Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To spíše naopak,vždyť ta liška zrzavá a uslintaná ani neví co to kolo je.
  • Myslíte třeba Klause? *14*
  • Pokud byl takovej pravdomluvka a byjec za práva proč neukázal a veřejně nezpranýřoval svoje kámoše v politice.Když viděl jak to tu vedou a rozkrádají?
  • Běžte s Chrchlem oba do prdelle asociální degene.
  • Ten s tím telefonkem, co tím sledoval? Reklama, předvolební spot nebo demonstrace kvocientu? Hochu, aby Tě volili, musel bys POŘÁDNĚ máknout, ale ne tak, že přestřihneš nějakou pásku.
  • Pan Havel by si o zemana neopřel ani kolo.
  • Všechno kámoši Havla
  • Tak ten moravskej socanskej Škromach si myslel, že když se vyvalí doma u bazénku a naučí se fotit selfíčka, pozve si nějakého místního redaktora, tak to stačí. (: *12*
  • Ti dva plesiosauři, co jsou na té fotce, by měli z politiky co nejdříve zmizet, zasvinili to tady společně, krasavci.
  • nic nového, demence zase pokročila.. *3*
  • Tome, nejde o spokojenost s polistopadovým vývojem, to je jen zaklínadlo... oni /jsme/ nespokojeni sami se sebou
  • A já jsme si myslela, že politikům jde o to, aby se všem žilo dobře a že nejsou preferovány jednotlivé, voličsky velké a snadno oslovitelné, skupiny. Vyhlédne se velká skupina, které se vysvětlí, že by se mohly mít lépe a že je to snadné.. jen dát hlas těm pravým... tím politici rozes.... vztahy, které fungují přirozeně a dobře.
  • Úvahy o mladých městských lidech jsou správně.... Stačí jet méně na ekonomickou nootu a více na city mladým nejde o nějakou zeleň ve měste, dálnici a podobně mega projekty, budou slyšet na rovnarstvi, práva mladých menšin, na homosexuální sňatky a stát jako nejlepšího rodiče co ohlída že jejich práva jejich vlastní rodiče nebudou poslapavat.... Cileni na mladé mestaky má zásadní význam... Jsou citlivější, rozmazlenejsi, zijou s rodiči dlouho do 30 let, nejsou zatížení myšlením co bude za 15 let, jsou individualisti (já já já)... Navíc nejsou zatížení tím že by řešili proč jsou ti staří nespokojení s polistopadovym vývojem.

    Takže hodně štěstí při lovu milá nová čssd, své voliče jistě najdeš. Já jsem také čssd jednou volil, to kdyz byli jedni z mála co slibovali školy zdarma a já chtěl dostudovat aniž bych platil.... Tehdy to stačilo, nyní už jsem náročnější ;)

    Ps tímhle komentářem určitě nechci urazit voliče ani stranu... Prostě jen popisuju co si myslím, každý máme pri volbach jiná kritéria nikoliv špatná, ale jiná, a každý si volí co se blíží jeho kritériím.
  • Dobrý plán.... Polistopadový vývoj je dílem přerozdělování státních peněz... Proto se voličská základna skládá z neúspěšných a seniorů, protože VĚŘÍ, že čím větší přerozdělování tím víc spadne do kapsy jim.
    Jenže má to svůj háček, čím větší je přerozdělování a moc koncentrovana do politiků a úředníků, tím je větší problém s korupcí a neefektivnim rozdelovanim.

    Takže jde o to jak vyzobat ty co si myslí že stát zrovna jim rozdá co nejvic a zároveň ty kteří jsou tak málo myslící na budoucnost, že jim nevadí zadluzovani ani neefektivita přerozdělování.
  • že ti tady tvůj oponent kvalitně vyprášil kožich. A má sympatie davu.Zbitý bijče.
  • ... jsi totálně mimo, primitive, přesně o to mi jde, udělat z idiota totální lidskou trosku :)))
  • ... jsem spokojen, bezmocné IQ 4 se jde zesrat, jak nestíhá a pořád blije svých 20 slov :)))
  • ... přeji ti dlouhý život, protože nosit na krku hnůj, jaký nosíš ty, je dokonalý osud blbečka :)))
  • ... nikdy nepřekročíš svůj zasraný práh vědomí, ty nejslizkejší tupý primitive na netu :)))
  • ... ty víš, co jsou Vary, primitive, tak to jsi mě dostal, máš asi IQ 4 a ne 3, jak se jevíš :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit