Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale, že hejbe žlučí pan Trump teploušovi Gayínkojc, có?








    .
    • Kašli na Gayínka, co je nového v prosperujícím Luhansku, chybí nám tvé informace o Novoruské konjuktuře ????
      • když jsi s nervama v hajzlu děláš překlepy, muhehe
        • prostě nejsem dokonalý

          vivat CCCP, vivat nový ruský tank armata






          PCHE !!
      • víme sajmon, konjuktuře
    • přéééééésně, hejbe, hejbe

      vivat Donbas






      YEAH !!!
      • víme sajmon, donbas
      • A ne a ne to rozdejchat, co teplouši Semjone Gayínku?
        • Na to už jsi se ptal desetkrát, tak se neztrapňuj, stejně ti nikdo neodpovídá, děláš všem Novorosijcům jen ostudu *13*
          • přéééésně








            YEAH !!!! *1*
  • Pan primář mě jen tak nepustí, ještě nemám spravenou kriplkárku!
    • soudruhu BTW, pošli mi adresu, na vozík ti přispěji *13*
      • teplouši Gayínku šetři si na novou kriplkárku, ona ti otevře svět a pak možná už nebudeš tak blbej!
        • geniální myšlenka, vytesat do kamene, měl by jsi tvé fenomenální rady vydat knižně *3*
          • přéééééésně a mohlo by se to jmenovat " Můj život a gájínkování na Tiscali "








            WOW !!!
            • Hned bych si koupila pár svazků.
        • z teplýho Sajmona uděláš onučku
  • Všímáte si, jak, kdykoli si vzpomenu, udělám z teplouše Semjona Gayínka smradlavé holomócké syreček???








    JO !!!
    • není člověka který by s tebou necítil, prostě ti zničil život, to ale neznamená, že nemůžeš začít znovu
      • co na to pan primář, už tě pustí teplouši?
      • přéééééésně








        ŸEAH !!!
    • celá ČR si toho všímá
      • víme sajmon
  • Kdyby Trump postupoval jako Bush,Clinton,Obama tak tam provede mexické jaro nebo jim doveze demokracii a Sombrero zaplatí zeď a tři patra postaví sám vcukuletu.
    • přéééésně, kdyby postupoval jako Stalin bylo by Novočesko v cajku








      YEAH !!!
      • teplouši Gayínku, zatím vypadáš jako vteklej ratlíček, hafinky haf, bezmoc s tebou třepe!!!








        .
  • A jejej. Kulihrach je ve službě a má virózu. *6* *15*
    • si, že jsi úplně v hajzlu Sajmone, nemáš na to, jsi pouze místní blbeček k smíchu všem, a to nás baví!
      • přéééésně, ať se přizná a to hned *10*








        SPLASH !!!
        • slovník trapnej teplouši Semjone Gayínku, vždycky tě rozhodím a pak jsi o5 za blbce, jen pokačuj, exhibuj!
          • mám stejné informace


            vivat Zeman, vivat Venezuela a její sovětská ekonomika
            • to hlupáčku Semjone Gayínku, vždy budeš teplouš!
  • Tu opět prosmrděl celý boží den?
    • Je to můj koníček, jako mrzák na vozejčku ani jiný mít nemohu!








      .
      • Jako můj oblíbený akční hrdina Meresjev.








        WOW !!!
        • Rusy nadáváš jen ta na oko, vždyť ty je miluješ teplouši Semjone Gayínku, jedno pod jakým nickem! Proto se ti furt smějeme, my rozumní!
          • co znamená : "Rusy nadáváš jen ta na oko" co máš za translátor ? tak piš rovnou v azbuce *3*








            YEAH !!!!
            • Utři si slzičky vzteku teplej Semjone Gayínku, nevidíš na klávesnici "jen ta na oko" blbečku! Tupec si po svých degeniálních rodičích,že mrzáčku?
          • souhlas, my rozumní koukáme
            dearputin.com
    • přéééésně, já jsme zde na stráži už 48 hodin a pořád tu simon opruzuje, také si děláš statistiky kdo a jak dlouho tu chatuje ? *3*








      WOW !!!
      • Chlapi, držím Vám palce. Jste tu potřební. Už byl simon nahlášen ?
  • www.dearputin.com
  • Mám radost, že konečně někdo začal bránit slimákům rozlézat se po celém světě. Držím Trumpovi palce s jeho zákazem pro 7 zemí a rozhodnutí postavit zeď. Toto je ta správná cesta v boji proti islamizaci EU a měli bychom ji následovat. Správně se k tomu vyjádřil i náš nejlepší prezident Zeman.
    • nejlepší prezident byl Gottwald, Zeman je až po něm *10*


      vivat CCCP
      • přééééééésně








        YEAH !!!
        • jsi debilem dne Sajmone Teplouši!
    • přesně tak, je dobře že prezident Trump podporuje NATO a usiluje aby do něj bylo nasypáno mnohem více, jen tak budeme hnát tu ruskou svoloč až za Ural

      děkujeme pane Trumpe
  • Amerika se stane neobydlenou pevností. Trump tu zeď bude muset zaplatit a na Trumpovu politiku doplatí běžní Američané.
    • Tu zaplatí havloidi a ty určitě taky přispěješ a určitě i svou prací,abys poznal co je to práce.
    • o tom hluchoněmý video blbečku
  • Zeď, je jedno kdo ji zaplatí. vůbec o nic nejde. Peníze se pouze otočí, lidé budou mít práci a všichni budou spokojení. Dolar se natiskne to není žádný problém.
    Lidé si staví zdi, ploty kolem svých parcel a pozemků. Staví se zdi kolem železničních tratí, staví se ploty kolem dálnic, pokud to takto dál půjde budou pouze zdi a ploty. Nedaleko od nás se zdí rozdělila celá vesnice kvůli železniční trati, dneska tam se nemohou ani sousedi navštívit. Když jsem byl na Lipně před 45 lety, tak tam nebyl žádný plot, žádný zákaz vstupu. Mohl jsem se utábořit kde jsem chtěl, chytat ryby taky kde jsem chtěl. Dneska když se chcete dostat k vodě, tak nemáte možnost bez souhlasu majitele nebo zaplacení poplatku si namočit ani nohy. Celý svět se rozparcelovává, kam to dále půjde? Lidé jsou jako kobylky, jsou jako mor co zaplavuje tuto planetu. Jednou to dopadne špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit