Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazvat Nagyovou-v te dobe placenou Metresou erarem-politickou ,to je nadnesene.
    Vic jak sekretarka neni a nebyla.
    • Nazývej to pravým jménem, protože kde kdi ví, že je to Nečasova konkubína. *15*
      • Prave proto ,ze kazdy vi ,kdo a co byla a je Nagyova,neni treba ani moc psat.
  • Bonnie and Clyde jsou vemi populární v celém zemi. Jsem rád, že budou i nadále plnit všechen bulvár. Trochu je zastiňuje další hrdina, alchymista Miroslav Babinský, ale hlavně že je o zábavu postaráno.
  • Dle mého názoru by měla jít sedět nejen ona,ale i Nečas.Ale každý odděleně.
    • jak je to možné že jsou v lázních a užívají si peníze danových poplatníků zavřít oba a vratit veškeré miliony co ji cpal Nečas, ale je chyba všech co o tom vedeli a byli zticha aj tých trestat nejbližších spolupraovníků !!!!!!!!!!!!!!!
  • Tak se dovedou chovat jen "nuly" (rozumějte vyložený hovna), když se dostanou k moci! A vo tom to je, Češi.
    • Kapitáne, přednášet Vergília v originále je ve vepříně činnost zcela kontraproduktivní.
      Až půjdou prasátka na jatka, maso nebude o nic lepší . *5*
  • bohužel ve většině případů je to stejné. zažil jsem několik vedoucích - tzv. nadřízených -pracovníků a všichni měli tyto manýry. přitom nemůžu říct, že bychom se my, ostatní podřízení, flákali nebo neplnili svoje povinnosti na 110%. spíš naopak. ale stále to nebylo dost, musely se hledat mouchy nebo nesmyslné hlouposti, které otravovaly práci podřízených. kolikrát jsme měli pocit, že nadřízený musí být na hlavu padlý, svými manýry rozmazleného děcka, hňupa, kterému dali "moc". a to se považuju za loajálního, kterému jde o věc jako takovou a ne o nějaké prosazování subjektivních a v pravdě kontraproduktivních postojů a názorů náhlého pomatence mocí, jen proto, že je "opilý" svým postavením...on je to snad nějaký vyšší zákon, tihleti posedlí "nadřízení"... *11*
    • Kdž jse si to nechali líbit, dobře vám tak.
      *2* *2* *2*
      To já jsem svého bývalého řiditel poslat klidně někam /však víte kam....../. *1* *1* *1*
    • Za minulého režimu si nepamatuji,že by mě některý nadřízený šikanoval nebo ponižoval.Spíše naopak se mi snažil pomoci,ale to byl totalitní demokratický režim ne demokratická totalita.A než se někdo stal vedoucím tak byl nějaký čas kádrován zda vůbec na tu funkci má tzn.i charakterové vlastnosti.Když selhal tak musel jít od válu.S dnešním režimem bude účtovat řada lidí,ale bohužel český ovčan je vždy hrdinou po boji.Takový Bulhaři to řeší okamžitě.Tady k tomu také dospějeme,ale bude to ještě trvat.Než by se někdo stal poslancem tak musel postupně získávat praxi a dnes blb s roztaženou hubou bez životních zkušeností jde pouze za osobním cílem ,podle hesla účel světí prostředky.Politický vězeň Ráth ve vazbě,Smetana apod.Ještě popravovat a 50léta jsou bohatě překonána.A co pančovaní hoši?
  • A co na to Nečasovy děti?
    Nemely by se zřeknout otce?
    To jsou ti pánbíčkári
  • Mám známou a ta šlape,má skvělou kvalifikaci na premiérku,umí v tom chodit.Když může prodavačka proč ne obšťastňovatelka mužských důší,Nečasi stav se,morálka ti jako katolikovi stejně nic neříká.. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jsem si myslela, že RESPEKT je seriozní tisk, ale jak tak koukám, tak nic bulvárního ani jemu není cizí. Tím nechci říct, že to není pravda. Ale vemte si, jak se všichni mocní chovají, akorát dokud u té moci jsou, tak se o tom nemůže mluvit ani psát, tak holt do nich. Aspoň vidíte, co dělají dnešní mocní - myslíte, že jsou jiní? možná ale jenom trochu, budou vyvádět jinak, ale vyvádět budou. Moc je silné afrodisakum - už o tom psal Mňačko. To bylo, je a bude.
  • Ta si koleduje o pár po hubě před nastoupenou jednotkou!
  • Tak tuhle bachyni jsme všichni krmili ze svých daní. Hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit