Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co Amrdol nezvládl za rok zvládli Rusové za měsíc. Vivat Rusko! Vivat prezident Putin!
    • Přesně to jsem chtěl napsat. Před 25 lety bych to nikdy neřekl, ale dnes mohu prohlásit, že Rusko je pro Evropu jedinou nadějí v boji proti její islamizaci, která probíhá za pomoci většiny evropských politiků.
  • Uráá, konečně tam někdo v tom nepřehledném bordelu udělá pořádek.

    A teď dát uprchlíkům krumpáče, lopaty, hrabičky, konvičku a sazeničky. A fofr zpátky dát si to tam do pořádku ... zoráno už máte...
  • Rusku se daří, ostatně jako vždy a místní troll a zloděj nicků multinick Simon zlostí tapetuje slinty...: )))

    Vivat Rusko! Vivat Putin!
    • pusinka
      Já jsem holka Simona.

      Ty sám jsi multinick pavlik visitior caligula pokud zrovna nekradeš můj nick Pamela
  • HLASENIII pro majitele dolarovych uctu : JEDEME DOLUUU :)
    • Doporučujeme směnit za Ruble nobo vepřvou kejdu. Oboje smrdí a je zhruba stejně pevné *1*
      • Za komodity
        • Komodity se obchodují v dolarech a né v kejdě *1* *1* *1*
  • Panela
    To je dobře že se Rusům daří. Až syrská armáda vyčistí teroristická hnízda, tak se konečně statisíce uprchlíků budou moci v klidu vrátit tam, odkud do Evropy přitáhli.

    Ale všichni určitě víme, že se tak nestane, protože madam Ferkelová je všechny pozvala na skvělou sociální polívčičku, kterou jim bude Německo do smrti vařit a Evropa to ráda všechno zaplatí.

    A pak je tu taky ta nabídka Saudské Arábie, že zafinancuje v Německu stavbu mešit pro všechny pozvané uprchlíky, aby nábožensky nestrádali.
    • Pamela
      Přestaň krást moji osobní fotku ty Stbácké prase
  • Správný, systematický postup. Co dodat, dělají to takticky správně. Vivat Asad, vivat Putin!
  • Ale ze vam davam za usi UŠÁCI a jejich slouhove. Vasi zmutovani americti bojovnici a vycviceni teroriste utikaji jako zajici :) No proste jako pravi mali ušačkove NT. To tady mistni Obamaci jen tak nerozdejchaji
  • Jak tvé tapety souvisí s tímto článkem StB prasce a zloději nicků Simone?
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí jdi se léčit teplouši.

      Jak tvé kradení nicku Pamela a komelení jména Simona souvisí
      s tímto článkem multinicku pavliku caligulo visitiore? Nijak že
  • Snad se jim to povede a bude zase v Sýrii mír. Bude tam hodně práce na obnovu totálně zničených měst. Američané se rozpoměli na Berlín na konci 2.SV. Přesně tak je to zničené.
    • pusinka
      Neprobereme to důkladně ve vaší ložnici? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • No ty musis bejt poradne nadrzenej bukvon. :) Hrat si tu na zenskou :) :) NT
        • pusinka
          Já jsem ženská. Radime tobě to vadí takže do kategorie bukvoň patříš spíše ty.
          • A proc jsi si dal sam sobe hlas? To tady delal multinick TECKA
            • pusinka
              Já jsem holka. jdi se léčit holkofobe tiradore
            • Mate pravdu.Nick je prihlasen.Pardooon ,ale ten bod samo sobe ti neodpustim
            • pusinka
              Já jsem holka tedy TA.

              Jděte už s tím pomlouváním do háje ubožáci.
              Když jsem tu začínala tvrdil jsi že tečka je jako anonym.
  • Admine, ty to vidíš...nic k tématu, erotické nabídky a ještě to je buznodědek!
    • To je nas mistni komik. Neco jako Pepek Vyskoc ze Svejka. No je ted trochu mimo,ta Syrie ho vzala
      • pusinka
        Já jsem holka tedy TA.

        Uvedla jsem nepříjemnou pravdu pro tvé Rusko. To ti vadí Ivane Nothingu
        • Davam ti bod za vytrvalost,fakt :)
          • pusinka
            Stále jsem nenašla mužského krotitele. Troufnete si?

            Třeba bych se z divoké tygřice změnila na domácí kočičku. *2* *2* *2*
            • Napis OBAVOVI,ale je to o hubu. Toho slepe miluje Angela
    • pusinka
      Já jsem mladá holka. Tobě to vadí takže do kategorie Gay patříš spíše ty tiradore.

      Adminem se neoháněj. Jsem tu sprostě napadána. Kradete moji fotku i nicky
      ale soudruh admin dělá hluchého i slepého
      • mladá holka posledních dvašedesát let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit