Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžem čekat další vlnu uprchlíků.
    Rusáci nebombardují Islámský Stát.
    Bombardují odpůrce doživotního diktátora KimČongAssada. Islámský stát je totiž 300km od pobřeží a Rusák rakety které by tam dostřelili nevlastní......
    cs.wikipedia.org/wiki/S%C3%BDrie#/media/File:Syrian_civil_war.png
    Zas jen lži jako celou dobu o Ukrajině.
    Tak že až sem přirazí další vlna migrantů pošlete je rovnou ke kamarádíčkovi Putlera na hrad pod trenclema. *16* *16* *16*
    • Rusové - velmi správně - bombardují všechny islamisty... i ty, kteří utekli k ISIS poté, co je Američané vycvičili a udělali cestu pozemnímu vojsku.. skvěle, Rusko *3*
    • Simone, simone, ty lháři jeden. To s tím dostřelem ti už bylo vysvětleno, ale ty, lhář, si vedeš svou.

      Rusové to dělají dobře, postupují s Asadem systematicky, tak, jak by to udělal každý.
      Chápu, že pro proamerické anální loudily to je malér. Neboj, nebude to tak dlouho trvat a poušť bude zase čistá.
      • pusinka
        Já jsem holka Simona. Takže se jdi léčit holkofobe tiradore.

        Nick Stanley jsem nikdy neměla . Takže jsem ani nepsala příspěvek na který reaguješ.
        Takže tu opět lžeš jenom ty ruský tiradore
        • Osobo, proč reaguješ za "nick Stanley"? Tvé příprcy na TOHO Stanleye, který je TEN Stanley, s tím, že TY jsi TA Simona, jsou opravdu kuriozní a patříš jednoznačně do blázince. *16*
          • pusinka
            Protože jsi lhal že jsem jeho příspěvek napsala já.

            Ty ulhaný ubožáku. jen jsem se bránila.

            Ano jsem holka. Vadí ti to? tak se jdi léčit
        • Jestli ty jsi holka, to bych se moc divil. Alespoň já jako chlap bych si do nicku nikdy nedal pánský zadek v trenkách. A to nijak nebojuji proti sexismu.
          • pusinka
            Jsem mladá a krásná. Tak proč bych to tajila? *15* *15* *15* *15* *15*
    • Jen mala tecnicka. Rusove bombarduji teprve nekolik dni a Uprchlici jsou v EU uz davno. Ze by nejaka zahadna casova smycka.
      • No stačí se podívat kdy kde a proč vznikl Islámský Stát... Pak už to taková časová smyčka nebude.
        Malá nápověda. Islámský stát vznikl až poté co diktátor Assad mladší rozstřílel několik pohřebních průvodů. Kdopak je spojencem KimČongAssada ?? Krom kalašnikova taky nějaký amatérský potapěč dodavatel zbraní... Putler.... se tuším jmenuje.
        • Vsechno souvisi se vsim.Nejvice emigrantu do EU prichazi ze statu,ktere osvobodily nebo temer osvobodily UŠÁCI a jejich sluhove. Proc si nepriznat ze Usakum tento rozvrat celeho regionu vyhovuje a EUvedeni ho jenom slepe nasleduje a poskozuje celou EU a i nas. Me bz vzhovovala rovnovaha sil v tomto regionu. Urcite by nebylo tolik mrtvych lidi a emigrantu. Rusko proste zaspalo a probudila ho Ukrajina
          • *4*
          • Ze kterých prosím ať to není takové to Rusácké jedna paní povídala. *1*
            • Zas tady rozmazáváš ten hnůj ze svojí kafilérky, dutá palice? Zase smrdíš jenom nesmyslem a lží!! *11* *11* *11* *11*
            • Irák si na průšvih založil okupací Kuvajtu. Předtím neležel nikomu ani u paty. V Avgánistánu se tahaj o koryta Rusáci s Amíkama už od padesátých let a střídavě se pokouší o okupaci. No a v Sýrii je proruská KimČongAssadovic famílie u moci taky už od 62 roku. Tak že v daném případě těžko vinit USA.
              V Sýrii první Assad rozstřílel pár pohřbů až pak se vzbouřili lidi a vybrali munyčáky. Následkem je Islámský stát ... Jen že proti němu Rusáci zasáhnout rozhodně nepřijeli. Ti brání vlastní základny na pobřeží Sýrie.
            • Irak ,Syrie,Afganistan a pod. A zdroj CT24 odkaz se mi nechce hledat.
  • pusinka
    Je to další záležitost, kterou mají nacisté a komunisté společnou a tou je antisemitismus. Už kdysi soudruh masový vrah Stalin odstranil z vrcholných postů sovětské nomenklatury Židy, aby se po podpisu paktu Molotov-Ribbentrop zavděčil Hitlerovi. Sovětský svaz a další komunistické státy desítky let šířily nenávist k Izraeli, cvičili a vyzbrojovali palestinské teroristy. Jedno takové centrum pro přípravu arabských zabijáků bylo v komunistickém Československu i v Zastávce u Brna.

    A i současná vražda mladých Izraelců je důsledkem trvale podněcované nenávisti k židovskému státu od stoupenců politické korektnosti především levičáků všeho druhu. K předním českým přeborníkům v antisemitismu patří rovněž KSČM, která stoupence muslimského fanatismu dokonce zaměstnává ve své hlavní kanceláři.
    • Simčo, není ti trapné krást nick a pak totéž u jiných kritizovat? já myslím, že není - co myslíš ty?
      • pusinka
        Měsíce kradete všechny nicky které jsem si udělala.

        Tobě jsem nic neukradla. Pusinku sis totiž nezaregistrovala
  • pusinka
    V prosinci 1943 podepsal v Moskvě prezident Edvard Beneš za československou stranu smlouvu se Sovětským svazem o přátelství a vzájemné pomoci. Těžko však může být přítelem někdo, kdo mně okrade a teorizuje mé blízké. A přesně tak se choval bolševický SSSR, který se za II. světové války ztotožnil s velkoruským šovinismem. Viz Stalinovo vystoupení na začátku války s nacistickým Německem z června 1941, ve kterém se dovolával ruských válečných tradic a příkladu Suvorova, Kutuzova, Nachimova a dalších. Nejde tedy jen tak oddělit Sovětský svaz a Rusko, které bylo navíc jeho největší součástí.

    Skutečný přítel poskytne nezištnou pomoc v nouzi. Stalin opakovaně sliboval, že Československo bude obnoveno v předmnichovských hranicích a článek 4 již zmíněné smlouvy obsahoval pasáž o nevměšování do vnitřních záležitostí druhé země. To ruští bolševici brutálně porušili odtržením Podkarpatské Rusi, na které po příchodu Rudé armády zavedli surový teror vůči všem, kteří nechtěli připojit toto území k Sovětskému svazu, jež navíc historicky k carskému Rusku nikdy nepatřilo, ale od 11. století bylo součástí uherského království. Sovětská tajná policie NKVD (obdoba nacistického gestapa) v této nejvýchodnější části Československé republiky vraždila a zavírala do gulagů všechny, kteří chtěli obnovení předválečných poměrů.
    • Probut se,zijes v minulosti ! Tady jsi v Syrii.
  • Admine, ty to vidíš...nic k tématu, erotické nabídky a ještě to je buznodědek!
    • To je nas mistni komik. Neco jako Pepek Vyskoc ze Svejka. No je ted trochu mimo,ta Syrie ho vzala
      • pusinka
        Já jsem holka tedy TA.

        Uvedla jsem nepříjemnou pravdu pro tvé Rusko. To ti vadí Ivane Nothingu
        • Davam ti bod za vytrvalost,fakt :)
          • pusinka
            Stále jsem nenašla mužského krotitele. Troufnete si?

            Třeba bych se z divoké tygřice změnila na domácí kočičku. *2* *2* *2*
            • Napis OBAVOVI,ale je to o hubu. Toho slepe miluje Angela
    • pusinka
      Já jsem mladá holka. Tobě to vadí takže do kategorie Gay patříš spíše ty tiradore.

      Adminem se neoháněj. Jsem tu sprostě napadána. Kradete moji fotku i nicky
      ale soudruh admin dělá hluchého i slepého
      • mladá holka posledních dvašedesát let
  • pusinka
    Ženy jsou inteligentnější než muži, prokázaly testy IQ

    Ženy tak lze podle uznávaného výzkumníka amerického původu Flynna obecně považovat za inteligentnější než muže.

    Flynn si výsledek vysvětluje především tím, že ženy začaly dělat více úkonů denně než muži. Jejich různé a souběžné aktivity jako například péče o děti, zaměstnání, péče o domácnost a vzdělávání nutí ženy více přemýšlet, což rozvinulo jejich inteligenci, soudí odborník na IQ.
  • Snad se jim to povede a bude zase v Sýrii mír. Bude tam hodně práce na obnovu totálně zničených měst. Američané se rozpoměli na Berlín na konci 2.SV. Přesně tak je to zničené.
    • pusinka
      Neprobereme to důkladně ve vaší ložnici? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • No ty musis bejt poradne nadrzenej bukvon. :) Hrat si tu na zenskou :) :) NT
        • pusinka
          Já jsem ženská. Radime tobě to vadí takže do kategorie bukvoň patříš spíše ty.
          • A proc jsi si dal sam sobe hlas? To tady delal multinick TECKA
            • pusinka
              Já jsem holka. jdi se léčit holkofobe tiradore
            • Mate pravdu.Nick je prihlasen.Pardooon ,ale ten bod samo sobe ti neodpustim
            • pusinka
              Já jsem holka tedy TA.

              Jděte už s tím pomlouváním do háje ubožáci.
              Když jsem tu začínala tvrdil jsi že tečka je jako anonym.
  • pusinka
    Tak dědulové kde se flákáte? *16* *16* *16* *16* *15* *15* *15* *15* *15*

    Mám pěkná prsa že. Při pohledu na ně se vám v rudých trenkách kroutí ty caše
    jinak směšné žížalky. *15* *15* *15*
    A ten krásný zadeček. hm. Máte pořádnou vařečku nebo pořádně tvrdý opasek.
    Zlobila jsem vás a tak bych ráda dostala na holou. *14* *14* *14* *14*

    V listopadu bych ráda zopakovala úspěšnou zářijovou akci - den otevřených
    ne dveří ale kalhotek. Takže pokud vám bude chladno klidně řekněte.
    Ráda bych se přitulila a zahřála vás. *14*
    • Ty jsi obyčejná blb@ kr @ va. Je to smutné.
      • pusinka
        Bůůů Mééé i kokodák jsem. ale rozhodně ne blbá. *13* *13*
        • Je mi to líto, ale jsi blb@. Kopírovat příspěvky do diskuse na to nepotřebuješ být chytrá. A nic jiného neděláš.
    • Hmmm,pises nam jak mas pekna prsa a pritom na nas vystrkujes z monitoru holou rit. Mas v tom peknej bordelo multinicku :)
      • pusinka
        Zde je poze jediný multinick a to zlej hrdina BTW hrdina Putin troll *15* *15* *15*
        To není řiť ale krásný zadeček.

        Na jiné fotce jsem vám ukázala prsa. To ti nějak ušlo.
        Nezahrajeme si? Co třeba hru dědečku nezlob se? *15* *15* *15* *15* *15*
        a večer bych vám ráda předvedla v praxi nějakou pohádku.
        Vždy jsem měla ráda tu jak se jmenuje no ... tomu a tomu dala *1* *1* *1*
  • Raketový útok z moře ..... No tak to jsem v klidu.... Ten rozhodně na Islámský stát nemířil. Islámský stát je totiž 300km od pobřeží.... Mapa je tady:

    cs.wikipedia.org/wiki/S%C3%BDrie#/media/File:Syrian_civil_war.png

    Ruské střely proti pozemním cílům - 3M-14TE a 3M-14TE1 – mají deklarovaný dolet hlavice o váze 400 kg 220 km

    Holt Rusáci.... Dojeli prý bombardovat Islámský stát a bombardují odpůrce doživotního vůdce Sýrie KimČongAssada... Kdo čekal něco jiného než Ruské lži jako na Ukrajině opět se spletl. *1* *1*
    • Ty kr.téne, když máš v té kafilérce na krku na.ráno, tak nic nepiš, ty d.bile. Byly použity rakety s plochou dráhou letu Kalibr NK, řadící se do kategorie raket s dlouhým doletem. Tentýž typ jsou SSácké rakety Tomahawk, které mají dolet max.1287 km. Něco si o tom přečti, blbe!!!
      https://cs.wikipedia.org/wiki/BGM-109_Tomahawk To snad není ani možný, jak může bejt takový tupý howado tak drzý. https://www.youtube.com/watch?v=G2TQ0wAfRts video, kde jsou odpalovány rakety s plochou dráhou letu Kalibr NK ruským námořnictvem v Kaspickém moři na cíle ISIS.
      • Mnooo tak mi chytráku pošli odkaz na ten tvůj kalibr NK a ne na tomahawk *1* *1* *1*
        • https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B1%D1%80_(%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8B%D0%B5_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D1%8B) chachá, tady se zobrazí jenom pár řádek z toho dlouhého přehledu, jooo musíš si pohledat z odkazů níže. Cheche.
          http://army-news.ru/2013/04/kalibry-i-shtili-dlya-fregatov-proekta-11356m/
          http://navy-korabel.livejournal.com/86469.html tady máš ještě jeden článek i s obrázkem, abys tomu rozuměl, blbe, je tam i srovnání s tomahawkem jako že stejná třída.
          Hmm, má ještě delší dolet. Přelož si to sám degene, když nejsi spokojen s Tomahawkem, zm.de. Drzej jak opruzená rrrdel, fuj tajbl.
          • Mnooo a která má dolet přes 300km chytráku *1* *1* *1* Leda by byly ,,km" ruská značka pro míle. *1* *1* *1*
            • КРБД комплекса "Калибр" – факты и предположения
              Фактов по КРБД 3М14 всего два - их озвучили командующие Каспийской флотилией и Черноморским флотом. В первом случае была названа дальность стрельбы по береговой цели комплекса "Калибр-НК" РК "Дагестан" - до 2600 км (ссылка 9, с подачи bmpd ), во втором (без указания характера цели и названия комплекса, установленного на ДЭПЛ пр. 06363) - более 1500 км (ссылка 11). Кажущееся несоответствие легко понять, если взглянуть на характеристики "Томагавка" в ядерном и "фугасном" исполнении (2500 и 1600 км соответственно) - главком КФ, без сомнения, имел в виду предельную дальность действия 3М14 в случае оснащения её СБЧКасательно прочих ТТХ новой отечественной КРБД морского базирования можно предположить, что при её разработке за основу был взят аэродинамически выверенный планер 3М10, выполненный с применением новых конструкционных материалов, оснащённый модернизированным маршевым двигателем (назовём его ТРДД-50БМ) и системой управления на новой элементной базе, дополненной каналом спутниковой навигации. Другими словами, в отсутствие необходимости запуска из иностранных торпедных аппаратов габариты 3М14 должны быть примерно такими же, как и у ракеты "Граната" (что подтверждается снимками, размещёнными выше).
              Уменьшение дальности полёта с 3000 до 2600 км (несмотря на возможный выигрыш в массе в результате внедрения инноваций) можно объяснить несколькими причинами: 1) недостаточной достоверностью данных по обеим ракетам; 2) тем, что 2600 км являются боевой дальностью (с учётом горизонтального и вертикального маневрирования), а 3000 км - максимальной расчётной (строго по прямой на одной высоте); 3) отсутствием целесообразности иметь такую же дальность, как у "Граната", с точки зрения географического расположения. потенциальных целей;. 4) .отсутствием целесообразности. (например, из-за устаревания данных) нахождения ракеты в полёте к цели более трёх часов (соответствующих дальности 2600 км и скорости 0,7 М).
            • http://navy-korabel.livejournal.com/86469.html Ku.va kolikrát ti to mám PSÁT!!! Barevná tabulka! Barevná tabulka! Barevná tabulka! Barevná tabulka!Barevná tabulka! Barevná tabulka! Barevná tabulka! Barevná tabulka! Barevná tabulka! Barevná tabulka! *11* *11* Je to obrázek a nedá se sem vložit.https://img-fotki.yandex.ru/get/4417/227305704.12/0_10ae7c_12b721d6_orig TO JEEE ONA!!!! CHÁÁÁPEŠ, HYDROUŠI???
            • Hledám hledám na tvých odkazech a tahle ze všech zavedených má nejdelší dolet. *1* *1*
            • Ale to píšeš o úplně jiném typu rakety, hňupe. Jedná se o typ 3M 14 KALIBR!!! Mám ti to namalovat nebo co!!! Ty píšeš o 3M 14 E CLUB s krátkou dráhou letu!!! Jak je vidět, číst neumíš!!!
            • Данная система на фрегатах проекта 11356М состоит из 8-ми самонаводящихся фугасно-проникающих ракет. Противокорабельные крылатые ракеты 3М-54ТЭ (с низколетящей сверхзвуковой боевой ступенью) и 3М-54ТЭ1 обладают дальностью стрельбы от 10 до 220 и 300 км *1* *1* *1*

              Nebudeš tomu věřit číst umím *1* *1* Dokonce i Aztécké značky. Tak že vaše hatmatilka pro mne není problém. *1* *1*
            • Ty nevidíš tu barevnou tabulku dole u mého posledního odkazu na článek, který srovnává tomahawk s kalibrem, ty tupče? I v české wikipedii je dolet v kilometrech, ty vepřová hlavo. Takovýho blbce jako jsi ty, aby fakt pohledal. Když neumíš ani číst, tak sem nepiš. Jdu se z tebe vyblejt. Tabulka v mém posledním odkaze na článek srovnávající kaliber a tomahawk uvádí u obou raket dolet více než 1500 až 1600 km *11* *11* *11* Když si, ty hovézí, pustíš to video na youtube, tak uvidíš, že dálkově naváděný kaliber neletěl přímo. Bavit se s takovým oslem je ztráta času. Blééé!!! *11* *11*
    • pusinka
      Jsem překvapena Opět jste napsal dobrý až geniální příspěvek který ruský
      hřebík uhodil přímo na hlavičku.

      Jste jistě chytrý a vzdělaný muž. Nepořádáte postelové přednášky?
      Ráda bych se jich zůčastnila.
  • HLASENIII pro majitele dolarovych uctu : JEDEME DOLUUU :)
    • Doporučujeme směnit za Ruble nobo vepřvou kejdu. Oboje smrdí a je zhruba stejně pevné *1*
      • Za komodity
        • Komodity se obchodují v dolarech a né v kejdě *1* *1* *1*
  • pusinka
    Rusko toleruje zločin - únos dcery českého otce na Sibiř

    Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku rozhodl, že český otec Zdeněk Hromádka dostane od Ruska odškodné v přepočtu zhruba půl milionu korun za to, že mu brání ve styku s dcerou Annou, kterou unesla v rozporu se soudním rozsudkem její ruská matka Olga do nějakého sibiřského zapadákova a porušuje tak jeho práva. To je také dalším důkazem toho, že Rusko obecně pohrdá mezinárodním právem a normami civilizované společnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit