Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostituce je tvrdá makačka.
  • Vidím ubožáčku Pišto že tvůj zakrnělý mozeček se už nikdy nezregeneruje!!Jsi chudáček a je mi tě líto!Občas si zakopej svýma zchromlýma nožičkama, třeba se ti uleví! *3*
  • Ženy se bít nemají,ale v tomto provedení bych si s radostí kopnul do jejího trapnýho rypáku!
  • Jestli je Karolínka skvělá politička, ta ty jsi velký a slepý Hujer
  • Hlavně že stádo stále volí komunistické zločince!
    • Opravdu inteligentní příspěvek. Ti Vámi hanění zločinci hospodařili ,vždy s přebytkem. Pak to vzala pravicová *12* a když v roce 1997 jim teklo do bot, jelikož vše prodrbali hned utekli. *1*
  • Mám návrh, vystupme z anonymity a prezentujme se svýma adresama. Třeba se něco pohne dopředu. Přece proboha nejsme v padesátých letech, že by nás za naše názory věšeli! Nebo ano?
    • To je teda hodně blbej nápad. V 50 letech sice nejsme ale za to jsme v době kde je
      svoboda slova pouze prázdný pojem a trestá se kámo.
      Takže pak se může stát že některého z přispěvatelů čistě náhodou šéf propustí z
      práce a nebo si někoho z nás podá parta svalovců zaplacená zdejšíma mafiánama
      kteří si dnes hrajou na podnikatele a tzv. nobl společenskou vrstvu.
      V tomto státě kde platěj zákony džungle a peněz s tím má mnoho našich spoluobčanů
      moc špatné zkušenosti.
  • Karolínka je ta nejlepší, nejchytřejší a nejskvělejší politička a měla by se stát budoucí premiérkou a potom i presidentkou a povede nás k světlé budoucnosti a proto ji prosím všichni volte ať ty volby vyhraje.
    • Ještě mi tady chybí" Když nám dá, půjdeme za ní i do pekla. To, že je Karolína nejlepší, je to nejhorší co jsem tady četl.
    • Ty pablbe co to píšeš za nesmysly ,kdyby poslali Karolínu k čertu možná že by se strana vzoamatovala.Karolína není polityčka ale kr-va která patří do kravína nebo do kriminálu.
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
  • Kde komunista ve větru se houpá, tam mír, klid a šťastný život!
    • Honzíku ty to máíš v té makovici nějak rozházený.Pravděpodobě malý mozek velmi malý a velký žádný jsi prosě dege -_ degene - prostě blbej
    • už jsi pověsil fotra i s matkou?
      • Pošli je ke mně!
        • Chceš věšet vlastní rodiče? Za to, že byli ve straně? Máš pořádně vymeteno. Blboune,
    • To je vidět dneska, jaký máme klidný a šťastný život. Je načese začít věšet takové jako jsi ty. Neboj bry se dočkáš.
    • Dal bych ti Honziku přihlašku do strany a pak nám můžeš udělat radost a pověsit se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit