt to bude, až se dostaneme +- na stav afriky, pak se příliv uprchlíků zastaví (přestane být pro ně výhodné se stěhovat do evropy, když tady bude stejně jako u nich)
    3) nechají se sem proudit lidi a na zvýšený náklady na zajištění stejné úrovně blahobytu si budou státy (EU) pujčovat, dokud to pujde... jednoho dne to díky extrémně velkému nezplatitelnému dluhu spadne jak domek z karet... a jak to dopadne to nikdo neví... nejspíš stát nebude mít na vyplácení státních zaměstnanců (respektive za státní eura nebude chctít nikdo už makat, protože budou bezcený) a paralizuje se armáda a policie, a vypnukne docela velká "sranda"
    4) změní se zákony a lidé se sem sice nechají proudit, ale blahobyt zdarma bude pouze pro občany... tahle varianta taky není schůdná, protože by znamenala vysokou kriminalitu z řad příchozích (kteří by neměli ani ekonomické uplatnění, ani blahobyt zdarma) což by znamenalo pernamentí výjmečný stav s vojáky na každém rohu.. tedy politicky neakceptovatelné (vyjma francie :D)
    5) zruší se blahobyt zdarma a peníze na blahobyt se od lidí přestanou vybírat... ať se každý stará sám o sebe a svou rodinu a okolí.... tahle varianta je politicky neshůdná, protože politici by přišli o moc a peníze.

    Nejpravděpodobnější varianta je 3. Politici budou dělat jakoby nic, ale zároveň před voliči předstírat že to řeší, zároveň si na uprchlíky si budou pujčovat a syslit si odkloněné peníze a pořizovat majetky v jiných zemích světa... no a až to padne tak prostě odletí a budou si žít dál "na vysoké noze" ... zde bych připomněl všem, že je dobré se na to připravit... a až ČR přejde na euro si začít téměř odstřihávat metr :]
    Jeslti někdo vidí jiný scénář tak sem s ním :)
    • ... ty asi nebudeš ředitelem firmy, hlupáku :)))
      • Ne, ředitelem firmy nejsem, a jak to souvisí s tím příspěvkem mi prozradíte?
      • zato ty jsi ředitelem fekálníků.S tvojí zparchantělou matkou smrdíte absolutně a maximálně.Obyčejná špína z ulice závidí a hraje na honoraci.Fekální honoraci.
        • ... ale já už tvou matku od tebe dobře znám, nemusíš ji představovat dokola, chudáku :)))
  • nevadí.Nevadí vy toho grázla stejně jednou zhasnete.Za všeobecného veselí celé EU.Tady nemá umaštěného vlezlého arogantního turka nikdo rád.Beztak co nevidět vypíše na tu jeho špinavou hlavu někdo odměnu a někdo si vydělá pořádné peníze.Už tady prudí dost dlouho a je na čase jej vykopat.Napořád a precizně.
    • ... koho nemáte ve vaší prašivé třígenerační garzonce rádi, nikoho nezajímá, balíku :)))
      • zalez do nory.To je magnet, co? Už chtěl mačo vyfičet ale ono to nejde.Přidej jak převyšuješ okolí svým intelektem lůzy od popelnic nebo jak bys ty socka rozdával rány.Neuvěřitelné jaké má lůza požadavky když se dorve ke klavesám.
        • ... dávno tě nečtu, ubohý póvle, svět je spravedlivý, špína jako ty maká na chytré :)))
  • Já jsem jenom zvědavý, co s tím udělá Angela a její melodyboys Hollande a spol..
    NICE a armádní puč proti v Turecku s nimi nezacloumají.
    Budou neustále tlachat s tím Junckerem ty svoje povídačky a BREXIT je zapomenut.
    Na okurkovou sezónu je potřeba se relaxovat.
    Ať žije Brusel a EU.
  • Tureckou kávu mám rád, a to je tak z Turecka všechno. Jsou to darebáci, kteří prováděli genocidu na Arménech Ten Turek Erdogan ještě celé Evropě pořádně zavaří až se sčuchne s carem Putinem, protože ten na něho jedině platí, žádná Angela Merkel, Hollande ani Obama. Stačí jak do Evropy pochodují nájezdnické kobylky - "utíkají chudáčkové údajně před válkou". Chce-li přes Turka Evropa zastavit tyhle nájezdnické kobylky, tak musí počítat s tím, že ji Erdogan bude notně vydírat. Celá ta evropská demokracie je přežitek, protože se zlu nedokáže postavit. Dějiny lidstva se prostě budou opakovat, zase se objeví vůdce, který zjedná v Evropě pořádek. Nebude to žádná demokracie, ale festovní totalita. Dosvidanija.
    • já už ani thjo turka nee.... překapávaná je lepší
    • ... ty rozhodně žádný vůdce nejsi, musíš být poněkud opuštěná existence, pitomečku :)))
      • tak to sedí.Obecní vyvrhel a špinavec své zparchantělé matky tady rozdává rozumy.A ještě přidej poučku o svém inteletku.Bezmozka z kafilerie páchnoucího napříč netem.
        • ... se*u smíchy ze tvé neškodné primitivní slovní zásoby, nehnu ani brvou kvůli póvlu :)))
          • ty lopato? Ty už jsi hotový.Za chvíli začneš vyhrožovat že by jsi se chtěl ty zavedená špína s někým potkat.To jsou nejveselejší okamžiky večera jak by se popata chtěla s někým rvát.Jsi odpad pamatuj si to.Okopánek.
            • ... pochop, že nečtu blití z kanálu, pokaždé ze sebe uděláš dokonalého chudáka :)))
      • Za to jsi prý vůdce svého bráchy, taky blbce, Simona, bezmezně tupá trosko..hi..hi
        • ... já nikdy primitivům jejich primitivní závěry neberu, jsi naprosto neškodný zoufalec :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit