Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě,jestli Peak záleží na prestiži této země vůči okolním státům.Jestli někoho z těch zlodějů někdy napadlo,že jsme vnímáni jako kašpaři,lidé bez cti a totální rozkrádači všeho ,co jde ukrást.Je hanba,že do politiky se hrnou lidé bez páteře,zásad a morálních hodnot.Viz chemik,vyžraný Péťa a připitomělá Kateřina,která není schopna se postavit komukoli,aniž by si udržela svůj názor déle,než pár hodin.Nedivím se,že prezident Zeman tuto ženu přehlíží a její stranu taktéž.Kateřino,až ty se stratíš z veřejného,politického dění,tak to bude tvůj nejzáslužnější čin.
    • možná není schopná se komukoli postavit, ale je schopna komukiliv postavit *14*
    • Kterou Kateřinu máte na mysli? Jedna mi na mysl přichází, je blondýna a za muže má, shodou okolností, také "politika".
  • "Jeho typickým vyjádřením bylo, že když je mladý, musí být tvrdý, aby získal moc a vliv," řekla ParlamentnímListům.cz jedna z jeho bývalých kolegyň.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    je mně srdečně jedno kdo s Pitchou spí. Nezajímají mne milostně avantýry Nečase Topolánka Paroubka Klause ani kohokoli jiného. Je to jejich soukromá věc. Jediné co mne děsí a před čím už přes patnáct let varuji, že tahle korupční parodie prezentovaná jako údajná "demogracyje" je postavená natom že do čela státu jsou nekontrolovaně přiváděni prospěcháři kariéristé lidská spodina bez morálky a zábran. Bál jsem se že tento systém ABSENCE KONTROLY A KVALITY přivede naši zemi ke krachu. A bohužel jsem měl pravdu. Jak rád bych se mýlil. Ale bohužel matematická logika a prostý selský rozum praví "pustíš někoho cizího nekontrolovaně do svého domu a ke svému majetku? Pak na 99 procent si buď jist že dříve či později tě onen hochštapler okrade. A tak dopadl tento stát. Po dvaceti letech nekontrolovaného řádění kariéristů a lůzy je na pokraji kolapsu. Současný volební systém stranických sekt a politických prostitutů bez morálky je slepá vývojová cesta. Jestlipak se konečně po dvaceti letech hořkých zkušeností poučíme anebo příště poslušně zase zvolíme starým špatným volebním zákonem tu nejhorší lůzu jako dosud......?
    • A v té větě ....že když je mladý, musí být tvrdý...nechybí tam slůvko "ho" mezi tím ??? Jinak šanci nemá, kdyby byl jinde sebetvrdší...
    • Víš o čem mluvíš. Souhlasím doslova a děkuji.
    • Asistent si to spletl se svým přirozením, ne?
  • Že by zejíček ?
  • věřím,že celá trojkoalice aby hlasovala s nevolenou stranou LIDEM pro jejich podvody.
  • Blesk se zřejmě stal majitelem Tiscali že nám tu dává neověřenou drbárnu kdo
    chodí s tamtím a kdo podvádí tam toho s tím. *2* *2*
    Daleko větší skandál je hradní rozhazování peněz. Zeman před volbama dojemně
    říkal že státní kasa je prázdná. No a nyní vesele rozhazuje státní peníze do
    kapes svojich kamarádů a sponzorů kteří seděj v jeho vládě.
    Každej z nich už stačil propustit úředníky a dosadit si pro změnu své kamarádíčky.
    Pokud tato nikým nevolená hradní vláda důvěru nedostane tak budou její členové
    brát pěkné státní penízky za to že nic nedělají.
    • Tak nám to dokaž na příkladech !
      • Zatím je jen známo že část příjmů dává na dobročinné účely, tak uváděj pokud nejsi sprostý lhář!!
  • Karolínku by měli vykastrovat aby se už takové zrůdy nemnožily nebo ji tu mindu aspoň zašít pak by byl v parlamentu klid tam si užilo hodně ptactva včetně Kalouska a Nečase.Vládní skokani místo práce si užívají,no za ty peníze co berou si to mohou dovolit.
  • Ty *12* *12* se tam jebú jako mí králici na poli.
  • ježíš to je mi blbě zase bulvár co je komu do toho kdo s kým píchá atd tvl lidstvo je nenormální když se dokáže bavit s tímto hovňasem ze septiku *11* *16*
    • Je mi jedno kdo s kým a jak, ale není mi jedno, že v pracovní době a za mé peníze
  • Potřebovala by jí vyšlehat kopřivama,v takové kvalitě,že by si jí potom týden chladila v požárřní nádrži.
    • Tak to má štěstí, že už není středověku. Tenkrát je nevěrnicím vypalovaly vitriolem...brrrr...
  • Jo jo, dlouhodobě se věnovali problematice ochranných známek...Nečas se také a Nagyovou dlouhodobě věnovali...Topolánek s Talmanovou...dlouhodobě se věnoval též Bursík, Paroubek...Asi mají na půdě poslanecké sněmovny dlouhodobě nějakého moc nakažlivého bacila... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit