Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na pozadí smrti 226 lidí, skutečně humanitní diskuse. Ale, to je jasné - Češi! vždyť se podívejte na jejich politiky. Je horší verbež než ta WashBruxeleská.
    • a ty jsi idi.t kremelský *12* *12*
  • Dalo se očekávat, že chybu letadla nepřipustí jak Rusové, tak Egypt, ale také že toho využijí islámští teroristé. Jedině u těch případné zavinění nebude znamenat postih. Pokud tomu tak bude, Rusové jistě najdou způsob, jak to islamistům spočítat. Pokud ano, jistě to bude naprosto zasloužené. Zřejmě se ale budeme muset dočkat zpráv z "černé skříňky", abychom mohli buď spravedlivě odsoudit teroristický čin, nebo pouze konstatovat a litovat ztráty tolika životů. které jsou jistě velkou ztrátou nejenom pro ty nejbližší.
    • Náááás mnóóógo, što eto nějakých 200, kapka v nekonečném rudém moři nás rusáckých bohatýrů.
      Truchlit nad pár rusáky za jejich zvěrstva po celém světě????? ani omylem - jedině snad až přiznají ty komoušské ...... barvu se sestřelem nad Ukrajinou.
      Vždyť jsou tak tupí, že už den po, chtěli i přes odpor Egypské strany poslat do vzduchu další jeich plně obsazený vrak.
      Avšak zdejší vrchnískřtův řiťolezec - soudruh NICeman už by měl vyjádřit "hlubokou lítost a vyrazit do Moskvy olízat mu bolístku.
      • Doufám, že ztrátu tohoto idiotenfest V.I.L., nikdo nebude litovat Jeho ubohost nebes se dotýká.
        • Jak vidět z hlasování, asi to nebude tak horké. Těch vašich rusáckých -píp,píp,píp- má valná většina plné zuby.
          A v kontextu - klátíci se ožralec z pražského hradu a jeho guru - komoušfašist putin, pak už nemůže rusáckou .... většina normálních lidí ani cítit.
          Tak jakýpak smutek.
          • ... z hlasování jde vidět že jsi ultrakoukot: )))
  • Trollí hymna: (Přejato a upraveno)
    Já jsem trolda hloupé tele,lezu náckům do pudele - Nemám názor nemám cíl, jsem jen pouhý i*becil - Jenom melu, melu pořád, jaký je ten Putin neřád - Ženu se jen za titulem, budu brzy všude v*lem - Já mám nicků jako smetí, jsem jen jedno z trapných dětí - Brzy končím vodič volá, zas jen budu dělat v*la - Tak zde bliju jako troldík, ten co neměl nikdy sexík - Já jsem pouhou onucí a mám depky z polucí - Dávno už vím jak jsem mimo, nikdo se mnou nemluví – užitečný jak ten roztoč, říkají mně Pepek Vyskoč – je to peklo převeliké, je to strašný pech – jak ten bubec množím nicky- už jich mám jak čokl blech---
    • Díky pravej tiradore...: )))
      • ano poplácej se po zádech zlej trolle *15*
    • fenonomenální, celá ČR ti děkuje
      • přééééésně a pražská kavárna se může jít klouzat
        • "Ja, ja, ta Pragerkafee ist moc tobra kameraden. Tam moc hovezí mozga". Citace ze sudetiše cajtung.
          • sie sind ausgezeichnet trottel nicht wahr *11*
  • Z takové diskuse je mi nablití,ubožáci.
  • Pád ruského letadla je tragédií, ale nikoliv náhodnou

    Je všeobecně známo, že stav ruského letectví je velmi špatný, což dokazují i mezinárodní instituce a statistiky. Letadla občas spadnou všude, ale v Rusku a u ruských strojů je tato pravděpodobnost vyšší.

    Statistiky Úřadu pro civilní letectví hovoří jasnou řečí. Podle nich v USA na jednoho cestujícího, který zahyne při leteckém neštěstí, připadá 13 milionů bezpečně dopravených lidí, kdežto v Rusku je tento poměr 1 ku 370 tisícům!

    Samotní ruští experti vystavili své zemi v letecké dopravě velmi nelichotivé vysvědčení. V odborné studii (viz link dole) mimo jiné napsali. „Rusko překonalo Černou listinu zemí pro leteckou dopravu. Lety civilních letadel v Rusku mají 2x větší pravděpodobnost, že skončí katastrofou než v Africe, a 13x větší než je světový průměr. Od roku 1953 měla letadla společnosti Aeroflot celkem 127 nehod, při kterých zahynulo 6895 lidí.“
    • Nejsi ty poradce Nejvyššího statistického úřadu ČR. Lžeš ve stejném typu jak oni - účelově!
  • ... zdejší špičky mají zase o čem týden plkat :)))
    • ... díky za potvrzení :)))
    • Zdejší multinick Simon má o5 téma na týden...: )))
      • Až na to že Simona není multinick.

        Tím jsi ty zlý trolle btw putine rybano. Ty naklikáš za vteřinu desítky bodů
        a smrdíš tu celý den. *15* *15*
      • ... o2z :)))
  • O jakém sestřelení se stále spekuluje? Myslim, že je to jasné. V letounu explodovala trhavina, nicméně vyčkejme na výsledek vyšetřování. Pak Alláh s tím, kdo ji tam nastražil...
    • hrdina putin - kdo to je?? co to je??? - to je ten rusácký komouš-fašistický skřet, ke kterému místní opilecký rusáckořiťolezcký křivák jezdí pravidelně k raportu pro pokyny jak se dál zesměšňovat???
    • Ještě v pátek jsi tu tvrdil že ho sestřelili nějací amrdóli či ký ho rusák...
      Tak že mne tvé dojmy ponechávají zcela v klidu. *1* *1*
      • V pátek? To asi těžko. Jediný, kdo tady smrdí nonstop jsi ty, smrad multinick Simon...: )))
        • Simona a Stanley jsou dva rozdílní lidé plácale.

          Ty sám jsi multinick zlej Putin BTW rybana jura troll. *1* *1*
          • Jasně čapisrale, to víš že jo *1*
            • Přezdívku čapisrál také dáváš deseti různým lidem.
              Jdi hrát Barona Prášila hm soudruhu. Na lhaní máš talent *15* *15*
        • ... kdo se baví s takovým smradem, je také smrad :)))
  • Putinova parta se také snaží cenzurovat a ovládat internet.
    Opoziční blogery nezákonně odpojuje a blokuje.
    To kritizuje i Snowden a toho z lásky k CI vinnit nemůžeš.

    Paragraf na hlavu opravdu potřebuješ.
    Ukrajinská ústava říká že územní změny mohou být provedeny jen po celonárodním!!!!!
    referendu. A z této formulace je jasné že referendum na Krymu je neplatné
    • Zase se oháníš něčím, o čem nemáš ani páru čapisrale *15* Ale chápu, se svým IQ90 jsi schopen pracovat, ale ne chápat. Přesně dle přání tvého obdivovaného fašistánu.
      • ˇčapisrálama označuješ všechny kolem. Tak si ujasni kdo to vlastně je.

        Naopak. ty se marně snažíš překroutit fakta Celonárodní referendum o
        změně územního uspořádání na Ukrajině neproběhlo. A jen ono o něm může
        rozhodnout. Tak to stojí v Ukrajinské ústavě.

        Proto KRym jednalo v rozporu s právem. Na referendum o odtržení neměl jednoduše žádný
        nárok.
        • Buď v klidu čapisralí multinicku, týká se to jen tebe *3*
          Krym je ruský s vždy byl. A taky už zůstane. Plácáním to nezměníš *5* Zato hranice Ukrajiny nebyla nikde nikdy zanesena, tak bacha na Poláky a Maďary, i oni by si klidně mohli svůj kus vzít zpět *15*
          • Takže také jistě podpoříš Mongolské nároky na ruské území že.
            Mají na něj ještě starší historický nárok. Patřilo jim

            Ruská strana v 90 letech uznala územní celistvost současné Ukrajiny i s Krymem.
            Tuto smlouvu tvůj Putin jako zločinec pošlapal. To nezměníš multinicku.
            • Nepodpoříme, protože celá země patří trilobitům a nárok si také dělají Dinosauridae.
        • Rusko garantovalo Ukrajině celistvost a nedělitelnost Ukrajiny výměnou za to že si neponěchá jaderné zbraně. To vše mezinárodní smlouvou. Proto ani přidružení Krymu k Ruské federaci nemůže být podle Ruských zákonů platné..... Leda by byli Rusáci podvodníci a lháři..... Ale to oni přeci nejsou *1* *1* *1*
          • Ukrajina nemá hranice nikým garantované. Jen je u hambáče načmáral barák s bombama.
            To není konec, počkejte, až nová Polská vláda vznese územní nároky pro Veliké Polsko.
  • Držte smutek. Držte. Mladým holkám se to snadno řekne.

    Ale já jsem stará, tlustá babka. 75 let je 75 let.
    V pozoru bych i vydržela ale moje zvadlá prsa mají trvale pohov a válejí se po pupku. *8*
  • Smutné... Moc je mi všech líto.
    Třeba se rusové chytí za nos a napříště budou mít větší pochopení pro utrpení jiných. Třeba jim dojde jak trpěly rodiny v Holandsku když jejich blízcí čtrnáct dní leželi na poli mezi troskama.... Smutné *9* *9* *9*
    • Pokud myslíš to letadlo, co sestřelili nad Ukrajinou Ukrajinci, tak to má s Rusem společné jen to, že ho Ukroši sestřelili zbraní ruské výroby *5*
      • To nic nemění na situaci že pozorovatelé OBSE kteří se na místo dopadu bezprostředně vydali byli zatřeni a vzati do zajetí proruskými separatisty. Stejně jako to nic nemění na tom že území na které letadlo dopadlo kontrolovali proruští separatisté, čtrnáct dní znemožňovali všem přístup k troskám a nechali dětem vyklovávat oci vránama......... *16*
        Kdo to sestřelil vědí nejlépe ti jež brání vyšetřování. Ať si každý udělá obrázek sám.
        Což konec konců nebylo předmětem mého přízpěvku.
        Kdyby jsi raději držel ústa.
        • Takže podle tebe proruský Ukrajinec není Ukrajinec. Proamerický Čech tudíž asi nebude Čech, ale Američan, že? Kdyby jsi raději navštívil nějakou knihovnu a neplácal celý dny na Tiscali *4*
          • Proruský Ukrajinec ??? To je nějaký nový Kremelský termín ???
            Od začátku to byli PRORUŠTÍ SEPARATISTÉ. Nikoli Ukrajinci ale Rusové narození na ukrajině, tedy alespoň tak to prezentoval Kreml. Protože jsou na Ukrajině Rusové údajně utiskováni dodává jim Moskva hummanitární pomoc například tanky, děla a munici..... Mamatáku. *1* *1* *1*
            • No já jsem vznik vyšetřovací komise pod vlajkou Organizace spojených národů nevetoval.... Na NEvyšetření viníků mohl mít zájem jen někdo kdo v tom měl prsty.

              Došly ti argumenty tak se sniž k Ruskému standardu...... Začni sprostě nadávat na všechny ostatní *1* *1* Nulo

              Konec konců Kreml neměl na Krymu žádné vojáky až dodnes tudíž neexistují důkazy že ti soldáti bez výložek jsou Rusové ..... a každý tomu věří protože to říkal Putler. *1* *1*
            • Na tobě se ta příroda opravdu vyřádila... Bez důkazu, ale kecat budeš do roztrhání těla *4*
      • Letadlo sestřelila ruská strana. Sama se k tomu přiznala a systém buk ihned po
        sestřelu převezla zpátky do ruska.

        Ruská strana kontrolovala oblast a nechala okrást mrtvé. To je hnůj.
        A na Ukrajince to nesvedeš.
        • Ruská strana na Ukrajině jsou ukrajinští Ukrajinci narození na Ukrajině, kupodivu. Pro zbylé tvrzení ti důkaz jaksi chybí... Ukroši sestřelili nad Ukrajinou, Ukrajina je plně odpovědná. Ale to ti asi nikdy nedojde čapisrale *3*
          • Ukrajinci ruského původu kteří chtějí Ukrajině ukrást území nejsou nadále ukrajinci.
            Ale podle práva a zákona teroristé a vlastizrádci.-

            Strelkovova parta se na sociálních sítích přiznala k sestřelu letadla. Když se zjistilo
            že jde o letoun civilní ihne přiznání smazala. Pozdě. V éteru bylo zaznamenáno.
            Strelkovova parta měla Buk a ten byl ihned poté převezen zpátky do ruska.

            Jen zločinci zametají stopy. Důkazů je dost. a a ni lhář jako ty s tím nic neudělá
            • No když tak zametají tak to dělaj pěkně hloupě protože měli nejprve zamést ze lháři jako jsi ty a vrahounský terorista Strelkov.
            • Dle práva a zákona jakého? Cituj číslo zákona příslušný paragraf, pak se možná můžeme bavit.
              Ano, zločinci zametají stopy, ne nadarmo je Google, Facebook a spol. americká srajda pod dohledem NSA *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit