Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ženy se bít nemají,ale v tomto provedení bych si s radostí kopnul do jejího trapnýho rypáku!
  • Jestli je Karolínka skvělá politička, ta ty jsi velký a slepý Hujer
  • Prostituce je tvrdá makačka.
  • To jste ještě nepochopili,že nám tady předhazuji kreatury,které by se v normálním životě ztrapnily.Nejhorší vláda od roku 1948 a na rozdíl od odboráře si za tím stojím.Jenom těch mrtvých co má na svědomí.Na to nemá cenu reagovat.Podívejte se raději kolik naplaveného bahna tady máme a neschopný nás vedou.Po této ženě neštěkne za rok ani pes na Kampě při venčení.
  • Karolínka je ta nejlepší, nejchytřejší a nejskvělejší politička a měla by se stát budoucí premiérkou a potom i presidentkou a povede nás k světlé budoucnosti a proto ji prosím všichni volte ať ty volby vyhraje.
    • Ještě mi tady chybí" Když nám dá, půjdeme za ní i do pekla. To, že je Karolína nejlepší, je to nejhorší co jsem tady četl.
    • Ty pablbe co to píšeš za nesmysly ,kdyby poslali Karolínu k čertu možná že by se strana vzoamatovala.Karolína není polityčka ale kr-va která patří do kravína nebo do kriminálu.
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
  • Vidím ubožáčku Pišto že tvůj zakrnělý mozeček se už nikdy nezregeneruje!!Jsi chudáček a je mi tě líto!Občas si zakopej svýma zchromlýma nožičkama, třeba se ti uleví! *3*
  • Píková- to je baba, ta ví jak na to. Co v té protikorupční nadstandardně placené funkci udělala.
  • Kde komunista ve větru se houpá, tam mír, klid a šťastný život!
    • Honzíku ty to máíš v té makovici nějak rozházený.Pravděpodobě malý mozek velmi malý a velký žádný jsi prosě dege -_ degene - prostě blbej
    • už jsi pověsil fotra i s matkou?
      • Pošli je ke mně!
        • Chceš věšet vlastní rodiče? Za to, že byli ve straně? Máš pořádně vymeteno. Blboune,
    • To je vidět dneska, jaký máme klidný a šťastný život. Je načese začít věšet takové jako jsi ty. Neboj bry se dočkáš.
    • Dal bych ti Honziku přihlašku do strany a pak nám můžeš udělat radost a pověsit se
  • Nemyslím so, že by LIDEM nějak zazářila v příštích volbách, ale taky moc nevěřím těm průzkumům, jen si vzpomeňte tak to zacvičilo s prezidenstskou volbou, tam byl Fischer v průzkumech na prvním místě a jak dopadl. Trochu odstupu a uvidíme. *4*
  • Není pravda ,že by ji nikdo nevolil. Od nás, třeba by ji volil Pepek Vyskoč/Josef Vyskočil/,
    ten pry by ji ojel místo svý kozy a ještě by ji dal hlas.
    • Bezva, tak jeden hlas máme jistý. Kdy mám přijet na to vojetí?
      • domluvim to z Pepou, ono nyní na jaře toho má hodně, kde jaká koza to požaduje .
        • Do voleb to jistě stihnem. A kdyby měl ještě nějaké kamarády, tak to můžeme vzít jedním vrzem. Vše pro stranu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit