Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • víte co jsem si uvědomila, normálně jsem ve třetím měsíci těhotenství a nemám menstruaci *14*
    • Kdyby ses vždy místo sexu třkirát za sebou pomodlila růženec ta se ti uvedené nestalo.
    • to jsi si sundala spoďáry až po třech měsících ? *8*
      • no a ? jsou ze speciálního materiálu, sovětské plátno na polární spacáky
        • *7*
  • klasická banda trotlů opět prasí stránky.Bezcenní ubožáci kteří se veřejně neobjednají ani pivo.Zakomplexovaná chamraď, která umí jen bezmocně prskat kraviny.To je radosti hlupáci jak se vám to objeví na monitoru,co?Jasně že jsou úřady práce zahlceny.Přece takový povl je nezaměstnavatelný.
    • To Putin, Tuzeman,BTW:

      Naprostý souhlas. Ruští kolaboranti nebo spíš kolaborant pod různými nicky se projevuje. Ten ruský smrad z těch keců čpí. Ony totiž platí slova klasika:"Styl, toť člověk sám".
      • povídej, přeháněj.
    • vykecej se sejmone *15*
    • nervíky, nervíky, aby ti nepraskla žilka *15*
  • banda trotlů a vyhlášených prasičů stránek.Doma v opovržení izolaci a hanbě.Tady září výplody svých chorých mozků.Pardon.To jsem přepískl.Taková havěď nic takového přeci nemá.Zase na úplné bezmozky jim to prasení jde.To se musí nechat.
    • souhlas, vivat žigulík
  • Ruští kolaboranti ukazují jak si představují diskusi. Na věcné argumenty se nezmůžou a tak kradou nicky a plácají ubohé hospodské kecy. Řadí se tak mezi ty východostepní primáty. Zajímavé, že redakci to nevadí, nejspíš ten kolaborant působí přímo v redakci, jak pro svědčí řada faktů.
    • klídek ty pošahanej havloidní mentále s pražské kavárny
  • vivat Puti

    sláva mocnému Rusku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit