Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto už se smí říkat? *7* Ty, ty, ty rasistko a xenofobko. Neposlušná loutko, že tě vykopnou!. Aby p. Szydlová najednou "náhle" nezemřela. Nebo se dozvíme že je třeba pedofilní a tak...

    Děkujeme paní premierko *14*
  • ANO za odchod Anglie, za nynější konfliktní situaci v EU mohou samozřejmě vandráci z gumových člunů. Termiti z Bruselu s nimi do kontaktu nikdy nepřijdou. Bude na nás jim čelit usměrňovat je a směrovat je zpět! Ale zejména na nás jim zdejší pobyt udělat co nejvíce nepříjemným. To všechno tak, aby si pamatovali že tady se vetřeli špatně.Všechny jejich okolní africké státy si až brutálně brání svá území proti vetřelcům. Nikdy nelze zapomenout jak hordy darebáků táhly Maďarskem a Rakouskem.Blokovaly dopravu.Nejezdily vlaky. A nyní - polehávají na kavalcích v DDR vymýšlejí kraviny a cucají německý sociální systém!
  • Nemám ji rád. Přípomíná mi politika Beckovského Polska, ale v tomto případě má podle mě víc než pravdu.
  • ze britska premierka byla behem atentatu , nebo utoku , nebo jak to chcete nazvat , celou dobu v bezpeci. Hned se mi ulevilo. Jeji zivot je urcite neco vic nez treba te prodavacky pohlednic kterou ten obohacovac na moste srazil . Jak dopadla nevim , Ta prodavacka tedy , mozna jeste zije .
    A jeste vic jsem klidnejsi , kdyz si prectu ze britska policie mela toho typka nejak pod kontrolou , vedela o nem uz delsi dobu , Nebo tak neco . Jeji opravdu zasadni opatreni aby nic nevyvedl se vydarily , Klobouk dolu .
    • "Oni" to skutečně mají pod kontrolou. Ten pravý záměr nám ale jaksi tají...
    • napsat , ze za podobny prispevek nedavno jsem byl zablokovan a muj prispevek pochopitelne smazan jako nezadouci .
      Predpokladam ze osoba k tomu urcena se opet pochlopi a bude svuj pocin opakovat , Cili mne smazne a blokne. Nakonec , nejak se zivit musi ze ano ?!
      Po vzoru tech obohacovacu tedy predem prohlasuji : Je mi to opravdu jedno ze mi to smaznou a zablokuji mne . Stejne jako jim jsou lhostejne nasledky jejich mozna horsich cinu.
      Predem se loucim Nashledanou v snad lepsich casech .
      Vas Veteran bloklych diskusi a jejich hrdy prispivatel .
      • Ano, dnes mají zelenou ti co neví co je lidskost a místo srdce a svědomí mají peněženku. Psychopati jsou nejlepší otrokáři...
  • Pokud si nejaký úředník chce dělat pokusy na lidech jestli se nějaký muslim adaptuje na prostředí z. Evropy, nechť si je vezme do své rodiny s veškerou odpovědností. Dělat pokusy na populaci a nenést za to odpovědnost je v rozporu s právem. *16*
    • Notker158
      Více už nemohu souhlasit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit