Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vidíš Máňo přece tě jen lízli.A je moc dobře že si na vazbičce pobyla a je moc dobře že dlouho.Protože jinak bychom se nedozvěděly ty výlevy blbosti potrefeného Petříka nebo těch jejích dvou blbek - dcer.Přijde školní rok a mladí Nečasovi budou terčem posměchu.Za svého zparchantělého otce.Nedá se nic dělat.Ovšem moc pěkně si přihřáli polívečku ty holky od blbky.Přeci když mám zparchantělou matku tak se nesnažím ji propasírovat do tisku.A tak už do konce života se tihle dva stávají obecními hlupáky s Klausem srovnatelní.
  • Neměli by být zalochovaní především ti, co jí to umožňovali? Pořád tam nevidím, přes všechny mínusy, to, proč by měla být paní v maléru. Takových nadutců je kolem nás jako sraček a nikdo je nestíhá.
  • to se to panečku žije za cizí peníze a proč ne, vždyť je stará dobrá pravda, že z cizího krev neteče. Ti idioti, kteří na tuto svoloč vydělávají peníze, si je vlastně zvolili a to zcela oficiálně.
    pak se přeci nemohou divit, že jsou tam samí zloději a korytáři. Všichni jsou stejní, před volbami slibují a po volbách zapomínají. Starají se hlavně o korýtka svá a svých příbuzných, pak k tomu ještě přistupují korýtka dobrých známých a státní majetek se pak vesele rozkrádá dále. Kapsy všech těch zlodějů jsou bezedné. Pokud se někdo musí odstavit, protože se provalí korupce, pak dostane místečko buď v Brusselu nebo se uklidí do státní firmy. Jako podnikatel si za své průsery mohu sama a sama si je musím vyžehlit. Stát minedá ani floka, naopak mi pošle na krk kontrolu finančního úřadu, zda jsem přece jen něco nezatajila. Chyby státních úředníků ale platíme my všichni, kteří je musíme živit. Tito lidé ale nepracují za minimální plat jako většina národa. Pokud takový "dříč ve státní správě" udělá chybičku, nepíše se o tom, jsou to přece jen malé částky - nějaký ten milion sem a tam, to nás neohrozí, ti idioti dole to zaplatí, přinejmenším se vše hodí do státního dluhu a pak najednou zjistíme, že každý z nás včetně nemluvňat dlužíme "ranec" o jakém se nám ani nezdá. Každý z nás kdo pracuje musí být státu vlastně vděčný, že 8 měsíců pracuje pouze pro něj. Když se to tak vezme kolem dokola, tak je náš stát největší děvka, jaká existuje, bere od nás peníze a nic nám za to nedává. Až se znova narodím, budí chtít být pí. Nagyová - žít si jako carevna na úkor ostatních.....
    • Zapomněla jste dodat, že z nich většina nemá žádnou hmotnou, finanční či jinou odpovědnost.
  • Chudák holka. Ta musela ve vazbě trpět až jí to podlomilo zdraví. Teď dle Nečase nabírá znova sílu. Jestli jí tam ve vazbě nepřilepšoval do košíčku / z podprsenky/ spuštěného z okna vazební místnosti jako to dělali např. Daliborovy. Na co asi hrála. Nám určitě na nervy
  • znáte politika,který nezneužívá své postavení? nevyužil nikdy kontakty? nezneužil informace? neupřednostnil známého? nepřehlédl to co neměl, atd? je to pouze otázka přiměřenosti nebo po česky nenažranosti jednotlivce dokázat si sobě a ostatním něco o nadlidech. *16*
  • Žádnej strom neroste až do nebe,v tom jsem celkem v klidu,ale kolik lidí za tu dobu než se podlomí nas,,,,, to je hrozný *1* *1* *1*
  • No a co se stalo. Nic. Ona i Nečas si nakřečkovali tolik našich peněz, že dneska se již jenom chechtají. Kdo jim vezme nakradený majetek !?
  • Nazývání Nečase panem čistým mě neuvěřitelně vytáčí. Vždyť se ani nezamyslel na strádání dětí a chudších (ač pracovitých a poctivých) po tom milodaru církvi, kterým si asi snaží nahoře vykoupit své cizoložství a lumpárny. Ten člověk od samého začátku na mne působí, že je nesvéprávný - tam kde přestřelí, pak zuřivě vykřikuje svoje obhajoby. Není se co divit. Vždyť učit se od církve znamená nepochopit už vůbec nic.
  • alex.sedlacek
    Zlá čarodějnice na první pohled. Ten její mopslík Nečas - to je opravdu chudák - jít do této krávy!!!!!!!
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme asi tak: takových zmetků (vedoucích pracovníků na všech úrovních...) jsem za svůj život zažil nespočet. Každý z nás, když mu polichotí moc, tak se změní. Je ale pravdou, že některé po té změně nepozná ani vlastní matka. Kdo tvrdí, že nemám pravdu, je hlupák a nadutec. Náš štajger vždycky říkal: "někteří komunisté byli někdy prasata, ale kapitalisté mají už v povaze, že jiní lidé jsou prostředky k množení jejich majetku a né lidské bytosti... Celý problém je ve společenském zřízení, pokud je společnost postavená na závisti, mamonu a předvádění se, kdo má lepší oblek nebo auto, tak se pak nelze divit, že stát, ať chce nebo nechce, řeší donekonečna problémy se stovkami tisíc nezaměstnaných a čas od času s takovými zrůdami, kterých tam mimochodem ve vládě je daleko víc (Kalousek a jiní...), než si obyčejný čecháček dovede v tom nejchurnějším snu představit..." A měl synek recht... Už se těším na Vaše negativa - bando pravičáckých zrůd...
    • Jenom pro doplnění. To, co lidé píší je všechno jen opovídávání už dávno známého výroku Karla Marxe, jenom o tom nevědí, ani ty ne. Takhle končívají revoluce a K. Marx tehdy neznal samosebou dnešek, ale hodnotil Velkou Francouzskou Revoluci, kde uvedl, že francouzský lid vedl tehdy pod vedením nově vzniklé buržoasie revoluci ve jménu svobody, ale namísto svobody si vybojoval "svobodu čachru" !!! Totéž se stalo u nás v listopadu 89. Ona ta komunistická nesvoboda nebyla tak hrozná, jak ji pravičáci uvádějí, ale socializmus zavedl společnost do ustálených stereotypů, z nichž nebylo kam uhnout. Stranické vedení se spokojilo s pouhým výkaznictvím "dobrých zpráv", které jim tedy byly podle požadavku předkládány v podobě výkazů, jež sami jejich zpracovatelé nazývali "Výkaz sedmilhář". A tak lidu nemohlo stačit se jenom najíst, mít i výhody sociální, o nichž se jim dnes ani nezdá, zajet si na dovolenou do Bulharska k moři atp. Chtěli svobodu a proto jich byla plná náměstí. Výsledek ale je stejný, jako psal Marx: Pracující namísto svobiody také dostali jen svobodu čachru a lichvy !!! A ty lidské potřeby , o něž lidé v listopadu usilovali, těch se zmocnili zase jenom polokriminální živly, nezřídka i z řad výše postavených komunistů (viz Nečas - syn STBáka a tajemnice OV KSČ, svazák a předseda SČSP atd...). A svobodu stejně nemají - mohou jet kam chtějí, ale tiskárny na peníze nejsou k mání a zadarmo je nikdo živit nebude. Sami si zrušili ústavní právo na práci a pletou si ho s právem pracovat. Každý může pracovat, ale nikdo tu není povinen někomu tu práci shánět, což na rozdíl od minula komunisté dělali....Ale tak je to ve všech kapitalistických zemích...Výsledkem je rozdělená a nejednotná společnost sice s početně daleko vyšší skupinou poctivých, které ale zloději snadno berou "na hůl" !!! Nyní se musí každý postarat sám o sebe, v listopadu ovšem nikdo o tomto důsledku ani nepípl. A přesto je známý dávno, jen lidé nejsou ochotni se s tímto faktem seznámit...a včas jej pochopit.
      • No, myslím že mě docela podceňuješ, ale o to nejde. K psaní těchto "komentářů" mě osobně vede úplná bezradnost z nastalé situace. S tvými vývody lze souhlasit. Já to ale vidím tak, že jsme mnozi 20 let věřili naprostému bludu o svobodě a neomezených možnostech kapitalismu. Tleskal jsem Havlovi a když dnes čtu jeho lži z Melantrichu, tak bych brečel... Z té situace už není cesty zpět. Čeká nás doba ekonomického temna a sociálně-etnické bouře budou pro mnohé z nás mít fatální důsledky, ať už nás život postaví na kteroukoliv stranu pomyslné barikády. Dopadli jsme zhruba tak, jako bezejmenný umírající somálský sirotek, který umírá z hladu a nemoci, ale má vytouženou svobodu pohybu - je doopravdy havlovsko-kavkovsky svobodný...
        • Myslím, že tě nepodceňuji. Sám píšeš, že jsi "z ODS", ale důležité je , že se díváš kolem sebe.Všude i v ODS, tak i v KSČ , či TOP 09, nebo jinde se najdou slušní a poctiví, stejně jako bezcitní kriplové. Jenomže ale díky stranám k sobě ti slušní lidé nemohou dost dobře nalézt cestu. Brání jim v tom právě ta stranickost. Bezvýchodná situace zase až tak není, byla horší. Ale jde to. Např. na venkově dokáží v regionální samosprávě k sobě slušní lidé najít cestu a klidně jsou kamarádi věřící.a bezvěrec, komunista a ODSák atp. Protože se znají. Města jsou relatívně příliš "bezejmenná" a proto ta nenávist. Slušní lidé se tady nedostávají do postavení decízních orgánů, kriplové je předběhnou a obsadí rozhodující místa dříve - jde jim jen o zisk. A tak vytvoří stranu, kterou lidé považují celou za zlodějskou, či plnou vrahů a kdesi cosi. Bohužel toto je naše trauma, proč to nesměřuje nikam. Strany by neměly sestavovat kandidátky a být voleny, protože tyto nesestavují čestní lidé, ale už předem ta nejhorší spodina vybírá z těch nejhorších. Výsledek pak vidíš jako beznaděj. Ale i to jednou někam vyústí a revoluce přijde. Pokud ale se jen vystřídají zloději za jiné, tak to je špatné, Přímé volby bez partajních kandidátek by pomohly . Viz případ Zemana. Ani já jej nijak nemám v lásce, ale ani v nenávisti a jesti pohne s těžšími kameny, i to bude dobré. Sám ale kolo dějin neotočí, pokud se lid sám nezvedne. A historie nás učí, že se vždycky za čas lidé zvedli. Naposled to trvalo 40 let, bohužel k horšímu. Neprohlédli to. Já jsem netleskal Havlovi, když jsem uslyšel jeho první projev, došlo mi, že je to hlupák, zneužitý kmotry v zákulisí... No nic , myslím, že bychom se shodli. Apropó, ani já nejsem v havířině žádný laik, takže i ti "štajgři" mi nejsou cizí...Začínal jsem na šachtě....jenom ne na Ostravsku....ale Ostravu znám....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit