Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurňa, tady je snad celý Zemanův volební štáb. Naštěstí jejich snaha (jak slibovali) posílit kampaň na internetu, je zcela kontraproduktivní. Kdyby "mlčeli", udělali by... Prostě trapas!
    • Mně před chvílí volala dcera, že se jí na FB furt na zdi objevují Zemákoviny, že už si na to stěžovala správci...
  • Dneska z té diskuse mám radost. Především příznivci pana Zemana mne potěšili, třeba už jen tím jaký mají nadhled a vzdělání. Jsem ráda, že vím koho volit. Jsem ráda, že vím, ke které části národa patřím. Děkuji Vám přátelé! Hrdiným internetových diskusí jako je Pravý Čech, sahara, Franta, Plej, KarelIV a Vlasta především! :-) Jen houšť! Ráda si zase počtu a rozšířím své vzdělání:-)
    • Uč se německy Liduško :-)
    • Ti všichni, včetně tebe jste jeden jediný pitomec z volebního štábu ochmelky z Vysočiny!
      • Vy asi neznáte slovo ironie, viďte?
        • Kdybych si to přečetl až do konce, asi bych pochopil; ten začátek je dost věrohodný. Sorry.
  • Já podporuju Zemana! Ná mítyngu slíbil, že na důchodech přidá minimálně 300 korun. To je dost pádný důvod. A abych nezapoměla, ten rakušák Švarcenberk neumí česky. Nejprve se musí naučit číst a psát jazyk, lump nacistycký!
    • Šak sa taky budeme mět dobře, až to Zeman vyhraje! Kradáci a kulaci pudó bručet, švýcary taky pozavíráme a všecko bude zase naše, české! A všecí sa budó muset aj ten jazyk naučit! To si ani nemožete představit, co u nás včíl po dědině chodí kradákú! Jazyk to kurňa neumí, ani psat, tak jako ten knížák rakóské! Enem ať ho pražáci nezvolijó, hubu jim rozbiju! Všeckým cizákom hubu rozbijem! Už ani ty noviny nečtu, samá cizákovina! Ale já sem je nigdy nečetl! Volte Zemana na hrad!
      • Tady se zas jeden hraje na Hanáka, či co...
        • Já su od Olomóca, pravé Čech! A su na to hrdé! Máš problém kemo? že ty nechceš volit Zemana? Tož dojeď k nám, hubu ti rozbiju, ty zrádce národních myšlenek!
          • To nebude Olmik !!
          • Můžete mi říct, proč kradete můj nick, zemanovče? Jste všichni stejní dobytci, ano voliči Miloše Zemana! Šmejdi, kteří umí je krást a podvádět! Vy jsi uritě ten dementní zemanovec Franta, viďte? Kulakům jste převzali majetek a teď se právem bojíte, šmejde!
  • Tak už vím, v čem spočívá Zemanovo ovládnutí internetu.Tady Franta, sahara nebo Pravý Čech ze Zemanova volebního štábu se pokoušejí nalákat mladé lidi. Jen tak dál, chlapci. Daří se vám to! Svět internetu vám padá k nohám a Miloš Zeman díky vám získává každou minutu tisíce a tisíce nových příznivců! Je fajn, že jste se s tím internetem naučili dělat. Ale dá to fušku, viďte:-)
  • Lidi, kurvvva, volte Zemana!
  • Včera kníže svou blbostí a prohlášením že Beneš patří před soud ROZHODL O TOM 6E PAN ZEMAN JE PREZIDENTEM.
    Sympatický »kníže« a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (75) se ve své prezidentské kandidatuře hlásí k odkazu pravdy a lásky v duchu bývalé hlavy státu Václava Havla (†75) a nikdo by jej nemohl podezřívat z extremistických názorů.

    Rod Schwarzenbergů, z něhož pochází, navíc aktivně odporoval nacistům a kvůli tomu jim byl také obstaven majetek. Jinak tomu ale bylo u jeho vyvolené, Therese rozené Hardeggové (72). Její příjmení neslo skvrnu ohavné minulosti. „Můj otec byl nacista,“ říká nyní bez obalu Therese, která má šanci na to, stát se naší první dámou. Její tatínek, hrabě Johannes Hardegg, totiž obdivoval Adolfa Hitlera a stal se velitelem jednotek SA.
    • Absolutní sóhlas! Hlavně ne teho knížáka lebo jak sa menuje! Zeman na hrad! Pryč s tema kulakama a cizáckó havěťó! Morava je za Zemanem proti knížákovi! Nedovolím, aby si kulaci vzali zpátky tó našu chalupu! Šak sme Češi, i když z Moravy!
      • Ne ne tady na Moravě žádní Češi nejsou,jen Moraváci. A u nás kníže Blábola žádné majetky nemá,jsme v klidu.Sudety jsou na tom hůř a jihočeši taky.Ale tak ta němčina není tak těžká,říkat milosti se taky naučí a navíc kníže mluví jazykem poddaných takže pohoda :-) No a my Moraváci se trhnem,vykolíkujem si hranice a bude nám fajn :)))
    • Zeman nevyhraje, na to můžete vzít jed. Nemůžete přece sebe či nás přesvědčovat o tom, že většinu populace v této zemi tvoří analfabeti, kteří hlasují pro toho nešťastného alkoholika z Vysočiny?
  • Tuhle první dámu nechci.
    Sympatický »kníže« a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (75) se ve své prezidentské kandidatuře hlásí k odkazu pravdy a lásky v duchu bývalé hlavy státu Václava Havla (†75) a nikdo by jej nemohl podezřívat z extremistických názorů.

    Rod Schwarzenbergů, z něhož pochází, navíc aktivně odporoval nacistům a kvůli tomu jim byl také obstaven majetek. Jinak tomu ale bylo u jeho vyvolené, Therese rozené Hardeggové (72). Její příjmení neslo skvrnu ohavné minulosti. „Můj otec byl nacista,“ říká nyní bez obalu Therese, která má šanci na to, stát se naší první dámou. Její tatínek, hrabě Johannes Hardegg, totiž obdivoval Adolfa Hitlera a stal se velitelem jednotek SA.
    • Já, jako správný zemanovec, chci také rasově čistou českou první dámu! Každá Češka musí umět číst ty naše české bukvy a o první dámě to platí trojnásob! Lidi, Češi, národovci, čistá raso česká, volte Zemana!
  • Já su nejaké Franta, taky národovec, ale z Moravy! Bydlíme na chalupě, co patřila nejakému kulakovi. Ale naša rodina ju dostala zaslóženě na koncu čtyricátých roků. Nechcu, aby sa sem ti kulaci vraceli a chalupu nám zebrali. Só to všelijací cizáci, rákosníci, šak to vidíte v té televizi! Pustíte televizu, a to je samé násilí a agrese, v tech americkéch filmech. Nechceme tu Ameriku! Myslijó si, že dyž majó te škole, tož nám budó rozkazovat! Je to naša půda, náš grunt a my sme čisté české národ! Volte Čecha! Volte Zemana
    • Ano Franto, ty jsi typický volič pana Zemana. Tak si představuji všechny jeho voliče. Děkuji Ti. Jestli jsem do dneška váhal, tak teď už vím, že Zeman teda rozhodně ne! Už jenom kvůli tomu póvlu, který ho ve všech diskuzích obhajuje.
  • Dezinformační prostředky s vlajkovou lodí česká televize nejsou pro normální lidi, pokud si chtějí zachovat alespoň část duševního zdraví. Co předváděla ČT spolu s jistým Moravcem v duelu Zeman-Schwarzenberg byl opravdu zážitek, ke kterému jsem se nedopatřením přimotal. Stupidní odpovědi Schwarzenberga, který jak se zdá o co víc má nevědomostí, tak o to více má "loajálnosti" vůči západu a ještě víc němcům. Jeho odpovědi nedokázal zamaskovat ani Moravec. Schwarzenberg je typický představitel naší dnešní vlády. Zřejmě je to cizinec a jako cizinec se k této zemi chová. Měl by se spíše angažovat jako občan Švýcarska ve Švýcarsku. Nevím co tady pohledává. A jestli je Schwarzenberg švýcarský občan, pak nechápu, jak by mohl být náš prezident. Ale to v tomto režimu je zřejmě detail, když v parlamentu a ve vládě může být strana, kterou nikdo nevolil. Jestli chceme pokračovat v marastu současné vlády- a Schwarzenberg je realizátor v této vládě, pak si zvolme takového výtečníka. Já to ale rozhodně nebudu, kdo by ho volil. A to vůči Zemanovi mám výhrady kvůli kolaboraci s americkým válečným zločinem v Jugoslávii. Přesto budu volit Zemana, protože bezduchou hrůzu jménem Schwarzenberg prostě volit nelze.
    • Tož to sóhlas!!!! Od nás z dědiny tam byl v tem Švýcarsku jeden náš sósed a říkal jaká je to tam hrúza. Pré samé kradák, nepořádek na dědinách, neochotní lidi! Pré možeme byt rádi, že sme tam, gde sme! Nechceme tady žádné Švýcarsko! Nechceme tady žádné Švýcary, sme přece česká zem! A žádné cizácké lump tady nebude rozhodovat. Nechcu, aby mně zase nejaké kulak vzal našu chalupu! Volte Miloša Zemana! Volte našeho českého člověka! Žádného kulaka, švýcara nebo odrodilca! Morava je za Milošem!
  • Volte Zemana a na Hradě bude rozhodovat Putin nebo jeho mafiánský pohůnci. Bezcharakterní becher se neštítí ničeho. Pamatuje si ještě někdo akce Olovo, Štiřín, Bamberg? Nepokrytý vydírání, vyrábění kompromitujících materiálů - mafiánský metody v křesle premiéra.
    Sranda Gross je taky Zemanův produkt.
    A to nemluvím o Šloufovi a spol.
    • Volte Schwarzenberga a bude zde rozhodovat "BILDENBERG". *15*
      • Ne! Volte Zemana, kapavku, syfilis a svrab! A přeji si, aby po páně zemanovi, slušném člověku, nastoupil pan Václav Klaus mladší, také pravý Čech! Zeman na hrad! Becher, kapavka, syfilis a Zeman na hrad!
    • Zeman je zaručený pokračování v Klausovštině. Mě by zajímalo, kolik z těch, co nemůžou přijít Klausovi na méno teď volí zemana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit