Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani se manželovi nedivím,já ji také nemusím. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Do riti, ony tam zasa jebú!

    Všimněte si ale, ten oduševnělý výraz ve tváři uspokojené Píkové. Hotová filosofka!
  • Je sladká! Závidím Kotrbovi, Karolínku platonicky miluji již dlouho. Ve svém dětském pokojíčku mám několik jejích fotek.
  • A doufám, že jí i důkladně finančně ždíme, protože jinak by to byl totální i*iot. Smáčet péro v takové vymaštěné ultrapeakči, by totiž jinak byla ztráta času *1* *1* *1*
  • Blbečkové to byste si ho smočili, ale to je kus jen pro vaše oko, ale jiného ptáka
    • a hned sis dal hlas.... no to je ale frajeřina *15*
      • A také jsem jediným komu se to líbí. Hlavně když mohu blbečky obšťastnít.
  • Největší hov*do co sem píše je korektor. *12* *12* *12* *12*
    • ... docela tě chápu, máš to evidentně místo m*dání :)))
    • ... ulevilo se ti hodne, ubohej blbecku?
  • To bude strašidlo z Elm street.
  • Je mi úplně jedno, kdo s kým koho a jak píchá i kouří komu ptáka a škrobí v kanceláři koberec...Osobně už mi stačí jen ta celková křivárna...být nezvoleně někde, kde takoví lidé být vůbec nemají s vědomím dalších ostatních křiváků co je tam sprostě propašovali, chtít vládnout nad životy lidí a touto zemí, jako by těmhle lidem všechno patřilo a ke všemu ještě mít tu drzost a sprostotu si za peníze od lidí otvírat hubu v tom, že takoví vyčuránci a podrazáci, jak jde vidět už i v tom složení "dlouholetých odborníků na všechno"..hlásají do okolí .."nic se neděje, tohle je naprosto normální a v pořádku"...
  • ... noťasovi jeblo úplně :)))
  • ... tupci jako třeba Job zde, co nic neumí, závidí Karolíně, jak je šikovná :)))
    • ...jak je šikovná....... a my blbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit