Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pusinka
    Takže pánové rozhodněte se co vlastně chcete.

    1. pokud budete krást moje jméno a fotku bude tu tapetářka Simona celý den a budu
    vám ráda kazit debatu,
    2. Pokud přestanete krást moje nicky a přestanete komolit moje jméno Simona
    budu tu pouze jednou týdně a to vždy v pondělí.

    Takže se rozhodněte co chcete. Peklo nebo nebe. Je tona vás panové.

    PS. Pekelný hells andílku říkal jsi že jsi střelec. Hm. moje vlhká vzrušená pussy by ráda věděla zda dokážeš trefit orgasmus. Co to slíbené rande zlato?
    • blegh
      Se snažíš vydírat Čapisrale? Ses inspiroval od Amíků a Ukrošů co? Marně, stejně už ti nikdo nevěří *5*
      • pusinka
        Zlatíčko když jsem tu začínala tvrdil jsi nám že čapisrál je jako anonym alias Tečka.
        Tak si v tom lhaní udělej konečně pořádek.

        Udělala jsem vám férovou nabídku. Budete se chovat slušně a pak vám dá Simonka
        také pokoj. Nebo se budete dál chovat jako hulváti a pak vám Simonka tuhle debatu
        pěkně osladí.

        Rozhodněte se jak chcete. Je to na vás pánové
        • blegh
          To že si změníš nick a začneš lhat ještě víc vůbec nic neznamená čapisrale. *5* Pořád ti nedošlo, že tu sloužíš pro pobavení a když tu zůstaneš, tak jen dobře . *1*
          • pusinka
            Zlatíčko kdyby vaše ruská parta moje nicky neustále nekradla neměnila bych je.

            Když jsem tu začínala tvrdil jsi nám že Tečka je jako anonym.
            Takže si v tom lhaní udělej konečně jasno ju
  • pusinka
    Češi na Ukrajině mají strach z ruské agrese

    Tak další nafouknutá bublinka splaskla. Putinův fans klub lhal, že ukrajinští Češi se bojí místních nacionalistů. V dopise, který však poslali českému prezidentovi Miloši Zemanovi a dalším politikům, Češi z Ukrajiny napsali, že z místních ukrajinských obyvatel strach nemají, ale bojí se války, která by začala v případě ruské agrese.

    Kreml používá těch nejhorších pomluv a lží, nicméně pravda nakonec vyšla najevo. Naše nejdříve ministerstvo zahraničí nejdříve odmítlo přestěhování volyňských Čechů zpět do vlasti, protože je k tomu vedou ekonomické a nikoliv politické důvody. Nyní ukrajinští Češi tvrdí, že byli špatně pochopeni, žádné nebezpečí od místních jim nehrozí, ale bojí se války. Ta by ovšem začala jen v případě, že by Rusové vtrhli na Ukrajinu.

    V sobotní příloze LN Orientace vyšel vynikající rozhovor Petry Procházkové s e špičkovým ruským historikem 19. a 20. století - profesorem Andrejem Zubovem, který byl za kritiku Putina vyhozen z práce, Moskevské státní univerzity mezinárodních vztahů (MGIMO).

    Ten mimo jiné uvedl, že komunistická sovětská NKVD zavraždila tisíckrát více lidí než těch, kteří byli zabiti ve jménu Stěpana Bandery. Přitom sochy Lenina a ulice pojmenované po tomto masovém zločinci v ruských městech nevadí, ale Banderovy ano. Také Ukrajinci nevystavují Banderovu mumii v Kyjevě na Majdanu.
    • Uz jsem mel strach ze si te odvezl Chocholousek HOLA RITI. To by byla skoda
      • pusinka
        Jsem dáma zlato
        • A jak se to pozna HOLA RITI? NT
          • pusinka
            Jsem ráda že se vám moje překrásná prdelka líbí. *14*
  • pusinka
    fajn. Pokud změníte názor tak dejte vědět pánové. Má nabídka stále platí.
    Pokud nechcete mír budou tu tapety.


    Putin a separatisté ohrožují příměří na Ukrajině
    Už před uzavřením příměří bylo jasné, že Rusové a promoskevští teroristé z východu Ukrajiny mír nechtějí. Byly to oni, kteří shodili ze stolu návrh prezidenta Petra Porošenka na okamžité příměří. Putin a jeho soukmenovci tak na Ukrajině zavinili smrt nevinných lidí. Byli to také separatisté, kteří ještě před příměřím zahájili masivní útoky proti vládním silám.

    Ukázalo se dále, že údajné použití kazetových bomb ukrajinskou armádou bylo další trapnou lží kremelské propagandy.

    Naopak, pravdou je trvalé porušování ženevských konvencí ze strany separatistických teroristů, kteří civilní obyvatelstvo používají jako živých štítů. Nic jiného není fakt, který potvrdila paní Jevalcevová z předměstí Doněcku, že separatisté běžně rozmisťují minomety na dvorku jejího domu a odtud odstřelují ukrajinské pozice. Logické je, že Ukrajinci palbu opětují. Jenomže jsou to teroristé z východu Ukrajiny, kteří se tímto podlým způsobem kryjí za civilisty.
    • Máte dobrej nik co odpovídá vaší povaze. Můžete si ho s uspokojením líbat, jak by to doporučila spousta diskutujících....
      • pusinka
        V listopadu jsem volná. Pokud máte zájem můžete poznat sám jaká jsem.
        Nejen v posteli.
  • pusinka
    Zákaz kouření v restauracích je útokem na lidskou svobodu

    naše země je jedním z mála posledních ostrůvků normálnosti v Evropě, kde se ponechává na majitelích pohostinství, jestli ve svých podnicích dovolí kouřit nebo ne. Bohužel, většina našich poslanců se rozhodla, že svoboda podnikání v hospodách platit nebude a kouření v nich chtějí vrchnostenským rozkazem zakázat. To je špatně.

    Nutno dodat, že tato mánie, která prý v zájmu jakéhosi obecného dobra a našeho zdraví chce rozhodovat, jestli si smíme či nesmíme v hospodách zapálit, zasáhla celý svět. V barech, kavárnách, restauracích atd. si nesmíte dát cigaretu například v USA, velké většině evropských zemí a také v Rusku, které se někteří lidé snaží dávat vzor normálnosti. Jak je vidět, není tomu tak.
  • pusinka
    Když vrah Putin o morálce káže

    uský prezident Vladimír Putin a spol. neustále kritizují kult Bandery na Ukrajině. Měli by ovšem být zticha, protože sami oslavují masového vraha a komunistického zločince Vladimíra Iljiče Lenina, jehož sochy jsou prakticky v každém ruském městě.
    • k smrti nenávidím fašismus a nacismus,hlavně ten banderovský ukrajinský,zrůdy ať pozdechají všichni
  • pusinka
    Rudými mafiány ovládané Rusko se hroutí i bez sankcí

    Hospodářství Putinovy říše má letos podle prognózy Evropské banky pro obnovu a rozvoj klesnout o hrozivých pět procent. Vzhledem k vnitřním poměrům v Rusku, obrovské korupci a nejistému podnikatelskému prostředí, ve kterém se brutálně likvidují nepohodlné firmy, se nelze divit. Když k tomu připočítáme pád rublu, klesající ceny ropy a ekonomické sankce, pak je jasné, že Rusko nevzkvétá. Stále mu totiž vládnou komunisté a samému Putinovi zločinci v jeho blízkosti nevadí, pokud zůstávají loajální.

    Údajné ruské úspěchy jsou totiž především nafouknutou bublinou a připomínají Yetiho. Také o něm všichni mluví, ale nikdo ho vlastně ještě neviděl. Jefim Fištejn to trefně poznamenal v jednom svém výborném komentáři v MF DNES. „Když strčíte teploměr do horkého čaje a pak ho ukážete doktorovi, tak to není na stanovení diagnózy, leda té psychiatrické.“
  • pusinka
    Rusku vládne Voloďa Velkohubý

    Ruský prezident Vladimír Putin by si zasloužil přezdívku Voloďa Velkohubý, protože hlavně slibuje, ale skutky za ním jaksi nejsou vidět. A opět to přesvědčivě dokládá Jefim Fištejn. Realita je totiž tristní, terorismus hrozí Rusku dále (například ve stejný den, kdy byla v Paříži přepadena redakce časopisu Charlie Hebdo, zavraždili muslimští extremisté na Kavkaze dva ruské policisty), zdvojnásobení HDP se za Putinovy éry nekonalo, prudký rozvoj Dálného východu zůstal jenom na papíře a základy velkolepých staveb ruského Silikonového údolí ve Skolkovu zarůstají plevelem. Slibované vymýcení korupce nemá cenu ani komentovat. Cena za kilometr ruské dálnice u Soči se vyšplhala v přepočtu na tři miliardy korun (V ČR cena za kilometr činí 416 milionů Kč a je trvale pod palbou kritiky) a tak se nelze divit, že v Rusku se nové dálnice se prakticky nestaví. Na hlavním silničním tahu mezi Moskvou a Vladivostokem je u Bajkalu asi tisícikilometrový hliněný úsek, který vypadá jak široká polňačka a na němž za dešťů zapadají auta hluboko do bahna. K ruským dálnicím viz http://www.hedvabnastezka.cz/zeme/evropa/rusko/2545-po-ruske-dalnici-na-novosibirsk/
  • Tiradore domníváš se že na tvoje kvičení Simon a Semjon je tu někdo zvědavej?
    Milka Simona je tapetářka. ale ty s tím kvičením zasíráš diskusi taky.
    Já nejsem Simona. Jí i tebe mám na haku. Přesto ani jí ani tobě nebudu mrvit jméno.
  • pusinka
    Odsun „nepřizpůsobivých Rusů“ z Pobaltí by zajistil klid v Evropě

    Poválečný odsun německého obyvatelstva z Československa mnozí vnímají jako spravedlivý trest za nacistická zvěrstva II. světové války. Také prý zajistil klid ve střední Evropě a vyloučil do budoucna národnostní konflikty. Můžeme si o tom myslet, co chceme, ale ze stejných důvodů by mohly pobaltské republiky poslat zpátky do Ruska tamní ruskou menšinu.

    Svým způsobem na toto řešení mají Litva, Lotyšsko a Estonsko větší právo než poválečné Československo. Češi poslali pryč Němce, kteří v pohraničí žili dlouhá staletí, v případě pobaltských Rusů by se jednalo o ty, kteří do těchto zemí přišli se sovětskou mocí v roce 1940 a pomáhali zde nastolit bolševický okupační teror. V žádném případě se tedy nejedná o místní obyvatelstvo! Zločiny Rusů vůči Pobalťanům byly genocidou! Pro srovnání, v Lotyšsku žilo před sovětskou okupací 75% Lotyšů, pro obnovení nezávislosti v roce 1991 se podíl domácích obyvatel snížil na 52%.

    Ruský komunistický režim násilím likvidoval litevské, lotyšské a estonské intelektuální elity, povraždil desítky tisíc místních obyvatel, mnohé deportoval na Sibiř a místo nich osídloval okupované Pobaltí Rusy.
    • malá kočičko
      • pusinka
        V listopadu jsem volná. Chcete sex? V posteli jsem opravdu dobrá.
  • pusinka
    Rusko toleruje zločin - únos dcery českého otce na Sibiř

    Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku rozhodl, že český otec Zdeněk Hromádka dostane od Ruska odškodné v přepočtu zhruba půl milionu korun za to, že mu brání ve styku s dcerou Annou, kterou unesla v rozporu se soudním rozsudkem její ruská matka Olga do nějakého sibiřského zapadákova a porušuje tak jeho práva. To je také dalším důkazem toho, že Rusko obecně pohrdá mezinárodním právem a normami civilizované společnosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit