Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano já Simona mám názory ale problém je v tom že jsou nekremelské a ty zdejší
    troleček blbeček teplouš BTW neumí přijmout ani respektovat. Však je to také starý komouš a ten zná jenom lezení do ruské totalitní prdeele.

    Na slušný ale neruský příspěvek reaguje - teploušováním, tím že zkomolí moje jméno Simona,
    podvodem s hlasováním anerb mínus plus 7 až 20 bodů vždy ve stejné vteřině .

    Jsi hrobař dříve zajímavé debaty na tiscali a administrátor je spoluhrobník. Za to co tu předvádíš ty prase už by jsi měl doživotně bloknut.
  • Odpočívej v pokoji dříve zajímavá debato na Tiscali.
    Jména tvého vraha známe .- nonstp zde teploušujícího sajmonovacího ruského BTw blba
    kterého tiscali kryje přestože podváděním s hlasováním a napadením všech kdo neprdí za jeho Kreml porušuje všechna pravidla tiscali.
    Krade nicky - Křenkové, bijci, Nicoles - té ukradl i obrázek z facebooku, veselému zvířeti.

    Dříve tu byly desítky lidí, nyní se dají spočítat na prstech jedné ruky - 90 procent nicků a hlasů patří totiž BTWmu. Mění jména ale ne slovník hlupák.
    • víme sajmon, nonstp
      • Neprudíš ale nudíš nulo.
        • víme sajmon, nulo
          • Ano vím že jsi ruský teplouš a proto komolíš moje jméno Simona,
            Klikni zase plus mínus 7 bodů za vteřinu a neotravuj kretééne
  • (pokr.)
    d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:
    * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám,
    * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
    * znemožňoval jim výkon zaměstnání, povolání nebo funkce a dosažení vyššího nebo odborného vzdělání,
    * zabraňoval jim svobodně vycestovat do zahraničí či vrátit se svobodně zpět,
    * povolával je k výkonu vojenské služby v Pomocných technických praporech a Technických praporech na neomezenou dobu,
    e) pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny, umožňoval jejich beztrestné páchání a poskytoval neoprávněné výhody těm, kteří se na zločinech a perzekucích podíleli,
    f) spojil se s cizí mocností a od roku 1968 udržoval uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk.
    (2) Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti.
    • V rámci novely be se měli nahradit stávající text havloidy.
    • josef.servit.9
      To vypadá, že ses zrovna vrátil z CIA VUMLU?
      • A ty jsi vylezl z prdeele agenta StB Miloše Zemana.
        • víme sajmon, bezmoc
          • Ano jsi bezmocný ruský prde. Zeman ti brzy skončí a rusko přijde o dalšího agenta ve východní evropě. Paráda *5*
  • Zajímavé. Zoro býval statečný muž ale jeho karikatura na tiscali se třepe strachem jako
    osika. Neboj se bobku. Babka pusinka tě schová pod sukni ty klučíku z cukru *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Karikatura jsi ty jedna pussy *1*
      • Ano mám pussy a do ní vede vlhká dloouhááááá cesta.
        Ale smí v ní létat tam a zase ven jen pořádní ptáci víš a ne nicotné žížalky jako máš ty klučíku *15* *15* *15*
        • te blbóne nekecé, máš šulína
          • Já jsem holka a holky mají Pussy,
            Doplˇsi vzdělání ruský teplouši a blbe BTW *2* *2* *2* *2* *2* *2*

            S tím hlasováním podvádíš moc okatě trubko. Plus mínus 5 vždy ve stejné vteřině
            nenápadné jak lejno na polštáři *2* *2* *2*
            • Ano vím že podvádíš s bodováním a komolíš moje jméno Simona.
              Tím se moc nechlub ruský blbe *2* *2*
            • víme sajmon, doplˇsi
  • Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu
    KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.

    § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali,
    a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým,
    b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů,
    c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon,
    (pokr.)
  • Trestní zákon č. 40/2009 Sb.,:
    § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k POTLAČENÍ PRÁV a SVOBOD člověka…
    § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
    § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, KOMUNISTICKÉ nebo jiné GENOCIDIUM nebo ZLOČINY nacistů a KOMUNISTŮ PROTI LIDSKOSTI…
    bude potrestán ODNĚTÍM SVOBODY až na DESET LET. A jelikož

    1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
    2) KSČ(m) jako pohrobek KSČ PODPORUJE A PROPAGUJE ZRŮDNOU KOMUNISTICKOU IDEOLOGII, která prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, proto

    3) členové KSČ(m), její STOUPENCI a SYMPATIZANTI hlásající veřejně zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až DESET LET ODNĚTÍ SVOBODY.
  • Ruský teplouši BTW - nemluv sám ze sebou. Už jsi trapný a nikdo ti to nežere.
    Kradeš jak nick Křenková tak máš i napodobeninu mojí Američanky - Američanku - u s pomlčkou. Teploušování a semjonování tě vždy prozradí.
    Stejně tvůj podvod s hlasováním aneb mínus 7 a plus 7 vždy ve stejné vteřině.

    Ano lidi jsi vyštval ubožáku, Jsi hrobař debaty a tiscali tvůj spoluviník protože ti to toleruje
    • víme sajmon, hrobař
      • Smiř se s tím ruský teplouši a ubožáku že když zkomolíš moje jméno Simona tak mě tím nenaštveš. Jsi duševní zrůda která chce jen provokovat aby se pak sadisticky radoval že způsobil utrpení . a protože to vím tak tebou pouze pohrdám. Za rozčilování nestojíš,
        Štítím se tě odpade a nedotkla bych se tě ani pětisetmetrovou tyčí nulo.
        Naklikej si zase bodíky nulo. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš *5*
        • je ´dadisticky´ primitive :)))
          • Já jsem TA holka takže TA primitivka nevzdělanče. Tsss *5*
  • Všichni obdivujeme KSČM, jedinou VEDOUCÍ SÍLU v ČR.
    • V dnešní době vládnou větší zloději a podvodníci,nežli byla KSČ
      • Omyl. Ti dnešnízloději jsou vaši staří zloději z KSČ:
        Asi jsi je nepoznal protože mají pravicové a podnikatelské převleky. ŽE ANO StB
  • Zorro má strach. Zlá vláda mu vezme dětskou pistolku a tančík. Bůů bůů. To je slziček.
    Neboj zoríčku. Babka pusinka ti půjčí sukýnku a utře ti slzičky ju. princezničko moje uplakaná. *2* *2* *2* *2*
    • Zkus mě sebrat zbraň b l b e a čtyři tě ponesou *3*
      • Já jsem holka a mám ráda panenky Barbie hurvínku,
        Pistolky a tanky co dělají pif paf a jiné nesmysly si klidně nech klučíku srandovní *2* *2* *2* *2* *2* *2*
        • Tak se vrať do léčebny s tímhle slovníkem ty jedno kakýnko.
          • Budeme si hrát Zorinko? *14* *14* *14* *14*
            Já budu pacientka a ty paní doktorka ju. Poprosila bych o dlouhou a hlubokou prohlídku Pussy. Je to krásná jeskyňka. Nádherně hebká a vlhká. *14* *14* *14* *14*
            • Já jsem holka.
              Pokud ti to vadí nech se léčit teplouši *3*
            • tvoje chlapecké hry jsou úchylné
  • Kdepak jsi Zoro? Nebo spíše moje malá uplakaná Zorinka.
    Pojď k pusince. Já ti utřu slzičky a obléknu šatičky. Budeš moje živá panenka Barbie ju.
    Já už tě ochráním před tou zlou vládou. Uděláme na ni ty ty jedeš darebo *2* *2* *2*
    • děláš Bárbí, Kene?
      • Já jsem holka a mám ráda panenky Barbie,.
        Pokud ti to vadí tak se jdi konečně léčit ruský buuzerante *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit