Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je velice dobře, že máme KSČM v parlamentu, oni jsou totiž proti cenzuře.
  • Tato vláda,poslanci a senátoři byl největší omyl,který jsme si zvolili.Ty nesmyslné zákony které vychrlili je hovadina prvního stupně a oni mají tu drzost si za to zvyšit platy a rozdělit milionové odměny.Je to jeden větší zloděj a podvodník nežli druhý
  • Nejlepší bude ,zrušit školy ,spálit knihy, aby národ byl hloupý,lehce ovládatelný.
  • Již v rámci převratu 1989 OF připravovalo na tvrdé omezení svobod. Podle systému .... předseda OF něco zcizil? Ale vyšetřován je ten kdo na to upozornil. Hlavně ne zdali je to pravda, ale kde se to dověděl.
    • po r. 1989 se připravovalo omezení svobod? My jsme tady před r. 1989 měli svobodu? *16*
    • Předseda OF něco zcizil? Já bych řekl, že zcizil a zcizuje úplně někdo jiný....Ale tomu místní plebs jen tleská.... Za vším totiž hledej Babiše.... Pravdu právě rozsekává na kasy Zeman svým neustálým lhaním... zdá se, že záměrným... *7*
      Demokracie bez odpovědnosti je anarchií a populismem.. svoboda bez obsahu je k ničemu... svoboda je totiž vztah.. k dobrému.. co si Babiš a Zeman asi neuvědomují...
      • Pedro ty jsi zralej na CTHH *1*
    • Předseda OF něco zcizil? Já bych řekl, že zcizil a zcizuje úplně někdo jiný....Ale tomu místní plebs jen tleská.... Za vším totiž hledej Babiše.... Pravdu právě rozsekává na kasy Zeman svým neustálým lhaním... zdá se, že záměrným... *7*
      • víme sajmon, kasy
  • Jen je volte nejdříve vás odzbrojí pak vás budou šmírovat.Komunisti byly proti nim břídilové.
    A to vše ve jménu demokracie. *1*
    • Já jsem stará babka takže šmíráky ve sprše čeká trest v podobě oslepnutí.
      A vy si poraďte jak chcete *15* *15* *15* *15* *15*
      • teplóš nemože byt roba, tróbo hlópé
        • Já jsem holka a tobě to vadí.
          Takže mezi teplouše se tu řadíš jen ty sám ruský teplý BTW Semjone Blbe *2* *2* *2*
  • TA teplej Semjon Gayínek má názor!!!
    Kde???
    V tý svý teplý vyšoustaný palici???
    Sotva!!!





    CHICHICHÍ !!!
  • A co na to říká vrchní ústavního soudu, bývalý autor či spoluautor Charty 77? Někdo by mu to měl podáním stížnosti k ústavnímu soudu připomenout.
    • Mluvil by stejně takhle před rokem 89.? A pak nebuďme jako oni že?
  • Už zase blbne s ukradeným nickem ubožák
    • Simona si udělala nick Američanka a ty jsi si hned na to udělal nick Americank - a s pomlčkou. Ty tu lidem kradeš nicky a jména nebo si děláš podobné.
      Podvádíš tu s bodováním a smrdíš tu nonstop.

      Dalších důkazů že jsi agent StB pracující pro rusko jako internetový troll BTW juro Rybanne soldere už opravdu není potřeba
      • víme sajmon, pomlčka
        • Ano víme že jsi ruský agent teplouši BTW.
          Táboříš tu každý den a to po celý den. Podvádíš s bodováním.
          Simoně komolíš jméno a všem ostatním kdo si dovolují napsat pro tvé rusko nepříjemná fakta ukradneš nick a jméno.

          Dalších důkazů že jsi StB8cké prase ve službách ruska jako internetový troll už opravdu není potřeba
    • Přééésně, je to teploblb!
  • Sajmonovi hrabe, či co?
    • nehrabe, to je diagnóza
  • Le Penová prohlásila, že pokládá opětovné sjednocení Krymu s Ruskem za zákonné

    „V žádném případě si nemyslím, že došlo k nelegální anexi Krymu, konalo se referendum, obyvatelé Krymu si spojení s Ruskem přáli. A nevidím důvod k tomu, abychom zpochybňovali toto referendum," řekla Le Penová.
    • Zase kradeš nick ruský ubožáku,.

      Samozřejmě že Le Penová musí schvalovat ruskou okupaci Krymu - vždyť je to vlastizrádkyně a ruská agentka. Již dávno jest prokázáno že jí sponzoruje Kreml přes ruské banky,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit