Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ano je to tak.Muslimové všichni trpí sexuální frustrací a chtějí, aby ženy byly bez výhrad podřízeni mužům.K tomu však mohu přidat tyto komentáře.
  - tento postoj muslimských mužů plyne ze samé podstaty islámu.Přčtěte si Korán a životopis Muhamada.
  - jak je možné, že toto nereflektují spolky za práva žen. Bojují za takové BLBOSTI jako je slednocení záchodů pro muže a ženy.
  • sjednocení záchodů rozhodně není pod tlakem žen, ale pod tlakem mužské homosexuální lobby.
 • Novináři už jsou schopni napsat o terorismu jakoukoliv 3,14čovinu, jen aby odvedli pozornost od do očí bijícího faktu, že za drtivou většinou světového terorismu stojí islámská ideologie. U nás s tou hloupou proislámskou propagandou neuspějete. Páni novináři, zbytečně se namáháte.
 • Vidět v mužské frustraci základ terorizmu je opravdu dosti podivné. To by třeba v takovém Japonsku teroristi chodili po ulicích skoro všichni. Kultury, kde nejsou ženy naprosto rovnocenné mužům jsou na světě více. Ale v islámských zemích je toto násilí vůči ženám naprosto přirozené a natolik rozšířené, že nikde ve světě to nemá obdoby. Kdo se pokouší touto teorií zmenšovat důvody původu terorizmu je zřejmě na vodě. Terorizmus, se znaky naprosté lhostejnosti k lidským životům vychází většinou z muslimských zemí. Vraždy ve jménu Alaha a Šária jsou pouze od muslimů a nejrozšířenější nejenom v Evropě. Proto hledat původ terorizmu jinde než v muslimských zemích, je naprosto scestné a chabý pokus odvrátit pozornost světa / nebo že by jenom autora článku ? / od nynějšího chápání původu terorizmu a teroristů.
  • v Japonsku nejsou ženy považován za rovnocenné, respektive nebyly, nicméně násilí na nich propagováno nikdy nebylo.
 • Ten článek je blábol nad bláboly.Autor je výplodem našeho školství(porevolučního).Copak mezi teroristy nejsou i ženy?A jsou kolikrát horší bestie než muži.
 • Páni, tak mírumilovný islám je z toho venku, za všechny teroristické útoky může obyčejné domácí násilí. Alláh akbar křičí ti chlapy asi z legeace, že? Z které neziskovky je pan autor?
 • Tak to je bomba, autor objevil, že islám patří do "klecového lůžka" nebo do márnice.
  Výborně, chlapče, jen tak dál, ještě pár let a něco z Tebe bude.. Hezký den.. *5*
 • Každý se chová tak jak i myslí.
  Já jsem byl ženatý 14 let a nikdy jsem ženu ani hrubým slovem neurazil.
  Velice dobře jsem se staral o celou rodinu postavil dům 5 mil. žádný dluh.
  Přesto jsem byl ten špatný a poslouchal urážky, které tady nemohu prezentovat.
  Nakonec jsem odešel pouze s tím co jsem měl na sobě bez rozloučení a vše jsem manželce nechal ať se s majetkem zalkne.
  Musel jsem platit na děti před 20 lety 10 000 měsíčně jak my to soudkyně napálkovala, nezůstávalo mi ani na jídlo. Raději jsem spal v bytě co jsem si koupil na zemi na holém betoně než poslouchat urážky a nadávky od ženy psychopatky. Byt jsem měl naprosto prázdný jeden hrneček na čaj a starý sporák kde by snad pro prase byl dobrý. Neměl jsem peníze ani na postel kde bych mohl spát. Byt jsem si pořídil na dluh. Po dvou letech jsem si koupil postel, TV a postupně se vzchopil a vybudoval prosperující firmu. Pokud některý muž narazí na takovou ženu a neunese urážky, ponižování, tak asi padne i nějaká facka, ale já jsem odešel s hrdostí a s čistým svědomím, dneska se mohu každému podívat rovně do očí.
  Záleží na povaze každého člověka, ale nikdy to nevzdávat.


  Vše jsem ustál
 • Takové "korektní" výmluvy., jakože mužská flustrace atd., se dají řešit i léčit., ale jakákoliv zvrácená ideologie, co je postavená na terorismu, fanatismu, šikanování většiny "menšinami", dokonce už i nemocně zdegenerovaným "naším Bruselem" i v čele se stále sílícím Německem, jako opět novodobou 4.říší, co by zase rádo dělalo "vůdce" jiným..zná jen jednu "medicínu a léčbu" a těmi jsou silná a aktivní obrana občanské většiny, proti většinou parazitním menšinám, různým multikulti, "neziskovkám", zrádcům atd. a to klidně i za cenu násilné diktatury většiny nad menšinami v principu..buď my a nebo oni., tak jak už to mnohokrát zcela jasně i krutě potvrdila historie našich předků, co v rámci pudu sebepřežití svého, svých potomků, národů i vlastních majetků atd..ani v tu chvíli pak už neřešili, jestli mají např. zbraně povolené či zakázané "Bruselem" atd..."Menšiny" si dovolí jen to, co jim většiny budou či nebudou trpět, jinak z většin se stanou vazalové a otroci, právě těch "menšin", parazitů, zrádců atd..
  • To je stejné jako v EU. Šikanování menších nebo později do EU přistoupivších států.
   Stejné je to i u nás. Nátlakové menšiny terorizují ( fiškálové, justice, doktoři, kantoři a úředníci ) ostatní obyvatele. Současně je maškaráda naše sociákní pilitika -. nespravedlivá a bezzásadová. Preferuje skupiny jako cikáni nebo nezákonní imigranti. Jinak SOUHLAS.
 • tomascech
  Nekaždý muslim je terorista, ale zůstává pravdou, že většina teroristů jsou muslimové a že jejich svaté texty jsou návodem, jak žít a jak dobýt svět.
  • většina obětí teroru jsou také muslimové
 • Já hned věděl, že to nebude mít nic společného s islámem! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit