Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si tedy pamatuju to co tu bylo před třiceti (i čtyřiceti) lety a musím souhlasit, že se těch posledních 30 let povedlo. Nikdy v historii jsme se neměli tak dobře jako nyní a to nemyslím materiálně. Hlavně jde o svobodu, volnost, možnosti sebevzdělávání i seberealizace a dostupnost informací. Bohužel je dost lidí, kteří si s tím neví rady a podléhají různým frustracím z vlastní neschopnosti, dezinformacím, zvěstovatelům "dokonalého" světa (viděného třeba v Číně) a šiřitelům té "blbé nálady". Takoví svoje pofňukávání a sebelítost ventilují nadáváním na vše v různých "diskusích" ...

    • Wolfcastle

      Ale jo máme se lépe navzdory tomu jak jsme za těch 30 let okrádani tunelováni a úředníkama víc a víc ušlapáváni, zdaňováni atd., nebýt toho měli by jsme se dnes královsky a nebyly by jsme popelnicí západu plnou montroků...

    • KIMCID

      Nejvíc pofňukavají lepšolidi ostatní jsou spokojení

      • Definuj presne - kdo jsou ti lepsolidi...?


      • Hlavně těch posledních sedm let se povedlo. Objevil se Babiš, Okamura, Zeman. Jenže staré mafiánské struktury které doufaly že budou po převratu vládnout a krást "na věčné časy a nikdy jinak" teď kňučí jak zpráskaní psi.....🙂

        • No jo, Bureš rozdá kobliny, zeMAN k tomu řekne pár sprostých hospodských rádoby vtipů, OkatáMůra slíbi ovcím, že budou o všem rozhodovat v referendu a když nebudou vědět jak mají rozhodnout, tak jim to OkatáMůře čekne. A bude líp.

          • KIMCID

            Ano jak se máš špatně pobreč si tu.Ať víme co tě tlačí

          • A vy jste naštvaní, že už vám lidi neskáčou na ty vaše laciné populistické kecy jako dvě desetiletí předtím. Chtěli byste dál krást ale nechcete se dělit.....Já jsem vám přece před posledními volbami radil NAPEČTE VÍC KOBLIH NEŽ BABIŠ A MŮŽETE DÁL RABOVAT STÁTNÍ KASU jenže vy byste chtěli lidem stále poroučet, rozkazovat za ně a krást jejich peníze a nepustíte jim ani tu  koblihu.

            No to se nesmíte divit, že vám lidi ty vaše hloupé kecy už nežerou, dvacet let vašich žvástů stačilo....i auto když chcete, aby jelo, musíte do něj aspoň nalít benzín....vy byste rádi se stejně jako dříve vozili zadarmo, ale nejste ochotni nic investovat...tak to je vaše hloupost, můžete si za svůj krach sami.....!!!! Dobře vám tak h..loto nenažraná zlodějská závistivá.....😯

  • V květnu se vlča narodilo, v červnu pak zapršelo.

    Takový liják já v životě nevidělo! vlče prohlásilo

  • Pink

    Už před pár léty jsem někde četl: Budoucnost patří mladým. Dobře jim tak!

  • vanhorne

    Tricet opravdu povedenych let! Bude lip a budou jeste povedenejsi.

  • vanhorne

    Legendary actress and singer Doris Day dead at 97 from pneumonia

  • Ten český šaškystan má světový primát v tom, že členové organizace podle zákona zločinné a oprovrženíhodné si válejí ko.le (a f.ndy) v parlamentu, kam si je stádo zločinců a tupců zvolilo.

    • KIMCID

      krásně tě utřel

    • Tak chvilku k věci.

      A co s tím chcete Občane reálně dělat? Tedy kromě omrzujícího kvílení na toto téma? Váš návrh? 

      Postavíte nějaké milice z demonstrantů "Milionu chvilek" a vyženete z parlamentu půlku poslanců? Napříč současnými politickými stranami (tedy KSČM, ODS, TOP09 a dalších kde všude ti "bývalí komunisté" jsou?). Vzpamatujte se - je třicet let po sametu!! 

      Vydáte carský edikt, kterým zrušíte demokratické volby? Každý jeden bude muset projít před Vaší excelencí a obhájit své čisté tričko a jeho blahorodí Občan rozhodne, kdo může a kdo nemůže volit a rozhodne také koho má ten který volit?

      Pokuste se podívat se také dopředu a nejen pořád bručet o 40 let staré historii. 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit