Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano takto má vypadat válka s terorismem..
  • Jedině ruské ozbrojené síly byly pozvány do Sýrie oficiální vládou bojovat proti IS a tzv. umírněné opozici (pojem, o kterém nikdo neví co to vlatně je). Teroristé z USA jakoby bojují v Sýrii nikým nezvání, jsou to okupační síly. Teroristé z USA a NATO jsou schopni bombardovat pouze civilní nemocnice, pohřební a svatební shromáždění.
    Jedině Rusko to s bojem proti IS myslí vážně, ostatní jsou teroristé postavení na úroveň IS.
  • Kam zmizela ta PUSINKA co mela tu holou rit? Ze by ji uz odvezl Chocholousek ? NT
  • konečně,sláva rusku a vladimíru putinovi,sláva sýrii a bašáru asadovi
  • Jeee je. UŠÁci,UŠÁCI, ze jste nenechali ruskeho medveda spat a vrtali se mu do Ukrajiny. Mohli jste v klidu vrazdit a vyhanet vesnicany z jejich domovu a ted budete muset utikat pryc jako potkani. Uz ted vam ruska koalice se souhlasem OSN strili vase zmutovane americany a vycvicene teroristy a co bude za mesic? Nothing
  • Když tu nesmrdím já tak tady smrdí parta mých virtuálních nicků...: )))
    • pusinka
      Já jsem holka Simona. Jdi se léčit holkofobe.

      Ty sám jsi multinick zlej tirador BTW hrdina putin troll *15*
  • "Na radikální teroristy používáme normální munici a na umírněné umírněnou munici."
    "A jak se liší umírněná munice od normální?"
    "Tak jak se liší radikální terorista od umírněného teroristy.“
  • pusinka
    Pánové mějte se tu krásně. Až do ě listopadu jsem zaměstnána jako roznašečka
    reklam takže bych si ráda nastudovala jejich propagační údaje ju.

    Ukázala jsem vám prsa. Ukázala jsem vám zadeček. Musíte uznat že jsem pěkná.
    Pokud chcete poznat jaká skutečně jsem a jak dobrá jsem v posteli napiště
    na email Pamela@tiscali.cz kdy a kde a já už bych dojela kam chcete.

    Pa zase 2 listopadu. Vaše na krotitele stále čekající divoká kočička Simonka. *14*
    • A budeš za slepici, nebo za kravičku?
  • tak konečně víme, čím se liší Pamela od Pusinky: Pusinka ukazuje zadnici a Pamela kozy! (Dle prádla i tvarování té samé ženské...) *1*
    • jistě i ty s tvým nevelekým IQ víš, že není pusinka, jako pusinka *2*
    • pusinka
      Užásný postřeh pane.

      A jakpak se vám líbí moje prsa a moje zadnice?

      V listopadu jsem volná. takže pokud stále platí vaše nabídka můžete posoudit
      sám jak dobrá jsem v posteli
  • Místní oplzlý žvanile, mluv k tématu, nebo drž pysk.

    Rusové společně s prezidentem Asadem dělají správně. Systematicky postupují vpřed.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit