Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vidno, začali Afganistánem, kde už všechno podělali, přejdou na Irák, kde se jim Islamisti doslova smějou a skončí na Ukrajině, která je v současnosti jejich největší ostudou!Takže Rasmusen skončí s totální ostudou a ostatním koupí Puti loutkové divadlo, aby si mohli alespoň s něčím hrát!Lidi doma se jim všem bouří, a oni se rozhodli dělat pořádek jinde,Dějiny je zaznamenají jako skupinu srandačních kašparů!!!
  • Lojzík holt všude byl, všechno zná a od všeho má klíče.
  • pošlete fašistu Putina, Lavorova a další fašistickou bandu na Sibiř a pak se s vámi bude svět zase bavit.
  • http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/101406-kdo-sestrelil-let-mh17-nad-ukrajinou-tady-je-prekvapivy-nazor/
  • Copak vám ukradli soudruhu ? Pochlubte se .
  • Vám někdo něco slibil ???? Žádný podobný slib nikdy neexistoval .Taky nebyl důvod . Každý stát, KAŽDÝ si může rozhodnout zda do NATO vstoupí a nebo ne a nějakému Rusku do toho nic není .
  • Zločinecky , hitlerovsky uskupení NATO , nemá právo vměšovat se do vnitřních záležitostí nejen UA ! Mají snad západní zločinci k tomu mandát OSN ? Nemají , západní hitlerčíci , masoví vrazi a váleční zločinci , se pasovali do role vládců světa !

    Rozpoutali už mnoho vojenských konfliktů . Tato banda by se měla zodpovídat ze všech zločinů , ktery západní gauneři s jejich pucfleky páchají v napadených a okupovaných zemích !

    Nastalo období temna ! Západní hitlerčíci beztrestně napadají a ničí státy , ktery jim nepůjdou na ruku ! A naopak diktátorsky a nacisticky režimy , ktery zapadají do jejich agresivních plánů podporují a vyzbrojují ! Bůh nás ochraňuj !
  • Nově se tito zloději jmenují ODS, TOP09 , KDU-ČSL, VV, ČSSD, a pod. *2*
  • Banda zvaná nato už dávno neměla existovat. Měli se před více než 20 roky rozpustit. Jenže nedodrželi slib, takže tato banda není důvěryhodná! *5*
  • Sportovci smradlaví, upocení.
  • Co je mi do nějakého Zemana ??? Že mu volební kampaň zaplatil Lukoil ?
  • Blahoslavení chudí duchem.
  • Takže jsi vlastně nechtěně přiznal, že na hradě sedí kovaný komunista "Viróza"!

    Ty jsi opravdu v ů l! Ani o tom nevíš, ale o tom komunistovy máš pravdu, na hradě sedí kovaný nomenklaturní komunista! *12*
  • a svini, to je nejterfnější pro komunistu *12*
  • Ten demennt Ovečkin to měl písemně poslat fašistům do Kremlu, jinak to bude planá výzva.
  • No komunista zůstane komunistou. Komunista , to je taková zkratka pro zloděje, vraha, podvodníka, pedofila , podrazáka , hochštaplera a gaunera nejhoršího kalibru obecně . Vše v jednom slově .
  • Jo, určitě VÁS poznal. Za bolševika jste tak max. tahal kačera a hrál si v uhláku na horníka .
  • Ty pitomče nafackukj si raději před zrcadlem. V ů l jako jsi ty vždy už zůstane volem.
  • Ty č u r á k u já jsem již vše zažil, ale ty banány když jsem potřeboval mi vždycky přivezl nějaký TIRák a uherák a čabajku jsem si mohl dát v kterékoliv restauraci. \Je vidět, že jsi ještě ho v n o poznal.
  • Nebo obráceně . Nacismus bují v Rusku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit