Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi drsnou, avšak pravdivou kritiku své země nedávno uveřejnili ruský politik Leonid Gozman a nezávislý novinář Arkadij Babčenko. Sedmdesát procent vražd v Evropě se stane v Rusku, které má jen 19 % obyvatel tohoto kontinentu.

    Leonid Gozman poslal otevřený dopis ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi, který by se dal zhodnotit ve stylu. Král je nahý a naše země nevzkvétá. Mimo jiné v něm píše. „Kvalita života zřetelně upadá, zhoršuje se stav v sociální oblasti, snižují se reálné příjmy. Nezbavil jste zemi závislosti na ropě a nemáte, soudě dle vašich vyjádření, žádný plán na řešení krize....

    Sliboval jste vítězství nad teroristy, ale teroristické útoky pokračují. Za roky Vaší vlády se jejich obětmi stalo více než tři tisíce lidí - organizátoři těchto útoků nebyli ve většině případů ani dopadeni. Na severním Kavkaze vznikla kriminální enkláva na Rusku prakticky nezávislá, ale využívající jeho zdroje....

    Společenská morálka upadla tak hluboko jako nikdy. Pod Vaším vedením rozkvetla lež, nespravedlivé soudy, korupce. Mnozí jsou přesvědčeni o zkorumpovanosti Vašich nejbližších přátel a spolupracovníků a často i o Vaší osobní zkorumpovanosti. Stále více se hovoří o stycích nejvyšších představitelů země s gangstery. Na tomto pozadí se do našich životů vrátila licoměrnost a vrací se strach - lidé se opět bojí říct, co si myslí.“
    • to už je 25.1.?
      • Jo. *14*
  • StBácký teplý BTW Blbe. Jo ty co kradeš Křenkové jméno a nick.-
    Však si vol ty tvé KSˇ- Magory. Blbej jsi na to dost. Ten zbytečný spolek vyžírků a parazitů.
    Ve vládě nikdy nebudou a jen 4 roky tloustnou za královské peníze v opozici.

    Tvůj komunismus už je pasé. Vaše rudá zločinecká smetánka ve východní evropě si totiž dnes hraje na pravičáky a podnikatele a užívá si nakradených milionů.
    Proto znárodnění nehrozí. Protože komunisté by musely znárodnit - okrást samy sebe. Oni mají nakradené miliardy. Ne obyčejní občané s platem nebo spíš almužnou 9000 korun
    • víme sajmon, ksˇ
      • Víme že Simoně koníš jméno ruský buuuzerante,
        Naklikni si zase plus mínus 10 bodů za stejnou vteřinu a neotravuj ruský nonstop zde hnijící agente.
        • víme sajmon, stejnou
          • Ano známe tvůj hlasovací podvod ruský agente Semjone BTW - plus mínus 7 asž 10 bodů vždy ve stejné vteřině. Nenápadné jak howno na polštáři
  • Na současné potíže s přistěhovalci nám zadělali hlavně komunisté a to zcela idiotskou politikou dekolonizace ve jménu tzv. práva národů na sebeurčení. Největším stoupencem a propagátorem tohoto podvodu byl Sovětský svaz.

    Cestovatelé Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund vzpomínali, jak ještě na konci čtyřicátých let minulého století se po Africe za koloniální éry, kterou oba projeli napříč ze severu na jih, dalo cestovat bezpečně. „Za celou tu dobu se nám s výjimkou drobné krádeže nic nestalo, dnes tam běloch může být rád, že ho nezabijí,“ řekl k tomu Hanzelka.

    Komunisté jsou hlavními viníky současného rozkladu tzv. třetích zemí. V padesátých letech minulého století oni a jejich pátá kolona v západních zemích začali vykřikovat cosi o utiskovaném lidu v koloniích. A tak Sovětský svaz společně se svými satelity začal v rámci oslabení Západu prosazovat tzv. právo národu na sebeurčení. Ze strany Rusů, kteří si prostřednictvím SSSR sami porobili jiné národy, to byl přitom jen obří kolosální podraz. Výsledkem byly chaos a miliony mrtvých. To je prvotní příčina rozvratu v severní Africe a nástupu radikálního islámu.
  • Zoro? K noze Zorinko! *16* *16* *16*
    Našla jsem krásné růžové šatičky. Udělám ti i culíčka ju.

    Víš jak jsem zjistila že jsem lesbicky orientovaná holčička,
    Četla jsem čtyřlístek ale nikdy jsem neměla ráda PiŇdíky tedy Piňdu *15* *15* *15*
  • Obyvatelé poloostrova v Černém moři jsou zklamáni. Prosperita slíbená Moskvou po připojení k Rusku se nedostavila, turisté nejezdí, ceny vzrostly, ale platy ani důchody se nezvýšily. Lidé se začínají bouřit.

    A tak museli nastoupit „Gliwice“. Tehdy v srpnu 1939 Němci zinscenovali přepadení radiostanice v tenkrát německém Gleiwitzu (nyní polské Gliwice) a obvinili z něj Poláky. A nyní pro změnu Rusové zadrželi na Krymu údajně ukrajinské záškodníky. Koneckonců s tím mají zkušenosti, protože v listopadu 1939 začalo dělostřelectvo Rudé armády ostřelovat vlastní pozice, což se stalo záminkou k tzv. Zimní válce a ruskému útoku na Finsko.

    Nejpravděpodobnější však je typická putinovská taktika odvedení pozornosti od skutečných problémů k těm uměle vyvolaným, varování před domnělým nepřítelem a případné zdůvodnění agrese proti sousedovi. Není ovšem v zájmu Ukrajinců podnikat takové akce. Navíc jsou ruské stížnosti směšné, protože z hlediska mezinárodního práva je Krym stále součástí Ukrajiny. Pravdou také je že teroristy vysílá na území Ukrajiny Rusko.

    Situace na Krymu není ideální a tamní obyvatelé čekali od připojení k Rusku více. Ostatně v krizi je celé Rusko, jeho ekonomika upadá už druhý rok po sobě a například v lednu prodej aut meziročně klesl o 17%. Obyvatelé Krymu si stěžují, že z platů se dají tak akorát koupit potraviny, na oblečení peníze nezbývají, a vyjít s důchody, které v průměru činí tři tisíce korun měsíčně při cenách srovnatelnými s našimi, zkrátka nelze. Stížnosti Rusů na nízké platy učitelů (cca 5000 Kč měsíčně) nebo mizerné penze premiér Dmitrij Medveděv odbývá jednoduše, peníze nemáme, musíte vydržet.
    Ukazuje se, že Putin nepřevedl žádný zázrak, akorát v jeho éře strmě stoupla cena ropy a on mohl více utrácet. Nyní však, když se její cena potácí kolem padesáti dolarů za barel, zázrak skončil a zjišťuje se, že král je nahý. Rusko je v podstatě rozvojovou zemí
  • Ruský teplouš Semjon BTW, nonstop zde smrdící ruský agent a podvodník s hlasováním opět krade nick Křenkové.
    Sundej si tu sukni ty ruský buuzerante. Nebo ti zase namrznou gule *1* *1* *1* *1*
    • asi tak zajímají tvoje bláboly Simone?
      • To že tu měsíce komolíš moje jméno Simona a podvádíš tu s bodováním už také lidi
        otravuje ruský teplouši.
        Opakovaný vtip už totiž není vtipem ale nudou hlupáku *5*
        • Od kdy se chlap může jmenovat Simona? Od té doby co zteplal?
          • Já jsem holka a Simona je holčičí jméno.
            A to nezměníš tím že si za vteřinu naklepneš plus 5 bodů ruský teplouši a ubožáku *5*
            • Ty říkáš holce chlap. Takže jsi nejen teplouš ale i ouchylný blbec rusáku hnusáku.

              Problém je pouze v tom že ty fandíš Kremlu a já ne.
              Což ty nesneseš. Pak ovšem nelez na svobodnou debatu pako. Na ní totiž budou vždy zaznívat i názory které se ti nelíbí rusofile a na které ty nejsi schopen slušně zareagovat.
            • Chlap a říká si Simona to je perverzní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit