Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sie sind ausgezeichnet trottel nicht wahr *11*
  • a ty jsi idi.t kremelský *12* *12*
  • ... z hlasování jde vidět že jsi ultrakoukot: )))
  • Jak vidět z hlasování, asi to nebude tak horké. Těch vašich rusáckých -píp,píp,píp- má valná většina plné zuby.
    A v kontextu - klátíci se ožralec z pražského hradu a jeho guru - komoušfašist putin, pak už nemůže rusáckou .... většina normálních lidí ani cítit.
    Tak jakýpak smutek.
  • Nepodpoříme, protože celá země patří trilobitům a nárok si také dělají Dinosauridae.
  • Ukrajina nemá hranice nikým garantované. Jen je u hambáče načmáral barák s bombama.
    To není konec, počkejte, až nová Polská vláda vznese územní nároky pro Veliké Polsko.
  • Na pozadí smrti 226 lidí, skutečně humanitní diskuse. Ale, to je jasné - Češi! vždyť se podívejte na jejich politiky. Je horší verbež než ta WashBruxeleská.
  • Nejsi ty poradce Nejvyššího statistického úřadu ČR. Lžeš ve stejném typu jak oni - účelově!
  • "Ja, ja, ta Pragerkafee ist moc tobra kameraden. Tam moc hovezí mozga". Citace ze sudetiše cajtung.
  • Doufám, že ztrátu tohoto idiotenfest V.I.L., nikdo nebude litovat Jeho ubohost nebes se dotýká.
  • hrdina putin - kdo to je?? co to je??? - to je ten rusácký komouš-fašistický skřet, ke kterému místní opilecký rusáckořiťolezcký křivák jezdí pravidelně k raportu pro pokyny jak se dál zesměšňovat???
  • Náááás mnóóógo, što eto nějakých 200, kapka v nekonečném rudém moři nás rusáckých bohatýrů.
    Truchlit nad pár rusáky za jejich zvěrstva po celém světě????? ani omylem - jedině snad až přiznají ty komoušské ...... barvu se sestřelem nad Ukrajinou.
    Vždyť jsou tak tupí, že už den po, chtěli i přes odpor Egypské strany poslat do vzduchu další jeich plně obsazený vrak.
    Avšak zdejší vrchnískřtův řiťolezec - soudruh NICeman už by měl vyjádřit "hlubokou lítost a vyrazit do Moskvy olízat mu bolístku.
  • Dalo se očekávat, že chybu letadla nepřipustí jak Rusové, tak Egypt, ale také že toho využijí islámští teroristé. Jedině u těch případné zavinění nebude znamenat postih. Pokud tomu tak bude, Rusové jistě najdou způsob, jak to islamistům spočítat. Pokud ano, jistě to bude naprosto zasloužené. Zřejmě se ale budeme muset dočkat zpráv z "černé skříňky", abychom mohli buď spravedlivě odsoudit teroristický čin, nebo pouze konstatovat a litovat ztráty tolika životů. které jsou jistě velkou ztrátou nejenom pro ty nejbližší.
  • ano poplácej se po zádech zlej trolle *15*
  • Díky pravej tiradore...: )))
  • přééééésně a pražská kavárna se může jít klouzat
  • fenonomenální, celá ČR ti děkuje
  • Trollí hymna: (Přejato a upraveno)
    Já jsem trolda hloupé tele,lezu náckům do pudele - Nemám názor nemám cíl, jsem jen pouhý i*becil - Jenom melu, melu pořád, jaký je ten Putin neřád - Ženu se jen za titulem, budu brzy všude v*lem - Já mám nicků jako smetí, jsem jen jedno z trapných dětí - Brzy končím vodič volá, zas jen budu dělat v*la - Tak zde bliju jako troldík, ten co neměl nikdy sexík - Já jsem pouhou onucí a mám depky z polucí - Dávno už vím jak jsem mimo, nikdo se mnou nemluví – užitečný jak ten roztoč, říkají mně Pepek Vyskoč – je to peklo převeliké, je to strašný pech – jak ten bubec množím nicky- už jich mám jak čokl blech---
  • Z takové diskuse je mi nablití,ubožáci.
  • Přezdívku čapisrál také dáváš deseti různým lidem.
    Jdi hrát Barona Prášila hm soudruhu. Na lhaní máš talent *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit