Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

    Tricet opravdu povedenych let! Bude lip a budou jeste povedenejsi.

  • Pospíšil (zatím TOP) už naznačil, že by "docela rád opustil TOP 09 a uvolnil místo jiným a rád by svými zkušenostmi pomohl hnutí ANO a v jeho řadách navázal na svojí dosavadní funkci v EU".
  • My starší vždycky tak trochu s nedůvěrou a obavami sledujeme počínání mladé generace. 

    Tak je tomu ale od věků lidstva. S mladými lidmi pracuji celý život. Nejsou o nic horší, než my v jejich letech. Jen jsou jiní, protože je jiná doba ve které žijí. Mají jiné možnosti, jiné problémy. 

    Pokud ale budou umět normálně a logicky (podle svého úhlu pohledu) myslet a jednat, tak se myslím nemáme čeho obávat. Ani my jsme v očích našich otců nebyli vždy hodní jejich obdivu a důvěry. A dnes?  My jsme otcové....

    Věk není ani zásluha, ani ztráta

  • Moje pocity jsou asi pozitivní. Myslím si, že se těch třicet let docela povedlo. Respektive mně se to samozřejmě těžko hodnotí vzhledem k tomu, že jsem narozený v roce 1994, takže některé věci vnímám třeba od doby, co jsem byl na gymplu, tedy od roku 2004 dál. Velkou část té doby jsem neprožíval, takže těžko hodnotit, ale jinak osobně si myslím, byť to tak někdy nevypadá, že česká společnost je v dobrém stavu a těch třicet let bylo povedených.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Je zajímavé sledovat srovnání od někoho, kdo zná jen "půl cesty".  To je jako bych já třeba řekl, že sice jsem nikdy nejezdil s mercedesem, ale v oplu jsem najezdil tisíce kilometrů a myslím, že v oplu se jezdí lépe. To má fakt vypovídající hodnotu....🙂

  • Born 1994 - pamatuje od doby na gymplu 2004 - buď geniální dítě nebo něco nesedí...😬

  • josef.chmela

    Mladý starosta si ho... pamatuje a tak nemůže srovnávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit