Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším až se ti schopní podnikatelé začnou likvidovat.
  • Z Johna uz je peknej kousek prasatka, uz mam xicht a lalok vetsi nez hlavu. Jeste par tydnu a muze byt zabijacka... *12*
  • Petře, Petře, kolikrát jsem Tě již musel "pokárat" za Tvé neskutečně hloupé názory, bez jediné špetky historických znalostí a obyčejného, řekněme selského rozumu. Tvá hloupost je "nebetyčná".
    Bible: "Blahoslaveni chudí duchem, neboť jim je určeno království nebeské". Předpokládám, že Tobě je to království nebeské určeno jak napsala Jana. Souhlasím s Janou, nediskutujme tímto hlup.....
  • Vážená paní (slečno) Jano.Přímo jste mi to vzala z huby,tedy z klávesnice.Máte moje sympatie.
    Pro pána pod přezdívkou jkfkjlff se jmenovaným v příspěvku Jany se mužete vzít za ruku a
    tiše odkráčet.Víte kam:......... *1* *16* *16* *16*
  • Myslíte????
    Já to tak nevidím. Nikdo z mé rodiny nikdy nebyl v KSČ !!!!
    Vyrůstal jsem v době, kdy KSČ vládla a tím, že jsem se k nim nikdy nedal jsem pocítil v možnostech ve výběru škol apod. Zažil jsem dobu, když nám zničili Junáka!!!
    Ale vrátím se k tématu. Nepočítám se k neschopným pracujícím, ale mohu z celého srdce prohlásit, že jsem žil . ................Nyní živořím !!!! *16* Je mi 55 let a sociální jistoty žádné *16* *16* *16*
    Doposud patřím ke skupině lidí, kteří makají v práci a to né jen předepsanou pracovní dobu a řádně platím daně i zdr. pojištění. Vzpomínám si na mé rodiče v mém věku. Těšili se ze života, užívali si (v rámci možností) a starali se o vnoučata. Já makám jak blb a nejsem schopen ušetřit na tyden dovolené třeba na Lipně *16* *16* *16* Z tohot vyplývá, že k tomu, abych byl spokojený mám kapánek daleko.
  • Soudruhu Filipe máš na svědomí spoustu zavražděných nevinných lidí z let 50-90 ty a tvoje KSČ

    neseš plnou zodpovědnost za svoji stranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kdo si v tomto státě stěžuje,pouze neschopní jedinci a nebo komunističtí důchodci!

    Divné že?

    Podnikatelé a schopní pracující jsou spokojeni!!
  • tvuj problem--jsi zblbnuty TV--ani se ti nedivim--labilnejsi povahy jsou nachylne a vlastni rozum malo pouzivaji. divas se jen jak kdo vypada, jak mluvi ale strasne moc zapominas o jedne veci.mame demokracii, ale neni to vubec videt!! komunistum vubec nedavaji prostor k vyjadreni, opomijeji je schvalne aby mladi vubec k jejim nazorum necichli.jak jeden mudrlant pravil: bude to trvat nez lidi odvyknou ...nez zapomenou... par generaci to bude trvat, ale pri te smrsti to bude drive. jen se keca kdo, kolik, proc to kradl.o komousech se jen pise v souvislosti s nacismem jako bÿ chtela vladnouci garnitura hodit do 1 pytle fasismus a komunismus..
  • to je hajzl!!! to se mi snad jenom zda!jsem nevedel ze taci ubozaci aji umej psat a jeste tak demagogicky.kreten! a co udelala tvoje vlada za 20 roku, rozkradla 100x vice nez tvoji komousi.
  • Z filosofického hlediska není co dodat.
    Co však z hlediska každodenní praxe. Mám např.na mysli? Může být nemajetný obžalovaný propuštěn na kauci 100tis.Kč, když tá částka je pro něj nedostupná. Není zvýhodněn bohatý, pro kterého je ta částka směčná?
    Amerika je nejdemokratičtější stát a je náš vzor. Přesto však od druhé světové války nepřestala válčít na cizích území. A je to stát s velkou převahou věřících. A tak si Američana představuji jak v jedné ruce třímá kříž a v druhé velmi sofistikovanou zbraň.
    Vlády států slouží globálnímu kapitálu, který vládám určuje podmínky za kterých umístí investiční prostředy né vlády kapitálu. Kdo však ty kapitalisty volil? Kde je tolik proklamovaná demokracie?
    Těch otázek týkající se našeho soudnictví jako Čunkiáda a další kauzy kdy soudy jsou nahrazeny financemi jsme za těch 20let užili.
    Ti naši polistopadoví politici přesto,že byly zvoleni ve svobodných volbách velkou důvěru nevzbuzují
    Lepší ty výzkumy nesledovat.
  • Panu Petrovi, tomu původnímu, z 24.2. - k výroku o dělení lidské společnosti "komunismus na nižší a vyšší třídy" a že hlásali "nadřazenost dělnické třídy". Pane Petře, nesprávná znalost nebo nesprávné pochopení významu pravých slov. Nejednalo se a nejedná se o nadřazenost dělnické třídy, ale o "vedoucí
    úlohu dělnické třídy, což vycházelo z demokratických základů toho, že dělnická třída byla ve společnosti nejpočetnější a tím na základě demokratických zásad práva většiny měli získat vedoucí postavení. A o žádné
    vyšší nebo nižší třídě také nebyla a není řeč. Pouze třídy vykořisťovatelů a vykořisťovcaných, mezi kterými
    zákonitě vyplývají protichůdné vlastnické vztahy, které podléhaly zájmům té demokratické většiny.
  • Kdyby zbylo po panování tohoto skvělého systému, to co po komunistech v r.89 volil bych je do konce života a nechal bych je blahořečit.Proč se nám asi do r.1995 dařilo krotit státní dluh a žilo se nám vcelku dobře? Protože tady po komunistech nic nezůstalo,on se nás ujal velký bratr USA a dotoval viď.Československo bylo pro západ jako zlatá husa a také nás náležitě oškubali.Jinak Dakar asi vyhrával Loprais v mercedesu s logem Tatry Kopřivnice, ty fabriky co budovala škodovka po světě šéfoval asi Rokefeler.Naše hokejisty sponzoravali amíci a Železný trénoval v německu,viď.Že může žít v 21 století v české republice někdo s takovými názory, pak se nedivím,že jsme v takové prdeli.Takle vymyté mozek to by ani "vyzír" nezvládl, klobouk dolů!!!
  • Mimo to zákony schválené vládou zločinců nehodlám akceptovat a doufám že se blíží doba občanské neposlušnosti. Cikáni nám ukázali cestu jak na ty vyvrhele jít *16*
  • Ty za ty tvé ko ko tiny dostaneš jednou tak po hubě, že tě ty magořiny přejdou. Pokud obhajuješ trestné činy téhle garnitury co dnes vládne, je to spoluvina a až 8 knedlíků v 1 cenové skupině *12* *12* *12*
  • Ač komunisty nemusím, tak Johnovo chování, arogance v jeho projevů hodnotím do silného minusu. Představil se celému národu jako obyčejný vidlák, ubožák a Filipovi nesahal v diskuzi ani po kotníky. *10* *10* *10*
  • Správně! To je také obsahem demokracie a ne jenom pouhé volby. A právě ta účast lidu na řízení a správě veřejných věcí tady dosud nikdy ještě v této podobě neexistovala a ani dnes neexistuje....
  • Co to kydáš? Od kdy byl Adolf levičák? Umíš číst? Přečetl jsem Main Kampf a co tam psal a myslel o levici svědčí o tom, že jsi jeden z mnoha překrucovačů pravdy.
  • "oběti komunismu, který uvedlo v život Rusko se počítají na nejméně 100 milionů."

    Zítra napíšeš miliardu.
  • S tímhle jdi někam. Komunisti jsou v parlamentu a právo je volit má každý.
  • Opravdu jsem netušil, jak debilní pitomec vlastně jsi !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit