Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Peak má určitě pravý český bezpáteřní charakter. Můžete po ni lít kýble hnoje a splašků a ona nehne ani brvou. Prostě dobře placená funkce je pro ní jak afrodiziakum. Takoví lidé se odpradávna občas vyskytují. Pravý charakter té ženy je vidět hlavně, když si uvědomíme, že nepatří vůbec k chudým. Ona vlastně ani ten plat nepotřebuje. Je dobře zajištěná, ale marná sláva, šustění peněz má na některé lidi zcela zásadní vliv. Něchtěl bych s ní přijít do styku, musí to být terno zážitek jednat z takovým bezcharakterním člověkem, který nemá ani elementární společenský stud. Myslím, že kdyby navštívila psychiatra, několik diagnoz by se asi určitě našlo...
 • M. Zeman před mnoha rokama v debatě řekl že to nejhorší co může potkat politika je
  to pokud se stane směšným. No Peake už toho stavu dosáhla. Sotva lze u nás nalézt
  někoho kdo vzbuzuje u lidí větší pohrdání než tato podrazačka a zlatokopka a to už je v
  konkurenci takovejch darebáků jako jsou Nečas Drábek Vondra Kalousek.. co říct. *1* *1*
  • Zeman blábolí a padá ze schodů:

   http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=770053#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-10
   • Chudáku - že se nestydíš.
  • Prosím Vás, kdo je to ten m.zeman? Není to ten směšný hospodský pobuda, prolhanec a křivák co si momentálně nechává říkat prezident. I když nikdy žádným prezidentem normálních a slušných lidé takové sebestřené, užvaněné, uslintané nic nikdy nebude.
   • Popsal jsi se docela trefně *1*
   • Zřejmě je pro tebe vhodnějším prezidentem knížátko které za peníze občanů chrápe
    v PS.
    • Tečka a ještě nějaký Jirka a mnoho dalších nicků, co mi to připomíná. Cítím výrazný smrad, který vydává stále stejný placený provokatér. Pořád se jen snaží štvát zdejší diskutéry, když ne proti Ksčm, tak proti prvnímu a opravdu demokraticky zvolenému prezidentovi, křivák jeden. Naštěstí už nemá takový úspěch jako před nedávnem, kdy s ním souhlasilo mnohem více lidí, dnes je většinou se svými provokatérskými tlachy posílán ostatními do řiti..
   • Zřejmě je pro tebe vhodnějším prezidentem knížátko které za peníze občanů chrápe
    v PS.
 • Proboha už je konečně vypráskat.Vždyť tam nemají co dělat .LIDEM nikdo navolil,neprošli řádnými volbami *1* *6*
 • Certifikovaná obecně uznávaná blbka.To už jí nikdo neodpáře.Ale má tvrdý kořínek.To jo.Přeci má rodinu ,okolí, známé.Ti všichni vidí a vědí že tohle kopyto mele z posledního.Že jak skončí ve své pidistraně tak bude všeobecnou hlupaňou srovanatelnou s Kateřinou Au Au.Někdejší bursíkovou matrací.A nebude dlouho trvat a bude stanovena jednotka blbosti: bude jí jeden Peake.Napořád a vepsán v oficiálních tabulkách.
 • LIDEM už nemá cenu komentovat, brzy to bude minulost, bohudíky. Ale to druhé místo topáků mě celkem děsí a odmítám mu věřit. Buď si to Kalousek u agentur zaplatil nebo se spousta lidí ještě nepoučila a opět se chystá mu sednout na lep. Doufám, že platí to první a v příštích volbách heo voliči smetou s celou jeho sebrankou, která tu napáchala tolik škod.
 • Už s tou kariéristkou Peake dejte pokoj, vždyť tu její pidistranu nikdo nevolil a jednalo se o ústavní puč. Lidi jí mají rádi asi tak jako klacek v p r d e l i.
 • Tyhle lidi jako je Karolina, nemají o skutečné tvrdé praci ani šajnu a skutečnou tvořivou prací prací poctivě pracujících pohrdají. Jsou to h o v a d a.
 • Morálka lidí v politice je děsná. Politikům nejde o budování země, ale o naplnění svého finančního konta. A tomu podřizují naprosto vše. Komunističtí politici byli také děsní, ale budovali svou zemi a podstatně úspěšněji, než tady ti kapitalisti.
  • Dnes by se komunisté po případném vítězství ve volbách nechovali jinak ani lépe! Což jste to lidičky nepochopili, že je to celkový DUCH DOBY?! Dnešní generace lidí odvrhla morálku, stala se jí brzdou ke sledování pouze osobního úspěchu při užívání života až do krajnosti, dokud nezhebnou!
   Přečtete si prosím článek -"Honba za zlatým teletem",
   http://www.christnet.cz/clanky/5032/honba_za_zlatym_teletem.url
   Pokud nebudeme hledat v osobním i společenském životě řešení shůry, pak tahání figurek po šachovnici zprava doleva, nic dobrého nepřinese, jenom obrovské sociální bouře a převraty, které rozvrátí a zničí i to dobré, co zbylo, i sebe sama. To byl úděl každé revoluce, byť i něco dobrého, na jistý čas vybojovala! - Je však také pravdou, že po bouři přichází klid, a v něm i čas na přemýšlení nad slovy Nejvyššího, a případnou nápravou jednotlivců i skupin upřímných a poctivých lidí, kteří si zamilovali Jeho Pravdu - o té se dočtete v Knize knih ZDE: evangelium Jana 14,6. Přeji Vám pěkný den.
  • s těmi komunisty to je pěkný úlet
   • Když jsi u toho "létání", tak si raději hlídej, aby ti neuletěl ptáček jarabáček...
 • LIDEM a Karolince už nejde o udržení se v politice, kromě dokončení volebního období. Tou tvrdou prací patrně myslí zajištění si pohodlného válení šunek někde v dozorčích radách atp. říká se tomu nějaké trafiky. Pár známých jim zůstane a o to jim jde. Jenomže se o tom nesmí nikdo dozvědět předem, tedy kdo konkrétně kam. Zatím mohou popírat úplně všechno a spoléhají, že v tom povolebním chaosu se na ně pozapomene a oni se zatím "zašijí" jako vojáci na vojně a nikdo si na ně nevzpomene. Vědí, že politika pro ně skončila a nemá smyslu pracovat na volebních preferencích, dost možná nebudou vůbec kandidovat, škoda peněz a do předvolební koalice je nikdo chtít nebude - pokazili by mu šance, navíc každá partaj do voleb dá raději své lidi, než přivandrovalce z LIDEM, to by měla revoluci sama ve svých řadaách...
 • máme ústavní soud,proč povolil stranu,která nebyla volena,aby hlasovala o nesmyslech,která tato vláda předložila,nebo že by byl ústavní soud stejně zbytečný jako USTR,který v minulosti nebyl,nečerpal ze statních prostředků a byl klid.Strana LIDEM je podvrh a nemá ve sněmovně co dělat o hlasování ani nemluvě
  • No právě. Vláda díky LIDEM se stala nesvéprávná, protože v ní a za ni hlasovali členové, kteří nebyli řádně zvoleni. Podle ústavy by veškerá rozhodnutí, která učinila jak ona, tak i nesvéprávný parlament měla být prohlášena za neplatná, stejně jako smlouvy a rozhodnutí nesvéprávného parlamentu by měla být Ústavním soudem zrušena, včetně restitucí, sKaret a vůbec všeho. Navíc by vláda měla být postavena před soud a odsouzena za poškozování republiky nesvéprávnými rozhodnutími !!! Takhle by se mohlo sejít třeba 15 náhodných kolemjsoucích po ulici, prohlásit se za vládu a začít vydávat usnesení....co je to tu ta bordel ??? Podle Pišty máme nesvéprávného, ale řádně zvoleného prezidenta, zatímco parlament, v kterém se díky podvodu ocitli členové, kteří nebyli vůbec zvoleni je podle Pišty svéprávný ??? Koukám, že i Pišta je nesvéprávný, protože řádně zvoleného prezidenta nazývá nesvéprávným, zatímcco nevolení člwenové parlamentu, kteří se dokonce dostali do vlády jsou svéprávní ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit